In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

Pro Bunny

yuriy1629949163 | from Redmi Note 2

Свої смарти які в мене були,завжди продавав через рік - півтора в ідеальному стані. Тьху- тьху- тьху- !!! ще жодного разу не бив і не топив свої телефони. Якось були в потягу вкрали ,але це вже інша історія.
2017-10-19 05:45:53

Mi FC President

Evgen Nasonov | from MI 6

До mi6 в мене був vibe p1a42, це флагман 2015 року від компанії lenovo. Дійсно телефон супер, міцний акумулятор 5000, гарний процесор, але екран по гарантії міняли за рік використання 6 разів - з'являлася жовта полоса на екрані. І ось коли перед закінченням гарантійного строку знов з'явилась ця полоса і мені відмовили в зміні 7 разу дісплейного модуля я прямо в сервісному центрі на стойці приймальника його розбив - легенько вдарив по екрану і він тріснув. Дісплейний модуль мені змінили за гроші і тепер телефон працює без вигорання вже 9 місяців. Мій син з радістю користується цим аппаратом.
Інший випадок був з телефоном мого сина - samsung s3. Малий грав у Майнкрафт (малому тоді було 6років) і коли у нього не получилось скрафтити якусь там штуку в ігри він вкусив телефон. Так як відремонтувати скло на s3 зараз коштує 900гривень ми вирішили в цьому році віддати йому мій Lenovo vibe p1, а самсунг з розкусаним склом лежить у шухляді. Ось такі випадки з дісплеями теж бувають
2017-10-19 06:34:14

Rookie Bunny

vchernik | from mobile

Зайшов розслабитись в туалет на вулиці (
2017-10-19 07:25:23
Мені ще не вдалося зробити зі своїм телефоном щось таке, щоб він перестав працювати.
Перший телефон - Нокія 3330 - поламав передню панельку, намагаючись її зняти. Це такий телефон, який неможливо поламати, хоча антена почала глючити. Після нього ла теж Нокія, модель 3410 - абсолютно без пригод.
Далі був якісний скачок - Sony Ericsson K750 сріблястий. За 6 років експлуатації обдерлася фарба, погнулася металева пластина збоку від клавіатури, зматовіло скло, але апарат робочий. До нього в пару купив К500 вживаний, але і він переніс усі знущання.
Зараз у мене вже 5 років смартфон Gigabyte Gsmart G1342 Houston. Багато разів падав на підлогу, навіть на бруківку, але живий. Вже час поміняти на Ноут 4.
Словом, акуратна експлуатація - наш метод, хоча не все можна передбачити.
Картинка для привернення уваги:
2017-10-19 10:13:10

Advanced Bunny

alexeymalenko | from Mi A1

2 xiaomi , 2 разбитых экрана
2017-10-19 11:14:40
За 9 років подружнього життя настають моменти, коли тобі конче необхідно щось кинути об стіну, і чомусь це «щось»  виявляється телефоном.
ლ(ಠ_ಠ ლ)
2017-10-19 13:48:46

Advanced Bunny

valentayn | from Redmi 4X

Лежав на другому поверсі ліжка і телефон впав  кутом на стіл коли в той час на ньому було захисне скло. Це трапилось коли я закінчив розмову після якої мені мали прийти кошти на особисту банківську карту.
2017-10-19 15:21:54

Rookie Bunny

vchernik | from mobile

Одного сумного дня зайшов "подумати"  в сільський клозет, 1.5х1.5х2м, якраз задумався і дзвінок,  хвать телефон, а він між ноги шась, і тільки чую буль. Капец думок море, якого...  відповідав, нащо з собою взяв і головне питання яка сволоч подзвонила...  
2017-10-19 16:22:09
На моем счету уже 3 смарта...начну с более скучной истории с последнего (или крайнего смотря что будет с нынешним) так вот его дал поиграть годовалому сынишке, чтоб спокойно его покормить ... вывод - картофельное пюре не защитит экран от падения об плитку. =) а самый первый смарт послужил не только мне верой и правдой, но и обществу -  на моих глазах паренек у девочки вырвал сумку и пробежал мимо меня, я как раз говорил по телефону и ничего другого не придумал как кинуть (и к удивлению попасть) в того застранца телефоном ... в итоге смарт не жилец, но сумку вернуть удалось
2017-10-19 16:35:58
Мій смартфон серйозних пошкоджень не отримував, чого бажаю і всім форумчанам
2017-10-19 17:27:22
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

• Followers

7902

• Threads

352

• Replies