In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

Wizard Bunny

Vborets | from Redmi Note 4

Я тільки раз в житті розбив матрицю, але скло залишилося цілим.
2017-10-19 01:06:27
Интересно читать житейские истории- они чему то учат.
     Мне первый смарт с битым стеклом достался от ..зятя, на замену скончавшемуся аналоговому телефону, в ремонте которого отказали пять сервисных точек в городе, сославшись на отсутствие детали в 1 доллар.
     Звонки и хождения по этим точкам убедили что прошли времена ремонта аналоговых телефонов.
Как зять разбил стекло я не интересовался, а он не рассказывал. Но благодаря разбитому смарту я попал на этот замечательный форум и нашел своего производителя смартфонов Xiaomi, единственного в Украине имеющего сервисную поддержку.
2017-10-19 01:25:55
Якось був в мене телефон від леново, від був дуже тугим і ось одного разу мені знадобилось швидко відповісти на телефонний дзвінок але ця "не хороша людина" відмовилась його прийняти він просто заглючив. Я не витримав і кинув його в кущі оскільки був на вулиці. Вийшло так що я попав в металевий прут який терчав з землі. Побитий дисплей тріснутий пластик і інші малі пошкодження. Доречі так я і перейшов на Xiaomi)
2017-10-19 01:31:20

Semi Pro Bunny

Stepan Viktorovich | from Redmi Note 4

У мене до МІ був lenovo p780,після того як я його купив через два тижні він у мене випав з рук і побив матрицю,але я ії відразу замінив.Потім ще через три роки,цим літом,я зайшов у річку а кармані був телефон,нічого висушив і він все одно працює,але дуже тормозить став,чого і пришлось купити зараз улюблений МІ,а Леново віддав сину хай його вже він добиває,доб'є купимо новенький МІ.
2017-10-19 01:55:54
У меня чехол книжка, поэтому пока падения моего смартфона были "удачными" , без повреждений
2017-10-19 02:04:09

MIUI 10 Beta Tester

MaksonRespect | from Redmi 4X

Сходив круто на рибалку почався дощь дістаю телефон с карману а йому кирдик))
2017-10-19 02:31:27

Pro Bunny

palyanyca | from Redmi 4X

За місяць дочка 10 років скинула з балкона третього поверху три смартфони
2017-10-19 02:50:30
Сьогодні піду забирати Redmi Note 2 з ремонту - потрапила волога. Розмовляв під час прийому вани(( Отже причина №2 доволі поширена... А от зі склом ніколи не траплялось проблем. Бажаю всім ставитись обережніше з особистими речами, бо часом телефон наче друга частина ВАС - містить стільки відомостей, які краще не втрачати та не розлучатись з ними. Всім успіхів!
2017-10-19 03:22:39

Semi Pro Bunny

viktoro251 | from Redmi 4X

З дружиною посварився і кинув телефон до землі) Екран розбився(
2017-10-19 04:31:40

Master Bunny

Bobryk | from Redmi Note 4

Мав колись SonyEricson Xperia E5, посварився під час розмови з дівчиною ( теперішня дружина) та як кину телефон на ліжко!!! А він відскакує рикошетом і до стіни. Беру в руки, полоси на дисплеї, але сам дисплей не тріснув. Довелось замінити модуль. Знайшов, замінив.Вмикаю, не бачить флешки моєї. Виявилось, під час удару, щось коротнуло і спалидо ще й флешку. Вся інформація, яка накопичувалась роками, зчезла безслідно. Отак, одним пострілом два зайці. Моя порада - завжди тримайте себе в руках, нерви дорого коштують )))
2017-10-19 05:32:36
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

• Followers

7679

• Threads

351

• Replies

387

140340