In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Promocje w Galerii Mokotow

2019-12-14 05:39:53
4026 91

No w końcu to chińska firma, więc ryż jak najbardziej nie dziwi :) Ale to naprawedę bardzo fajny gest. Obejrzałam filmik jak otwierane są drzwi w Galerii i faktycznie zauważyłam kilka osób w tych czapkach, co dostaliśmy na ostatniej premierze.
2019-12-14 16:20:01
A czy jutro sklep będzie normalnie otwarty? Z normalnymi cenami?
2019-12-14 16:41:55
Nie lubię nadgryzionych jabłek
2019-12-14 17:07:06

Mi Sports Team

MiChauYolo | from app

Amsti
Co miało zrobić Xiaomi? Wynająć wojsko?

kurde i nikt nic nie powiedział ? :)
2019-12-14 17:09:40

Mi Sports Team

MiChauYolo | from app

6243410441
Proszę nie zwalać na klientów, jak się podejmuje organizacji "czegoś takiego", a potem się nie ogarnia. Samo otwarcie przed czasem było złym pomysłem, nic dziwnego, że inni klienci czuli rozczarowanie, kiedy promocja trwała i zakończyła się przed jej rozpoczęciem!

masz szczęście że niektórzy nie mają prawa administratorskich bo byś już tu przestał pajacować i to dożywocie jak nic
2019-12-14 17:10:45

Mi Sports Team

MiChauYolo | from app

@Mi_Bunny bardzo dobrze zrobiliście
2019-12-14 17:16:11

Pro Bunny

koni.grochal | from app

MiChauYolo
masz szczęście że niektórzy nie mają prawa administratorskich bo byś już tu przestał pajacować i to dożywocie jak nic

MiChau, gościu przedstawił swój punkt widzenia. W grzeczny sposób. To nie prywatny folwark tylko forum potężnej firmy - nie wprowadza się tu cenzury bo wypowiedź niewygodna :-(
2019-12-15 01:57:24

Master Bunny

mini21 | from app

koni.grochal
MiChau, gościu przedstawił swój punkt widzenia. W grzeczny sposób. To nie prywatny folwark tylko forum potężnej firmy - nie wprowadza się tu cenzury bo wypowiedź niewygodna :-(

Choćby za oskarżanie sklepu o sprzedaż rodzinie, osobom uprzywilejowanym czy chociażby sprzedaż wielu sztuk produktu bez żadnego dowodu.
To się chyba nazywa oszczerstwo i jest na to jakiś paragraf jakby się dobrze rozejrzeć.
2019-12-15 03:45:35

Mi Tech Team

Łukasz | from app

mini21
Choćby za oskarżanie sklepu o sprzedaż rodzinie, osobom uprzywilejowanym czy chociażby sprzedaż wielu sztuk produktu bez żadnego dowodu.
To się chyba nazywa oszczerstwo i jest na to jakiś paragraf jakby się dobrze rozejrzeć.

Tak dokładnie, ale reszta przedstawiona spokojnie i rzeczowo. Mniemam, że to o czym piszesz to takż reakcja z nerwów po ataku wszystkich na niego.
Według mnie:
1. Prawidłowa reakcja na zamknięcie sklepu z obawy na gorsze rzeczy.
2. Przegięcię z tymi oszczerstwami o rodzinie itp.
3. Cała sytuacja nawet dla mnie do przewidzenia i powinna być zorganizowana inaczej i brane pod uwage inne scenariusze w razie takich wypadków. Ja jak zobaczyłem ceny to wiedziałem od razu, że to zakończy się tłumami, agresja itp.
4. Orgnizator jak i Galeria dopuścili się zanedbań i nie przemyśleli dokładnie jak ma to wyglądać, chociażby błąd ochroniarzy.
5. Ludzie to bydło i tak się zachowują na promocjach, temat znany na całym świecie.
6. Nauczka dla organizatora i Galerii i pora wyciągnąć wnioski i następne takie promocje przemyśleć dokładniej i sprawdzać w trakcie czy wszystko przeviega ok, a jak nie to reagować.
Tyle w temacie.
2019-12-15 04:04:24

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Amsti
Co miało zrobić Xiaomi? Wynająć wojsko?

Tu się mylisz. Organizator imprezy ma ja zabezpieczyć i zrobić to w pezemyślany sposób aby ryzyko zminimalizować. Jakby podczas tego ataktu tłumu ktoś zginąl lub wylądował w szpitalu to organizator jest brany na tapetę i czy spełnił warunki i nie popełnił błędów. Tu je popełniono i tyle, chociażby błąd ochrony. Dając takie promocje sam sklep jak i Galeriia powinni przewidziec takie tłumy i jest niemal pewne takie a nie inne zachowanie jak tu widzimy.  Warszawa to nie wieś gdzie żyje 50 osób gdzie z tego 30 osoby nie zainteresowane. Galeria to nie pole, ceny to nie były promocje na 5zł a nawet na 2tyś.
Skoro taki szaraczek jak ja przewidziałem to i wiedziałem, że tak to się skończy to nie gadajcie, że galeria jak i sam sklep nie mogli tego przewidzieć. Niestety przy takich promocjach i przy takim spodziewanym tłumie trzeba brać pod uwagę nawet absurdalne scenariusze i starać się wyeliminować potęcjalne zagrożeni na ile to tylko możliwe a potem wszystko dokładnie sprawdzać.
Nie gadajcie, że nikt się nie apodziewał takich tłumów? że nikt się nie spodziewał takiego napierania na drzwi, szukania innego wejłvia i obejscia kolejki, zmiany trasy kolejki? co uniemożliwiało tą zmiane? jak widać nic, bo skoro ludzie szli od złej strony a ochrona przeoczyła pewne luki....
Pochwalam chęci i promocje ekipy Xiaomi/Sklepu, zaangazowanie i samą decyzję zamknięcia sklepu. To nie podlega dyskusji, to jedyna chyba słuszna decyzja jaką mogli podjąć.
Nie gadajcie, że nikt nie przwidział tratowani ludzi czy bujek czy chamskich bydlęcych odzywke w stylu "zamknij..."
2019-12-15 04:16:32
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mi_Bunny

Admin

• Followers

913

• Threads

108

• Replies

412

2535