In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Promocje w Galerii Mokotow

2019-12-14 05:39:53
4022 91
Drodzy Fani Mi,
Liczba gości Mi Store w Galerii Mokotów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.
W trosce o bezpieczeństwo klientów przybyłych na akcję promocyjną nasz sklep został otwarty wcześniej, bo już około godziny 8:00. Mimo najszczerszych chęci, zważając na bezpieczeństwo wszystkich przybyłych nie mogliśmy kontynuować sprzedaży. Wielu z Was zapewne widziało materiały filmowe z Galerii - nie chcieliśmy narażać Was na ryzyko. Niestety mimio przygotowań naszego zespołu porządkowego i napierającego tłumu wraz z przedstawicielami Galerii Mokotów podjęliśmy decyzję o zamknięciu dzisiaj Mi Store i odwołaniu zapowiedzianej wcześniej wyprzedaży.
W przyszłym tygodniu przygotujemy specjalną promocję. O szczegółach poinformujemy wkrótce.
Za wszelkie niedogodności, wszystkich przybyłych gości, bardzo przepraszamy.

Rate

Number of participants 2 Experience +2 Pack Reason

View Rating Log

2019-12-14 05:39:53
Favorites19 RateRate

Admin

Mi_Bunny Author |

Kochani,

Wszystko, co miało być powiedziane w tym temacie, zostało już powiedziane. Dyskusję zamykam, publikując oficjalne oświadczenie firmy:

https://www.facebook.com/XiaomiPoland/posts/849484472135042

Szanowni Państwo,

w ostatnią sobotę, 14 grudnia 2019 roku, w Mi Store Galeria Mokotów, została zorganizowana promocja świąteczna, która miała na celu zwiększenie świadomości fanów marki na temat nowej lokalizacji Mi Store w Warszawie. Promocja obejmowała ponad 1600 produktów w specjalnych cenach. Produkty były dostępne w limitowanych ilościach, co było komunikowane w regulaminie promocji zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Planując wydarzenie zostały podjęte określone kroki, aby przygotować sklep na zwiększoną liczbę klientów tego dnia, m.in. zwiększona została ilość obsługi i ochrony w centrum handlowym. Jak Państwo wiedzą, zainteresowanie promocją przeszło wszelkie oczekiwania. W trosce o bezpieczeństwo klientów byliśmy zmuszeni podjąć odpowiednie kroki. Wobec narastającej kolejki została podjęta decyzja, że sklep zostanie otwarty wcześniej, czyli o godz. 8:40, aby pierwsze osoby z kolejki mogły dokonać zakupu. Z promocji skorzystały 143 osoby. W trosce o bezpieczeństwo osób oczekujących na wejście do sklepu, wraz z przedstawicielami Galerii Mokotów, około godz. 10:15 zdecydowaliśmy się na zamknięcie Mi Store. W niedzielę 15 grudnia 2019 roku salon został ponownie otwarty.

Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią, świąteczna promocja zostanie wznowiona i będzie przeprowadzona online. O jej szczegółach poinformujemy jutro, tj. w środę, 18 grudnia, do godz. 12.00

W Xiaomi zawsze stawiamy dobro fanów naszej marki na pierwszym miejscu. Przykro nam, że w ostatnią sobotę część klientów nie mogła skorzystać ze świątecznej oferty i doświadczyła niedogodności związanych z dużą liczbą zainteresowanych promocją. Jako firma wyciągniemy z zaistniałej sytuacji ważne wnioski.

2019-12-17 03:57:13

Pro Bunny

Ptako | from app

Akcje stacjonarne chyba nie mają szans na normalny przebieg, zostają internetowe 😄
2019-12-14 05:55:01

Moderador

hardziol | from app

bardzo dobrze zrobione.. z tego co widziałem to przebiło to wszystko..że ludzie potrafią się tak napalic..
2019-12-14 06:17:31

Pro Bunny

Wiking Mi9Tpro | from app

Nie ma za co przepraszać... winę ponoszą tylko i wyłącznie klienci. Xiaomi ma jedne z najtańszych i najlepszych telefonów na naszym rynku. Każdy może znaleźć coś dla siebie za niewielkie pieniądze . Nie trzeba robić takiego cyrku, ale jak mówi przysłowie : dasz palec , to ci rękę upi..dolą. Życzę spokojniejszych klientów na następne promocje 😄👍
2019-12-14 06:26:08

Advanced Bunny

6243410441 | from app

Proszę nie zwalać na klientów, jak się podejmuje organizacji "czegoś takiego", a potem się nie ogarnia. Samo otwarcie przed czasem było złym pomysłem, nic dziwnego, że inni klienci czuli rozczarowanie, kiedy promocja trwała i zakończyła się przed jej rozpoczęciem!
2019-12-14 06:45:27

Pro Bunny

Kiniek | from app

6243410441
Proszę nie zwalać na klientów, jak się podejmuje organizacji "czegoś takiego", a potem się nie ogarnia. Samo otwarcie przed czasem było złym pomysłem, nic dziwnego, że inni klienci czuli rozczarowanie, kiedy promocja trwała i zakończyła się przed jej rozpoczęciem!

Bo trzeba czekać grzecznie na otwarcie a nie dwa dni wcześniej napierać na szklo, że aż pęka i wymuszać wcześniejsze otwarcie.
2019-12-14 06:54:13

Advanced Bunny

6243410441 | from app

Kiniek
Bo trzeba czekać grzecznie na otwarcie a nie dwa dni wcześniej napierać na szklo, że aż pęka i wymuszać wcześniejsze otwarcie.

Jak widać, ludzie stali te 2 dni i nic się nie działo, dopóki nie wkroczył organizator z reakcją łańcuchową głupich decyzji. Uwaga, uwaga za brak organizacji odpowiada organizator, a nie uczestnicy. Przestańcie, nazywać łudzi per gawiedź, swołocz itd. to świadczy tylko o piszącym.
2019-12-14 07:01:07

Moderador

Amsti | from app

6243410441

Jak dziecko jest niegrzeczne idzie do konta, a jak dorosły zachowuje się gorzej niż dziecko, u zagraża zdrowiu innych, to każe się go w ten sposób...
2019-12-14 07:06:16

Moderador

Amsti | from app

Co miało zrobić Xiaomi? Wynająć wojsko?
2019-12-14 07:07:48

Admin

Mi_Bunny Author | from app

6243410441
Jak widać, ludzie stali te 2 dni i nic się nie działo, dopóki nie wkroczył organizator z reakcją łańcuchową głupich decyzji. Uwaga, uwaga za brak organizacji odpowiada organizator, a nie uczestnicy. Przestańcie, nazywać łudzi per gawiedź, swołocz itd. to świadczy tylko o piszącym.

czy Ty w ogole wiesz o czym piszesz? wiadomo, ze nic sie nie dzialo 2 dni wczesniej, bo sklep byl zamkniety i nie bylo promocji. akurat wszelkie decyzje ktore dzis zapadly sa sluszne - nie otwieraja sklepu wczesniej mialbys stratowanych ludzi na wejsciu ( dusili sie przez tlum napierajacy ich na drzwi ), a gdyby nie zamknac sprzedazy, nie byloby czego zbierac ani w sklepie ani w okolicy. tam nawet nie pomogla interwencja policji. zrobilismy to, co nie jest popularne, ale jest sluszne. najwazniejsze jest bezpieczenstwo
2019-12-14 07:10:58

Advanced Bunny

6243410441 | from app

Amsti
Jak dziecko jest niegrzeczne idzie do konta, a jak dorosły zachowuje się gorzej niż dziecko, u zagraża zdrowiu innych, to każe się go w ten sposób...

Kolejne porównania tym razem całego zgromadzenia do dzieci. Raczej to z winy sklepu, sytuacja wyglądała właśnie tak, ale nie to wina "dzieci", że przyszły na coś na co były mocno zapraszane, a organizator, zmieniał zasady w trakcie gry i cześć gości traktował lepiej, a innych gorzej. Próbując wmówić, że to wina uczestników promocji, że mieli czelność przyjść. Sklep powinien być otwarty o czasie, a w razie braku towaru w promocji klient powinien być o tym poinformowany, może kupi coś innego z promocji, a może coś w regularnej cenie? Mogli zastosować, rozwiązania z "imprez masowych", ale lepiej było zrobić nic i mieć pretensje.
2019-12-14 07:24:17
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mi_Bunny

Admin

• Followers

897

• Threads

107

• Replies

409

2521