In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogólne o MIUI

[Inne] mi store galeria Mokotów tragedia.

2019-12-14 04:09:39
1921 66

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Amsti
Czemu Xiaomi ma obrywać za patologię? Normalny człowiek, tak się nie zachowuje...

Ale ja nie mówię, że tu Xiaomi ma obrywać i że to Xiaomi jest sprawcą takieh sytuacji. Ludzi nie zmienisz, takie dantejskie sceny były i bedą zawsze na całym świecie i było to do przewidzenia nie tylko na 100 czy na 200% a na 1000 :-)
Dlatego ja nie chodzę na takie promocje bo szkoda czasu i zdrowia. Co innego np promocja w necie od np 8 i kto pierwezy ten lepszy i odbior tego samego dnia. Albo losowanie etc. A tak masz tłumy na co nie była przygotowana nawet obsługa Galerii a powinna być.
2019-12-14 07:02:52

Moderador

Amsti | from app

Łukasz
Lepiej po prostu zrobić promocję w necie ale odbiór 1-2 dni w wawie w danej galerii, wtedy kto pierwszy ten lepszy, albo losowanie przez neta, tyle. Organizacja ponowna takiego czegoś to proszenie się o powtórkę z rozrywki.
Ludzi nie zmienisz i dlatego nie chodzę na takie eventy.

Tam nawet jak jesteś pierwszy, to ludzie Cię stratują. To z ucziwościom nie ma nic wspólnego.
2019-12-14 07:03:07

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Mi_Bunny
w sklepie obsluzylismy okolo 40 osob. dokladnej liczby jeszcze nie znam. potem ludzie zaczeli wyrywac kraty, kopac w witryne i czolgac sie pod bramka, tworzac zagrozenie stratowania. zamknelismy, zeby nikomu nie stala sie krzywda, chociaz niestety w takim tlumie poszkodowanych nie udalo sie uniknac calkowicie :(

Co zostało w promocji chętnie kupię przez neta lub z odbiorem Mi Store w Lublinie :-)
2019-12-14 07:04:37

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Amsti
Tam nawet jak jesteś pierwszy, to ludzie Cię stratują. To z ucziwościom nie ma nic wspólnego.

Dokładnie o tym wiem :-)  jak ludzie w lidlu po 50-70 lat potrafią się tłuc i rzucać na towar i siebie to co mówić o młodzieży. Ba jak masz za darmo jabłka nawet czy parasolki to baby 70-80 lat potrafią brać po kilkanaście i się o to kłucić i bić :-) . Życie i znane to jest od dawna.
2019-12-14 07:07:13

Mi Tech Team

Łukasz | from app

A nie oszukujmy się 499zł za Mi Note 10 to tak jak jabłka za frikk, nawet ucznia klasy podstawowej na to stać, bo święta to mamo daj bo będzie tak tanio to kupie, czy nawet sobie sam uzbiera.
2019-12-14 07:10:08

Master Bunny

Robson1607 | from app

Dobrze, że mnie tam nie było. Szkoda zjedzonych nerwów pracowników. A też kolejka szła nie z tej strony co trzeba czyli od McDonald's a nie od Peek-a jak było w regulaminie. Także Xiaomi winy nie ponosi a ludzie którzy zachowali się jak zachowali.
2019-12-14 07:17:52

Master Bunny

Febron | from app

Przypomnijcie sobie, kto może z racji wieku przedstawienie kabaretu Tey, Z tyłu sklepu i zawołanie Smolenia, otwórz, bo ci kopnę w szybę.. Przecież nic się nie zmieniło. Mentalność ludzi jest podobna jak czterdzieści lat temu. Kto ma kupić, kupi. Kto ma kopnąć w szybę, czy d... ę kolejkowicza-kopnie. Wydaje mi się, że takie akcje są proszeniem się o kłopoty. Jak pisze Łukasz, też mam to w tyle i unikam wszelkich podobnych przedsięwzięć. Nie ma w nich korzyści dla firmy, nie ma dla klientów. Pozostaje niesmak i zawód. Specjaliści, jeśli nimi są powinni to przewidzieć. Tyle.
2019-12-14 07:35:51

Advanced Bunny

Mogilexx | from app

Autor chyba nie wie ze byla dzicz w sklepie
2019-12-14 07:51:53

Master Bunny

RuraSzczecin | from app

Dla decyzyjnych w Xiaomi taki tip - podobną promocję organizujemy w KAŻDYM MiStore w tym samym czasie i dzielimy liczbę fantów na wszystkich po równo... I sprzedaż tylko o określonej godzinie... I sądząc z nazwy to Notów było z 10 sztuk dzisiaj... A mniej na serio na memie który dostałem sesemesem...
2019-12-14 07:56:39

Advanced Bunny

6243410441 Author | from app

Łukasz
To już przegiołeś. To typowe oszczerstwo i pienactwo. Z tym, że organizacja poległa to mogę się zgodzić, bo skoro każdy inny przewidział takie tłumy a nawet i bójki to obsłuva Galerii tym bardziej powinna. Ale już pisanie, że sobie porozdawali po rodzinie to dla mnie przegięcie i chamstwo, na tyle osób co widać na fotach to telefony i inne drogie gadżety rozeszły się w 5 minut. Chyba, że liczyłeś na mibanda.
Wiadomo, że taki ami Note 10 było może 1-3 sztuki. Proste.

niestety, sam sklep doprowadza do takich podejrzeń (pisałem to czekając przed sklepem z innymi), dziwne wpuszczanie ludzi przed czasem, podobno cześć miała jakieś opaski, pan z irokezem co chwila zmienia zeznania przez megafon. Ktoś powiedział jak rozmawiałem, że teoretycznie jest zakaz zakupów dla rodzin pracowników 2 pokolenia w obie strony, ale co się działo w sklepie to tajemnica.
2019-12-14 08:00:03
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

6243410441

Advanced Bunny

• Followers

7

• Threads

12

• Replies

64

340