In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogólne o MIUI

[Inne] mi store galeria Mokotów tragedia.

2019-12-14 04:09:39
1920 66

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Haha tak jak myślałem wczoraj pisałem o tym Michałowi :-)
2019-12-14 06:36:08

Advanced Bunny

6243410441 Author | from app

Słabo, podobno otworzyli sklep koło 8, może w sumie wpuścili ze 200 osób i się zamkneli (z relacji kogoś kto był tam od 6, ja przyszedłem ok 9:50). Trudno się dziwić, że potencjalni klienci byli rozczarowani (z tej samej relacji, podobno dochodziło do tratowania, rzucenia się z tej komputerowej mapy w tłum i kopanie w kratę sklepu, ale to podobno było widać, że to była zadymiarska patologia), jak tam byłem godzinę i 10 minut, żadnych zajść nie widziałem i nie słyszałem, więc proszę nie zwalać winy ta tą "gawiedź", bo to kłamstwo. Od momentu kiedy tam przybyłem, do momentu odejścia tłum zmalał ponad 2 razy. Organizator pokazał amatorkę, może chodziło o taką reklamę. Uważam, że sklep powinien przeprosić klientów (ja się ich nie doczekałem, widać powiedzieć "przepraszam" jest za trudne).
2019-12-14 06:38:15

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Mi_Bunny
Moi drodzy wierzcie nam, że gdyby była taka możliwość,  nie zamykalibyśmy sklepu.  To przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, a jednocześnie zachowania ludzi przekroczyły wszelkie granice - były rękoczyny, demolowanie okolicznych stoisk, bójki z ochroną. Mimo wielu prób uspokojenia ludzi, łącznie z interwencją policji, ze względów bezpieczeństwa musieliśmy odwołać promocję.

Dobre posunięcię bo ludzie to dzicz, ale jednak możnq to było przewidzieć pisałem dokładnie o takiej sytuacji wczoraj, że tak będzie w temavie z głosowanie jednego z użytkowników tutaj. Skoro ja byłem pewien takiego scenariusza to obsługa a mnie mam nie jedna osoba z Mi Store Mokotów i Xiaomi t bardziej powinno przewidzieć takie tłumy i zachowanie.
2019-12-14 06:39:59

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Za rok będzie to samo, nie da się opanować tego, skoro w takim Lublinie w piątek na black friday gdzie wszyscy wiemy ze promocjw sa oszukane jest tragedia a co dopiero sobota i prawdziwa promocja i to w tak ogromnym mieście jak Wawa.
2019-12-14 06:43:55

Moderador

Amsti | from app

Czemu masz żal do Xiaomi? To chyba ludzie zachowali się gorzej, niż małpy w zoo. Taki mamy naród...
2019-12-14 06:44:50

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Amsti
Czemu masz żal do Xiaomi? To chyba ludzie zachowało się gorzej, niż małpy w zoo. Taki mamy naród...

To było do przewidzenia, nawet jakby wydarzenie miało miejsce w Lublinie to byłoby to samo i na 100% bym nawet się nie wybierał w tym czasie nawet do galerii. Nie oszukujmy się o promocji nie wie jedna osoba, wawa duże miasto, ceny niższe o nawet 1 lub 2tyś :-)  to co się spodziewać :-) ja wczoraj już o tym pisałem.  Xiaomi także powinno się spodziewać. Nikt nigdy nie oglądał dantejskich scen z USA czy nawet naszego Lidla na YT :-) ?
Dlatego wolę kupić za normalną cenę, niż stać kilka godzin i być nawet świadkiem takich zdarzeń.
2019-12-14 06:50:10

Mi Tech Team

Łukasz | from app

6243410441
pewnie, wszystko dawno sprzedane po rodzinie i znajomych przed otwarciem! Bez przeprosin, nic się nie poczuwają do sytuacji!

To już przegiołeś. To typowe oszczerstwo i pienactwo. Z tym, że organizacja poległa to mogę się zgodzić, bo skoro każdy inny przewidział takie tłumy a nawet i bójki to obsłuva Galerii tym bardziej powinna. Ale już pisanie, że sobie porozdawali po rodzinie to dla mnie przegięcie i chamstwo, na tyle osób co widać na fotach to telefony i inne drogie gadżety rozeszły się w 5 minut. Chyba, że liczyłeś na mibanda.
Wiadomo, że taki ami Note 10 było może 1-3 sztuki. Proste.
2019-12-14 06:56:50

Moderador

Amsti | from app

Łukasz
To było do przewidzenia, nawet jakby wydarzenie miało miejsce w Lublinie to byłoby to samo i na 100% bym nawet się nie wybierał w tym czasie nawet do galerii. Nie oszukujmy się o promocji nie wie jedna osoba, wawa duże miasto, ceny niższe o nawet 1 lub 2tyś :-)  to co się spodziewać :-) ja wczoraj już o tym pisałem.  Xiaomi także powinno się spodziewać. Nikt nigdy nie oglądał dantejskich scen z USA czy nawet naszego Lidla na YT :-) ?
Dlatego wolę kupić za normalną cenę, niż stać kilka godzin i być nawet świadkiem takich zdarzeń.

Czemu Xiaomi ma obrywać za patologię? Normalny człowiek, tak się nie zachowuje...
2019-12-14 06:57:36

Mi Tech Team

Łukasz | from app

MagicVixen
To okropne, jak można się tak zachowywać :( Przecież każdemu mogła się stać krzywda, aż strach tam iść i pomyśleć, że mogły tam być dzieci z rodzicami. Okropne. Polecam zmianę zasad, że co np. godzinę-dwie-trzy przez tydzień osoba o numerze (numerki przypisywane/wydawane na wejściu) daje możliwość zakupu czegoś z oferty. Może takie rozwiązanie by rozluźniło atmosferę.

Lepiej po prostu zrobić promocję w necie ale odbiór 1-2 dni w wawie w danej galerii, wtedy kto pierwszy ten lepszy, albo losowanie przez neta, tyle. Organizacja ponowna takiego czegoś to proszenie się o powtórkę z rozrywki.
Ludzi nie zmienisz i dlatego nie chodzę na takie eventy.
2019-12-14 06:59:08

Admin

Mi_Bunny | from app

w sklepie obsluzylismy okolo 40 osob. dokladnej liczby jeszcze nie znam. potem ludzie zaczeli wyrywac kraty, kopac w witryne i czolgac sie pod bramka, tworzac zagrozenie stratowania. zamknelismy, zeby nikomu nie stala sie krzywda, chociaz niestety w takim tlumie poszkodowanych nie udalo sie uniknac calkowicie :(
2019-12-14 07:02:33
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

6243410441

Advanced Bunny

• Followers

6

• Threads

12

• Replies

64

340