In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi

[Pytania i odpowiedzi] Brak ekranu rozmowy

2019-12-07 14:07:58
192 2
Przy aktywnym ekranie nie pokazuje się okno przychodzących połączeń i nie można odebrać. Przy wygaszonym jest wszystko ok. MI 8
2019-12-07 14:07:58
Favorites RateRate

Pro Bunny

grakula | from app

Rozwiń górny pasek powiadamiania(ma on inny kolor) i po prawej masz odbierz, odrzuć. To wszystko w czasie dzwonienia przy aktywnym ekranie. Warto też sprawdzić aplikacje Telefon, jak jest ustawiona, chodzi mi o powiadomienia.
2019-12-08 03:15:24

Pro Bunny

kucykpl Author | from app

To też się nie pojawiało, jedynie wibrował miband. Ale dziś pojawił się pasek odbierania. Wczoraj zainstalowałem inny pakiet telefonu i nadałem mu więcej uprawnień, ale w zasadzie nawet go nie testnąłem tylko wyinstalowałem. Miałem dziś podejść jeszcze raz do tematu, ale skoro jest pasek to sobie odpuszczę to mi starczy. Dzięki za pomoc.
2019-12-08 03:50:31
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

kucykpl

Pro Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

5

3048