In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Zgłoszenia

[] Mi Community- Poprawa jakości aplikacji.

2019-11-28 02:27:57
2256 67
SaraBellaArt odpowiada, dnia 2019-11-28 21:13:28
masz tu screen z kalendarza 25-26 na 100000% klikalam kalendarz i mi nie zapisało.
a na drugim są powiadomienia. gdzie dziś 18 . kropka świeciła.na

Dlatego jak zależy Ci na tym bezcelowym zliczaniu/meldowaniu to klikaj na PC lub na wersji mobilnej a nie w aplikacji. Aplikacja pokazuje, że się meldowałaś,a tak naprawdę tego nie zrobiła, po wejściu na wersję PC, masz aktywny przycisk do meldowania i dopiero tam klikając masz pewność, że Cie zamelduje i zliczy głos.
2019-11-29 01:15:28

Master Bunny

RuraSzczecin | from app

I znowu to samo... A biorąc pod uwagę, że i pisałem i lajkowałem wczoraj i... uwaga!! Odpaliłem ze 2 razy kalendarz... To faktycznie mnie nie było..... Echhhhh...
2019-11-29 02:53:56
RuraSzczecin odpowiada, dnia 2019-11-29 08:53:56
I znowu to samo... A biorąc pod uwagę, że i pisałem i lajkowałem wczoraj i... uwaga!! Odpaliłem ze 2 razy kalendarz... To faktycznie mnie nie było..... Echhhhh...

pisałem wielokrotnie, chcecie mieć zliczanie prawidłowe, to tylko i wyłącznie PC. Aplikacja co jakiś czas daje d.. w moim przypadku praktycznie codziennie. Nie mniej  jednak mi tam na tym zliczaniu nie zależy więc, jak jestem na PC to klikam, jak nie to nie i tyle :D
2019-11-29 06:05:02

Pro Bunny

WalCze77 | from app

Amsti
Właśnie ,kolejny błąd, czasami się tak zdarza że nie da się wejść na te 3 kropki, również w moim wypadku jak chce usunąć spam, też aplikacja w pojedynczych wypadkach odmawia posłuszeństwa.

Dzięki, to czekamy na reakcję programistów. Pozdrawiam
2019-11-29 11:40:32

Moderador

Amsti Author | from app

WalCze77

Dzięki, to czekamy na reakcję programistów. Pozdrawiam

Nie obiecuję, czy wszystko naprawia. To jest dosyć długa  lista, od razu pisze że o rzeczy których nie uda się im naprawić, proszę nie mieć do mnie żalu. Niestety do większości problemów, potrzebna jest ingerencja developerów. Tak że za nie naprawienie niektórych buggów, będziemy mogli winić tylko programistów. Temat tej aplikacji, jest dla mnie drażliwy, bo wiele jednostek nieznających zasady działania forum, uważa że to moderatorzy powinni to naprawić. Otrzymuje czasem takie wiadomości na priv. Niestety jak to mówią, ja tutaj tylko sprzątam :) i oczywiście również koledzy Przybort i Vergililusz.  Mam nadzieję że się ten proceder powiedzie. Taki był cel i założenie wrzucenia tego postu. Życzę wszystkim miłego weekendu!
2019-11-29 13:01:57

Mi Tech Team

BodzioPB | from app

Podczas ładowania postów na ułamek sekundy widać białe pole. Kuje to w oczy, gdy korzysta się z ciemnej wersji.
2019-11-29 13:31:48

Banned

1671634572 | from app

super!
2019-11-29 14:33:03

Advanced Bunny

szymeqofc | from app

xd
2019-11-29 15:29:53

Mi Sports Team

MiChauYolo | from app

Łukasz
Dlatego jak zależy Ci na tym bezcelowym zliczaniu/meldowaniu to klikaj na PC lub na wersji mobilnej a nie w aplikacji. Aplikacja pokazuje, że się meldowałaś,a tak naprawdę tego nie zrobiła, po wejściu na wersję PC, masz aktywny przycisk do meldowania i dopiero tam klikając masz pewność, że Cie zamelduje i zliczy głos.

chwila chwila Łukasz to znaczy że trzeba to z aplikacji usunąć albo naprawić ja mailem to samo
2019-11-29 19:00:45

Mi Sports Team

MiChauYolo | from app

Amsti
Właśnie ,kolejny błąd, czasami się tak zdarza że nie da się wejść na te 3 kropki, również w moim wypadku jak chce usunąć spam, też aplikacja w pojedynczych wypadkach odmawia posłuszeństwa.

też tak jest wtedy gdy się chce zgłosić post czasem działa a czasem nie działa
2019-11-29 19:02:04
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Amsti

Moderador

• Followers

788

• Threads

164

• Replies

3959