In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Zgłoszenia

[] Mi Community- Poprawa jakości aplikacji.

2019-11-28 02:27:57
2262 67
mini21 odpowiada, dnia 2019-11-28 09:18:27
Akurat tu się zgadzam.
Wrzucanie tak dużych plików NIE MA ŻADNEGO SENSU.
Co nie znaczy, że odpowiednie przygotowanie pliku nie jest wskazane.

Tak zgadzam się, zdjęcie powinno się przygotować do wrzucenia, może Mi Commnity zbyt obcina z jakości te nie przygotowane i za duże? Nie wiem, niezbyt lubię wrzucać fotki.
2019-11-28 03:20:49

Moderador

Amsti Author | from app

Pomarańczowy
brak możliwość wrzucenia zdjęcia 64MP z powodu zbyt dużego pliku

To akurat nie zostanie zmienione, to jest ta sama procedura co na platformie Facebook. Chodzi o to aby nie przeładować serwerów danymi.
2019-11-28 03:21:00
Łukasz odpowiada, dnia 2019-11-28 09:20:49
Tak zgadzam się, zdjęcie powinno się przygotować do wrzucenia, może Mi Commnity zbyt obcina z jakości te nie przygotowane i za duże? Nie wiem, niezbyt lubię wrzucać fotki.

Na pewno jest coś takiego - powinno być...
Jeśli zdjęcie jest za duże - forum samo będzie je "obcinać" żeby pasowało do jakiś wytycznych np.: max. 200 kb albo max. 960x960 px.
Tak działa jakiś skrypt - tak samo jak na facebooku, tylko nie wiadomo gdzie i jak.

Inna opcja - nie wiem czy nie było by to lepsze - wrzucać zdjęcie przez Imgur i link do pliku.
W ten sposób mamy dwie korzyści - jakoś powinna być lepsza (?) i druga - nie zawalamy przestrzeni dyskowej samego forum, bo wszystko idzie z zewnątrz.
2019-11-28 03:26:00

Semi Pro Bunny

skrzydlaty | from app

przy wejściu na aplikację powinno automatycznie uznawać meldowanie się, dodatkowo ja się ostatnio logowaniem i nie zaliczyło mi dnia i wszystko od nowa, więc dałem sobie z tym spokój bo nie ma to sensu
2019-11-28 03:27:33
skrzydlaty odpowiada, dnia 2019-11-28 09:27:33
przy wejściu na aplikację powinno automatycznie uznawać meldowanie się, dodatkowo ja się ostatnio logowaniem i nie zaliczyło mi dnia i wszystko od nowa, więc dałem sobie z tym spokój bo nie ma to sensu

Także na jakiś czas dałem sobie z tym spokój :) zresztą od kilku lat meldowałem się na en.miui.com i miui.com i nic z tego nie miałem :) a wystarczyło, jakaś awaria aplikacji lub stronki i już szło na marne. A potem zmieniono na Mi Community i wszystko szlak trafił , nawet moje tematy nie zostały przeniesione.
2019-11-28 03:32:12
Amsti odpowiada, dnia 2019-11-28 09:21:00
To akurat nie zostanie zmienione, to jest ta sama procedura co na platformie Facebook. Chodzi o to aby nie przeładować serwerów danymi.

Nawet nie wiem czy  messenger fb nie  wyrzuca takiego błędu już przy 48MP.
2019-11-28 03:32:57
Ja bym przyczepił się edytora.
Napisany na telefonie post jest wręcz niemożliwy do ponownej edycji, zdjęcia przemieszczają się, akapity mieszają z pozycjonowaniem zdjęć.
Poprawienie tekstu jest tak utrudnione ze względu na konstrukcję edytora na telefon że lepiej to odpuścić albo poprawić na PC.
Wersja aplikacji na PC nie jest aktualizowana w porównaniu do tej na telefon
Wyszukiwanie jest niedokładne jeżeli zadziała, może warto wprowadzić zasadę tagowania postów.
Na głównej stronie pojawiają się wszystkie nowo dodane wpisy z różnych kategorii co wprowadza zamieszanie, tak samo jest w wersji na PC.
2019-11-28 03:47:18

Mi Sports Team

MiChauYolo | from app

skrzydlaty

dokładnie automatyczne mi dwa dni ucięło
2019-11-28 04:16:33

Mi Sports Team

MiChauYolo | from app

Vergiliusz
Napisany na telefonie post jest wręcz niemożliwy do ponownej edycji, zdjęcia przemieszczają się, akapity mieszają z pozycjonowaniem zdjęć.
Poprawienie tekstu jest tak utrudnione ze względu na konstrukcję edytora na telefon że lepiej to odpuścić albo poprawić na PC.

tak z pozycji aplikacji na telefonie nie da się już wrzucić zdjęcia gdyby chciało się dodać do postu
2019-11-28 04:17:13

Mi Tech Team

pawelt | from app

Vergiliusz

Zgadzam się z Vergiliuszem edytor jest bez sensu w apce a już krew zalewa fakt że chce się podczas edycji dodać jakieś zdjęcia albo skriny a tutaj jest tylko możliwość dodania filmu i to tylko z YouTube. Trzeba tworzyć nowy post w którym można to dodać i mamy już śmietnik post pod postem. Inna rzecz ucinanie postów najczęściej dotyczy linków www. Link doda ale już dalszy tekst znika. Była w starym forum fajna funkcja rozpoznawanie automatyczne komórki. Gdzie praktycznie od razu trafiłem do działu jej dotyczącego. Inna rzecz pogrupowanie tematów jest mało intuicyjne w porównaniu do starego forum. Takie rzeczy można mnożyć. Powiem więcej apka  mi community była bardziej czytelna i funkcjonalna na początku niż teraz.
2019-11-28 04:45:33
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Amsti

Moderador

• Followers

798

• Threads

165

• Replies

3979

14407