In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia MIUI

Advanced Bunny

Pawele | from app

6256924291
to dlaczego te telefony były sprzedawane,ja go kupiłem i jeszcze sprzedawca mi go zachwalał

Xiaomi za MediaTeka ręczy, to jest powinno zwrócić Ci hajs lub wymienić na nowy model, jeżeli telefon się zepsuje. Natomiast kiedy masz custom ROMa, to nie dość, że Xiaomi może nie zwrócić Ci pieniędzy lub wymienić na nowy model, a dodatkowo ludzie tworzący MIUI.eu ponoszą w pewnym sensie moralną odpowiedzialność, ponieważ jak coś spieprzą na Snapie to możesz wejść w Recovery i wgrać coś innego lub w ogóle wejść w fastboot i wgrać MIUI global przez MiFlasha, natomiast na MediaTeku, z tego co czytałem, telefon może się uceglić na zawsze i nic się nie odpali, przynajmniej bez większego kombinowania. Dlatego MIUI.eu
2019-11-27 16:21:05

Advanced Bunny

Pawele | from app

Łukasz
No ja rozumiem, nie można jednak zwalać całej winy na Mtk :-)  ja rozumiem też, że podejmowanie ryzyka, że coś pójdzie nie tak z przeróbką softu i zostanie uwalony telefon.

Przeczytaj sobie artykuł. Podczas gdy na Snapie jak coś źle wygrasz i możesz wejść w Recovery lub Fastboot i wgrać inny ROM lub od razu MIUI Global, to na MediaTeku może Ci zamiast tego telefon uceglić i NIC na nim nie odpalisz
2019-11-27 16:22:56

Advanced Bunny

cysiu | from app

michalms
Aż taka duża różnica? co tak naprawdę dałaby Ci zmiana softu?

na mi4s oraz mi5s dało mi nagrywanie rozmów co w pracy kurjera jest bardzo pomocne,w mi5s obsługa mojego banku poprzez NFC, inne karty niż w Pl,do tego brak reklam, większy poziom głośności,do tego stopnia jest różnica że muszę do pl dzwonić z mi5s bo na rmn8pro nie słyszę jak idę ulicą, funkcji na pewno jest więcej ale ja korzystam z tych co wymieniłem.
2019-11-27 18:28:58

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Pawele
Przeczytaj sobie artykuł. Podczas gdy na Snapie jak coś źle wygrasz i możesz wejść w Recovery lub Fastboot i wgrać inny ROM lub od razu MIUI Global, to na MediaTeku może Ci zamiast tego telefon uceglić i NIC na nim nie odpalisz

Czytałem artykuł i prawdopodobnie siedze w temacie dłużej niż Ty. Obecnie na snapie także nie przeflashujesz w edl a nie zawsze w fastboot idzie po bootloopie.
2019-11-28 00:00:12

Mi Test Team

michalms | from app

Pawele

Z założenia telefony bez względu na procesor dostarczane są kompletne, mam na myśli sprzęt i system. Idąc do sklepu płacisz właśnie za takie rozwiązanie i to Twój problem co chcesz z nim dalej zrobić. To że producent telefonu, oprogramowania, komponentów nie zabezpiecza użytkownika przed konsekwencjami modyfikacji nie oznacza, że ponosi winę za te modyfikacje i ich konsekwencje. Nie ma też obowiązku takich zabezpieczeń robić, zawsze bez względu na to co masz robisz to na własną odpowiedzialność, w wielu wypadkach tracisz też w ten sposób gwarancję.
2019-11-28 03:32:51

Mi Test Team

michalms | from app

cysiu
na mi4s oraz mi5s dało mi nagrywanie rozmów co w pracy kurjera jest bardzo pomocne,w mi5s obsługa mojego banku poprzez NFC, inne karty niż w Pl,do tego brak reklam, większy poziom głośności,do tego stopnia jest różnica że muszę do pl dzwonić z mi5s bo na rmn8pro nie słyszę jak idę ulicą, funkcji na pewno jest więcej ale ja korzystam z tych co wymieniłem.

zmień region na taki z poza unii, powinno być głośniej. reklamy łatwo wyłączyć, NFC raczej działa, a oprogramowanie które chciałeś wgrać na pewno włącza nagrywanie rozmów na tym modelu?
2019-11-28 03:35:49

Admin

Panowie - musiałam wpaść i edytować tytuł, bo zaczęła się robić burza w szklance wody - mówmy tu o nieoficjalnym oprogramowaniu, które niektórzy wgrywają zamiast fabrycznego. Wszyscy użytkownicy telefonu zakupionego w oryginalnej dystrybucji będą mieć miui 11 i będzie ono działało bezproblemowo - po prostu strona tworząca nakładki postanowiła tej konkretnej nie supportować. Tyle.
2019-11-28 06:51:58

Rookie Bunny

LosowyTester | from app

że co!?Ó╭╮Ò
2019-11-28 13:56:54
michalms odpowiada, dnia 2019-11-28 09:32:51
Z założenia telefony bez względu na procesor dostarczane są kompletne, mam na myśli sprzęt i system. Idąc do sklepu płacisz właśnie za takie rozwiązanie i to Twój problem co chcesz z nim dalej zrobić. To że producent telefonu, oprogramowania, komponentów nie zabezpiecza użytkownika przed konsekwencjami modyfikacji nie oznacza, że ponosi winę za te modyfikacje i ich konsekwencje. Nie ma też obowiązku takich zabezpieczeń robić, zawsze bez względu na to co masz robisz to na własną odpowiedzialność, w wielu wypadkach tracisz też w ten sposób gwarancję.

Zgadzam się w 100% Oficjalne oprogramowanie jak Miui Global i Miui China działa ok i nie powoduje bugu czy problemu. A producent nie wspiera custom romów i nie popiera zmiany oprogramowania na nie oficjalne jakim jest właśnie Xiaomi.eu. Wiadomo, także, że producent ie ponosi odpowiedzialności także za uszkodzenia powstałe wskutek zmiany oprogramowania a szczególnie na takie nie oficjalne, przeróbki itp. A xiaomi.eu nie jest oficjalnym romem, nigdy nie było i nie gwarantuje nam tego, że jak nam telefon padnie to uznają nam gwarancję, bo mamy nie oficjalne oprogramowanie. Za granicą nigdy nie uznawali, u nas jakiś czas, a teraz jest z tm różnie.

Mam do tej pory np Xiaomi Redmi Note 2 - MTK to była  rewolucja w bryle a nie obecnie kopiowanie patentów i klepanie takich samych telefonów i 500 aparatów i MP :D jak 20 lat temu. Mam Redmi 6, który także jest na mtk i działa super zarówno pod China jak i pod Globalem. Owszem to mega budżetowiec i mam małe  możliwości ale cena 400zł za telefon którą dałem rok temu mówi sama za siebie.  A robię miflashe, updaty ,zmiany z Globala na China i z China na Global.
Owszem wolę Snapa ale mam także mtk i tyle. Mam nawet niewypał jakim był soc Xiaomi.

2019-11-29 01:09:44
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

mini21

Master Bunny

• Followers

158

• Threads

138

• Replies

2002

14451