In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia MIUI

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Zgadzq się temat wprowadza trochę w błąd, już był dziś temat i tym, koleś napisał, że Xiaomi zakończyło wsparcie dla tego telefobu, aż wielkie oczy zrobiłem. Mówię telefon praktycznie nowy a już brak wsparcia? Napisałem, że chyba coś pomylił. To chyba Unax Recenzje lub inny użyrkownik dopisał, że to xiaomi.eu
2019-11-27 07:50:04

Pro Bunny

AntyHaker | from app

mini21
@AntyHaker wiesz.... to że nie każdy czyta...
Ja sam używam miui polska a nie globala i jakoś widzę różnicę :)
To miało być bardziej ostrzeżenie dla tych co myślą o zmianie romu... no ale wyszło jak wyszło...

Ci, co myślą o zmianie, raczej siedzą na innym forum ;P
2019-11-27 07:50:49

Advanced Bunny

cysiu | from app

szkoda bo właśnie odblokowalem telefon i zabierałem się do wgrania Xiaomi.eu
2019-11-27 07:52:13

Mi Test Team

michalms | from app

Paweł 158
Niestety potwierdza się to żeby nie kupować telefonów z MedtiaTec :(
Aktualizowane są zawsze na końcu i mają najwięcej problemów.
To jest tak jak Intel i AMD 20 lat temu. Intel miał 90% rynku i wszyscy pisali dla niego soft a AMD raczkowało. Nie znaczy to że AMD było złe, było dobre tylko nikt z gigantów nie chciał na nie pisać softu.

Nie był bym taki do końca pewien, przynajmniej na razie, co do tej ostatniej pozycji w kolejce. Mam rn8pro i już na miui 10 miał dużo cech i funkcji, które dopiero pojawiły się w miui 11 na innych telefonach. Na miui 11 zauważam funkcje w rn8pro, których jeszcze nie ma na miui 11 w rn7. Prawda jest że był na liście do aktualizacji na miui 11 na koniec grudnia, ale realnie aktualizacje dostał prawie półtora miesiąca przed planowaną datą, wcześniej niż wspomniany już RN7. Aktualizacja też rozwiązała zgłaszane problemy, które były przypisywane do mediateka, jak pojawiające się linie na ekranie, czy brak niektórych funkcji w Spotify, co sugeruje że problem tkwił w oprogramowaniu a nie procesorze.
2019-11-27 07:57:22

Banned

Berzelot | from app

No i się zaczęło! 😂😂😂😂
2019-11-27 09:53:25

Mi Test Team

michalms | from app

cysiu
szkoda bo właśnie odblokowalem telefon i zabierałem się do wgrania Xiaomi.eu

Aż taka duża różnica? co tak naprawdę dałaby Ci zmiana softu?
2019-11-27 10:19:02

Semi Pro Bunny

kacskrz | from app

Łukasz
Oj tam od razu winny, po prostu nie chcą robić i tyle. Nie chcą brać ryzyka, że przez instalacje ich romu, coś pójdzie nie tak i się zrobi cegła.

To jeden z wielu powodów, ale nie jedyny.
2019-11-27 10:27:41
Orjon.
tłumacz Xiaomi.eu, MiuiPro. zakręcony na punkcie Mi :)
miuipolska.pl

Mi Tech Team

Łukasz | from app

kacskrz
To jeden z wielu powodów, ale nie jedyny.

No ja rozumiem, nie można jednak zwalać całej winy na Mtk :-)  ja rozumiem też, że podejmowanie ryzyka, że coś pójdzie nie tak z przeróbką softu i zostanie uwalony telefon.
2019-11-27 10:38:28

Advanced Bunny

polTAG | from app

tytuł mnie trochę wystraszył.
2019-11-27 11:28:43
Ale czym tu się martwić? Po co zmieniać soft jeśli tego nie przegryzie i się uwali? Po co debatować jak można żyć na fabrycznym sofcie?
2019-11-27 15:24:34
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

mini21

Master Bunny

• Followers

149

• Threads

122

• Replies

1852

13743