In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Nowości

Moderador

Amsti Author | from app

michalms
Jak najbardziej też myślę, że to dobre zabezpieczenie. Właśnie chodziło mi o to, że brakuje rozwiązania które daje Ci ta gwarancję bezpieczeństwa przez zabezpieczenie również dostępu do danych. Oprócz lekcji nie było by źle gdyby też przypominało o zajęciach sportowych, umożliwiało wyświetlenie planu lekcji z ewentualnymi zastępstwami (taki Librus). Pomysłów na funkcjonalności mozna mieć sporo nawet jakby to nie był taki prawdziwy Smart zegarek a miał tyko konkretne funkcje.

Kwatery nie mogę nigdzie doczytać, dla tego nie wspomniałem o tym, ale ta posła powinna mieć też możliwość mierzenia pulsu i krokomierz. Gdyby miała na pewno motywowało by to dzieci do ruchu również. Wtedy post wyrzuciłbym w  mi sport, a nie w nowości.  Na razie na temat zegarka jest za mało wiadomości, z czasem może po jakiej dogłębnej recenzji dowiemy się więcej.
2019-11-27 01:31:05

Mi Test Team

michalms | from app

Amsti
https://www.tabletowo.pl/premiera-smartwatch-dla-dzieci-xiaomi-mi-bunny-watch-3-opis-specyfikacja-cena/amp/

do czego ten link? mi się jakiś tablet otwiera?
2019-11-27 01:40:56

Moderador

Amsti Author | from app

michalms
do czego ten link? mi się jakiś tablet otwiera?

Wejdź teraz , bo mi Community coś popsuło i ucięło. Link do wersji nr 3 tego zegarka
2019-11-27 01:56:13

Mi Test Team

michalms | from app

Amsti
Wejdź teraz , bo mi Community coś popsuło i ucięło. Link do wersji nr 3 tego zegarka

O takie rzeczy mi chodziło. Zakładam że Xiaomi zabezpieczy dane jak zawsze. https://www.instalki.pl/aktualnosci/bezpieczenstwo/38800-popularny-w-polsce-zegarek-dla-dzieci-udostepnia-ich-dane-niepowolanym-osobom.html
2019-11-27 02:17:08

Mi Sports Team

MiChauYolo | from app

o Xiaomi robi Apple Watch :) super
2019-11-27 02:34:45

Moderador

Amsti Author | from app

michalms
O takie rzeczy mi chodziło. Zakładam że Xiaomi zabezpieczy dane jak zawsze. https://www.instalki.pl/aktualnosci/bezpieczenstwo/38800-popularny-w-polsce-zegarek-dla-dzieci-udostepnia-ich-dane-niepowolanym-osobom.html

Powiem Ci że to brzmi dosyć niepokojąco. W takim wypadku, kupno zegarka dla milusińskich, może być dla rodziców ryzykowne. Taki smartwatch musiał by posiadać naprawdę dobre zabezpieczenia.
2019-11-27 02:38:57

Moderador

Amsti Author | from app

MiChauYolo
o Xiaomi robi Apple Watch :) super

Hehe, tak jakby :)
2019-11-27 02:39:17

Mi Sports Team

MiChauYolo | from app

Amsti
Hehe, tak jakby :)

no nie tak jakby tylko tak :) już wszytsko kopiują od Apple :) no ale jeszce układu obiektywów nie skopiowali :)
2019-11-27 02:43:51

Moderador

Amsti Author | from app

MiChauYolo
no nie tak jakby tylko tak :) już wszytsko kopiują od Apple :) no ale jeszce układu obiektywów nie skopiowali :)

Cały świat wygląda jak jedno wielkie ksero.
2019-11-27 03:40:51

Advanced Bunny

$alvador | from app

Zrobiliście złotego amazfit dla jobiet
2019-11-27 03:55:55
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Amsti

Moderador

• Followers

812

• Threads