In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Nowości

Mi Test Team

michalms | from app

Byloby świetnie gdyby Xiaomi wprowadziło na polski rynek takie rozwiązanie. Niestety brakuje dużego gracza gwarantującego prawdziwe bezpieczeństwo w tym segmencie, mimo że jest dostępnych naprawdę dużo produktów tego typu na rynku. Niestety w przypadku produktów dostępnych coraz częściej okazuje się, że dane do zegarka i dostęp do lokalizacji czy nawet kontaktu jest prosty dla osób trzecich, co na koniec powoduje, że dziecko z zegarkiem może być bardziej narażone niż to bez. Ostatnio nawet czytałem o jednym z bardziej popularnych, że najrozsądniej go poprostu wyrzucić, bo właściwie każdy może mieć dostęp do lokalizacji i kontaktu z dzieckiem. Xiaomi moim zdaniem będzie rozwiązaniem bezpiecznym pod tym względem. A i stylistycznie bardzo udany projekt. Uważam, że nie jedna kobieta, która lubi świeży, sportowy styl założyła by taki zegarek na rękę, szczególnie w miesiącach wiosennych i letnich kiedy kolorowe dodatki są w modzie. Trochę szkoda, że nie ma funkcji typu przypomnij o myciu zębów i sprawdź łącząc się ze szczoteczką jak poszło, licz kroki, licz km, może rower i pływanie. Dzieci lubią elektronikę i fajnie byłoby gdyby wspierała ich zainteresowania od najmłodszych lat i pomagała wyrobić zdrowe nawyki. Coraz częściej jak czytam o nowym sprzęcie brakuje mi takiego wspólnego środowiska dla całego ekosystemu w którym urządzenia mogłyby wymieniać dane ze sobą i wchodzić w różnego rodzaju interakcje a także aplikacji która agregowala by dane z tych urządzeń i wyświetlała w postaci przyjaznych raportów, może wskazówek na przyszłość, czy wniosków. Nie wątpliwie moim zdaniem taka przyszłość nas czeka.
2019-11-26 17:42:25

Master Bunny

Batisto999 | from app

Sama bym nosiła taki fajny, ale trochę mało funkcji dla dorosłych, recenzja super.
2019-11-26 18:33:46

Semi Pro Bunny

...:lee:... | from app

Im więcej promieniowania elektromagnetycznego tym lepiej supuuuer! ;)
2019-11-26 23:03:11

Moderador

Amsti Author | from app

michalms
Byloby świetnie gdyby Xiaomi wprowadziło na polski rynek takie rozwiązanie. Niestety brakuje dużego gracza gwarantującego prawdziwe bezpieczeństwo w tym segmencie, mimo że jest dostępnych naprawdę dużo produktów tego typu na rynku. Niestety w przypadku produktów dostępnych coraz częściej okazuje się, że dane do zegarka i dostęp do lokalizacji czy nawet kontaktu jest prosty dla osób trzecich, co na koniec powoduje, że dziecko z zegarkiem może być bardziej narażone niż to bez. Ostatnio nawet czytałem o jednym z bardziej popularnych, że najrozsądniej go poprostu wyrzucić, bo właściwie każdy może mieć dostęp do lokalizacji i kontaktu z dzieckiem. Xiaomi moim zdaniem będzie rozwiązaniem bezpiecznym pod tym względem. A i stylistycznie bardzo udany projekt. Uważam, że nie jedna kobieta, która lubi świeży, sportowy styl założyła by taki zegarek na rękę, szczególnie w miesiącach wiosennych i letnich kiedy kolorowe dodatki są w modzie. Trochę szkoda, że nie ma funkcji typu przypomnij o myciu zębów i sprawdź łącząc się ze szczoteczką jak poszło, licz kroki, licz km, może rower i pływanie. Dzieci lubią elektronikę i fajnie byłoby gdyby wspierała ich zainteresowania od najmłodszych lat i pomagała wyrobić zdrowe nawyki. Coraz częściej jak czytam o nowym sprzęcie brakuje mi takiego wspólnego środowiska dla całego ekosystemu w którym urządzenia mogłyby wymieniać dane ze sobą i wchodzić w różnego rodzaju interakcje a także aplikacji która agregowala by dane z tych urządzeń i wyświetlała w postaci przyjaznych raportów, może wskazówek na przyszłość, czy wniosków. Nie wątpliwie moim zdaniem taka przyszłość nas czeka.

Zgadzam się z Tobą, w pewnym sensie jest to zagrożenie. Z drugiej strony może to być świetny gadżet dla rodziców martwiących się o swoje pociechy. Szczególnie w krajach gdzie jest duża przestępczość. Jest jeszcze drugi zegarek dla dzieci mi Bunny 3 bodajże, nie wiem czy on nie jest bardziej rozbudowany. Przydało byś się również aby zegarek przypominał o odrabianiu lekcji :D.
2019-11-27 00:01:20
Czyli Co? Mamy wersję 2S naszej "Admin" ?
2019-11-27 00:02:07

Moderador

Amsti Author | from app

michalms

https://www.tabletowo.pl/premiera-smartwatch-dla-dzieci-xiaomi-mi-bunny-watch-3-opis-specyfikacja-cena/amp/
2019-11-27 00:47:37

Moderador

Amsti Author | from app

Łukasz
Czyli Co? Mamy wersję 2S naszej "Admin" ?

Haha, kobita tyle ma na głowie że aż się rozdwoiła ;D
2019-11-27 00:49:17
Amsti odpowiada, dnia 2019-11-27 06:49:17
Haha, kobita tyle ma na głowie że aż się rozwodiła ;D

A S-ka co oznacza :D?
2019-11-27 00:53:21

Moderador

Amsti Author | from app

Wersja sportowa, robi za 3ech ;D
2019-11-27 01:03:25

Mi Test Team

michalms | from app

Amsti
Zgadzam się z Tobą, w pewnym sensie jest to zagrożenie. Z drugiej strony może to być świetny gadżet dla rodziców martwiących się o swoje pociechy. Szczególnie w krajach gdzie jest duża przestępczość. Jest jeszcze drugi zegarek dla dzieci mi Bunny 3 bodajże, nie wiem czy on nie jest bardziej rozbudowany. Przydało byś się również aby zegarek przypominał o odrabianiu lekcji :D.

Jak najbardziej też myślę, że to dobre zabezpieczenie. Właśnie chodziło mi o to, że brakuje rozwiązania które daje Ci ta gwarancję bezpieczeństwa przez zabezpieczenie również dostępu do danych. Oprócz lekcji nie było by źle gdyby też przypominało o zajęciach sportowych, umożliwiało wyświetlenie planu lekcji z ewentualnymi zastępstwami (taki Librus). Pomysłów na funkcjonalności mozna mieć sporo nawet jakby to nie był taki prawdziwy Smart zegarek a miał tyko konkretne funkcje.
2019-11-27 01:22:31
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Amsti

Moderador

• Followers

822

• Threads

169

• Replies

4076

14772