Сьогодні компанія Xiaomi через свій майданчик колективного фінансування представила термометр-гігрометр Mi Home Bluetooth Hygrothermograph 2, який приходить на зміну торішньої моделі, пропонуючи новий дизайн і нові функції.


У оригінального гаджета був круглий ЖК-екран, нова модель отримала квадратний екран з ультранизьким енергоспоживанням. Нова модель відмовилася від акумуляторів типу AAA на користь батарейки типу CR2032.


Є вбудований високоточний датчик температури і вологості Swiss Sensirion, який може виявляти коливання температури до 0,1 ° C і вологості до 1%.

Гаджет може працювати з іншими пристроями розумного будинку, включаючи кондиціонер, зволожувач повітря і нагрівач, які можуть включатися і відключатися при заданих параметрах температури і вологості. Контроль зі смартфона також присутній.


У Mi Home Bluetooth Hygrothermograph 2 є дитячий режим, який буде повідомляти вас, коли температура і вологість виходять за межі параметрів, придатних для вашої дитини. Гаджет відправить вам повідомлення, а також запропонує варіанти того, що зробити (яку розумних техніку включити або відключити).

Вартість комплекту з трьох пристроїв становить 7 доларів, після виходу один Mi Home Bluetooth Hygrothermograph 2 буде коштувати 4 долари.


Комплект привернув велику увагу, за кілька годин було зібрано понад 150 000 попередніх замовлень.


Джерело: 1, 2