In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Informacje dla Fanów

[Ogólne] Uwaga KONKURS! Do wygrania CENNE NAGRODY!

2019-11-09 08:40:00
904 31
Drodzy forumowicze...

Mam nadzieję, że tytuł moje wątku przyciągnął Waszą uwage.

Jak zapewne wiecie - trwa plebiscyt na "Użytkownika Roku" i co poniektórzy zaczęli się tu strasznie CHWALIĆ jacy to są fajni i czego to nie zrobili ;) (taki żarcik) to pomyślałem, że ja też coś napiszę...

Tylko że jak się okazało - nie mam o czym :D
Jestem "szarym" użytkownikiem, który od czasu do czasu coś tu wrzuci (czyli tak średnio - raz dziennie) i który jest na tyle skromny, żeby szczerze i bez bicia przyznać że NIE ZASŁUGUJE na miano "Użytkownik Roku".

Tak więc ten wątek założyłem trochę dla żartu i rozluźnienia atmosfery (bo chodzą słuchy, że odkąd plebiscyt wystartował to aktywność nominowanych się zwiększyła ;P ).

Ale żeby nie było - za oddanie na głosu w plebiscycie jest NAGRODA!
Jest nią....

MOJA OGROMNA WDZIĘCZNOŚĆ!

Tak więc nie przedłużając - powodzenia wszystkim a to że ktoś mnie nominował to już dla mnie jak wygrać.

(a teraz autoreklama kilku moich fotek i żeby przyciągnąć Waszą uwagę)

2019-11-09 08:40:00
Favorites RateRate

Master Bunny

StukiPuki | from app

Świetne zdjecie 👍
2019-11-09 08:43:28

Master Bunny

StukiPuki | from app

A od tego nie mogę oderwać oka 😊☺️
2019-11-09 08:44:33

Advanced Bunny

skrzydlaty | from app

bardzo dobre zdjęcia 😁
2019-11-09 09:04:23

Master Bunny

Febron | from app

To nie jesteś sam. Tytuł chytry. Przyciągnęla mnie bardziej ciekawość, niż chęć wygrania czegokolwiek. Jedyna rzecz jaką wygrałem czterdzieści lat temu to krajalnica do chleba i wędlin. Gdy odebrałem ją w centrali Ruch, musiałem ukryć ją w wiskozowej torbie, by ktoś nie wyrwał mi jej z ręki. Takie to były wredne czasy w tym zakichanym średniowieczu. :-D. Ps. Sądząc po fotach już wygrałeś. Po co Ci więcej?
2019-11-09 09:08:56

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Mega fotki , gratuluję i za razem przeproszę Febrona, że go skopiuje... dla mnie już wygrałeś 😉
2019-11-09 10:17:56

Moderator

Vergiliusz | from app

Poważnie zwiększać aktywność ze względu na konkurs? Ja tam zaglądam jak mam coś do napisania albo żeby sprawdzić czy są jakieś odp na moje wątki np teraz w sprawie aktualizacji RN7 czy info o zegarku. Ale żeby tak jakoś celowo?????
2019-11-09 10:56:51

Master Bunny

Febron | from app

Łukasz 14
Mega fotki , gratuluję i za razem przeproszę Febrona, że go skopiuje... dla mnie już wygrałeś 😉

Ni ma za co. Ludzie czasem myślą tak samo, a języki słowiańskie są tak do siebie podobne. :-D
2019-11-09 11:22:56

Mi Test Team

michalms | from app

Świetne zdjęcia. A osoby, które sugerują czyjąkolwiek wzmożoną aktywność zaproś na profil osób nominowanych i niech wykonają prosty rachunek dzieląc ilość dni na ilość opublikowanych wątków i komentarzy. Ja bym powiedział, że aktywność nominowanych spadła, może łapią oddech ;) A na pewno mogę to powiedzieć o sobie.
2019-11-09 11:36:27

Mi Test Team

michalms | from app

muszę zapytać, można się z Tobą umówić na sesję, taka rodzinna?
2019-11-09 11:42:35

Mi Tech Team

styliana | from app

Ach, sprytnie 😆
2019-11-09 11:49:45
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

mini21

Master Bunny

• Followers

95

• Threads