In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Informacje dla Fanów

[Ogólne] Zalew spamu ? Macie to na własne życzenie!

2019-10-24 01:43:57
888 17
Czytam posty i odpowiedzi co niektórych forumowiczów i faktycznie potrafią jedynie zadawać jedno pytanie w kółko jak katarynka - np. dot. MIUI. Zaśmiecają w ten sposób forum i nie dziwię się zaawansowanym użytkownikom, że mają tego dość.
Ja widzę tu winę w postaci źle sformułowanego konkursu- misji typu "1. Napisz post, 2. Odpowiedz na post, 3. Dodaj do ulubionych". Jak zmienicie zasady tego konkursu, skończą się dręczące wszystkich problemy z bezsensownymi postami itp, itd.....
   Chem...Mój post też możecie potraktować w tejże kategorii - kategorii misyjnej o:-)
2019-10-24 01:43:57
Favorites RateRate

Moderator

Amsti | from app

Nie ma obecnie żadnego konkursu na utworzenie postu.Byl taki ale dawno się skończył ,to jest ludzkie lenistwo ,bo ciężko ludzia wejść na google i widać MIUI 11 .Te informacje nie są tajne .No ale cóż ludzie to ludzie.Nie zmienimy tego,póki co staramy się razem z Przybortem usowac spam.Zagladnij
2019-10-24 05:49:26

Mi Tech Team

pawelt | from app

Amsti
Nie ma obecnie żadnego konkursu na utworzenie postu.Byl taki ale dawno się skończył ,to jest ludzkie lenistwo ,bo ciężko ludzia wejść na google i widać MIUI 11 .Te informacje nie są tajne .No ale cóż ludzie to ludzie.Nie zmienimy tego,póki co staramy się razem z Przybortem usowac spam.Zagladnij

Coś ci uciekło w poście na końcu. Ten błąd jest strasznie męczący. Napisze coś i muszę kopiować przed publikacją bo ten bug niweluje czasem całą wypowiedź.
2019-10-24 06:08:38

Moderator

Amsti | from app

pawelt
Coś ci uciekło w poście na końcu. Ten błąd jest strasznie męczący. Napisze coś i muszę kopiować przed publikacją bo ten bug niweluje czasem całą wypowiedź.

Wiem...i nie mam już siły do tej aplikacji...
2019-10-24 06:26:38

Advanced Bunny

Janosik62 Author | from app

Amsti

Może i nie ma konkursu, ale są tzw. dzienne misje. tutaj każdy może zdobyć 4 punkty za publikację postu , a po 2 punkty za odpowiedź lub polubienie.
   Myślę, że stąd wychodzi zalew durnowarych postów, pytań i odpowiedzi. Ponadto forum użytkowników XIAOMI stało się tak naprawdę jakimś tworem dla miłośników zwierzątek,  wycieczek i krajobrazów i absurdalnie. - dla miłośników grzybów (uwielbiam grzybki z lasu o:-)).
Więc , nawet jak nie ma (konkursu), to jest wysyp durnoty i ..... grzybów -;)
2019-10-24 06:45:23
ej, ale grzyby to Ty szanuj :P

Misje są jednakowe na wszystkie rynki - to nie jest nasz polski pomyślunek
2019-10-24 06:48:36
Bo nic tak na człowieka nie działa jak cyferki. Myślą, że jeśli pozakładają enty raz wątek o tym samym to nabiją pierdyliard punktów jakoby mięli mieć z tego jakiś zysk. Wiele osób nie rozumie, że to nie jest wyścig szczurów i nie trzeba każdego dnia zakładać tematów, które się już powtarzają i można dopisać coś w istniejącym.
2019-10-24 07:03:15
MILover.

http://www.facebook.com/fotogoszka/ - moja radosna mobilna twórczość :-D
goszka odpowiada, dnia 2019-10-24 13:03:15
Bo nic tak na człowieka nie działa jak cyferki. Myślą, że jeśli pozakładają enty raz wątek o tym samym to nabiją pierdyliard punktów jakoby mięli mieć z tego jakiś zysk. Wiele osób nie rozumie, że to nie jest wyścig szczurów i nie trzeba każdego dnia zakładać tematów, które się już powtarzają i można dopisać coś w istniejącym.

Dlatego jak kiedyś wspomniałem o wywalaniu takich tematów, to mnie moderator powiadomił, że on nie widzi nic złego w zakładaniu tematów i umieszczaniu np 1 zdjęcia bez opisu itp. Mi Community powinno zrzeszać ludzi o zainteresowaniach o tematyce komórkowej, Xiaomi i urządzeń Xiaomi a nie być miejscem codziennych setek wrzutów 1 foteczki bez opisu itp. Albo jak mija wam dzień, co myślicie o... Czy kolejne czy będzie MIUI 11 albo jakie są wasze odczucia na ten temat. Wystarczy wejść na en.miui.com i miui.com i popatrzeć jaki panował ład odnośnie tematów i subforów, a teraz nikt na to nie patrzy tematy są zakładane byle gdzie, byle jak i bez sensu czy to bez tekstu. Na Mi Community Global gdzie jest 99% moderatorów, super moderatorów i teamów z oficjalnego en.miui.com dalej panuje ład i skład jak było na starym forum. Moderatorzy masowo wywalają tematy takie jak u nas lądują na pierwszej stronie  codzienne te same zapytania, tematy bez tekstu  lub z samymi fotkami, a jak jest sama fota to przynajmniej jest przenoszona w do tego przeznaczone miejsce.

Największą bolączką wszystkich Mi Community jest daily points, który powstał dla ożywienia Mi Community i zebrania jak największej liczby ludzi, społeczności i aby zyskać popularność. Niestety zalewa nasz wszechobecny spam, gdzie dzieci które dostały telefony od rodziców, wrzucają co popadnie nawet nie patrząc na pisownie. Ok jak ktoś jest słaby z gramatyki, to mamy teraz i na PC jak i w telefonach słowniki, korektory gramatyczne, które za nas to poprawią. Tak jak ostatnio "skim" uznano za normalną formę i odrazu z nerwem na mnie :D Sam popełniam błędy ale staram się je poprawiać a już jak coś miało trafić na stronę główną to musiałem poprawić błędy aby Bartek to umieścił. A tu nie ważne jak napiszę, aby tylko dodać kolejny post i zebrać pkt, ale czy niesie to za sobą jakąś wartość albo chociaż jest poprawnie napisane to już nie ważne.
2019-10-24 07:20:38
Dokładnie, jak ktoś wspomniał, problemem jest chociażby obecna punktacja, moim zdaniem zupełnie zbędna, która "nagradza" za tworzenie nowych postów czy też odpowiedzi. Wydaje mi się i to na bazie dotychczasowego funkcjonowania na różnych forach, że tego typu rzeczy powodują bałagan niźli miałyby wspomagać tworzenie jakościowego forum. Spokojnie wystarczyłby punkt (skoro już jest) za polubienie wpisu. Rozumiem, że punktacja jest obecna we wszystkich dostępnych "odmianach językowych", ale czy to powód, dla którego nie można by zgłosić chęć wyłączenia tej opcji u nas? Skoro najwyraźniej zupełnie się nie sprawdza. Czy my dostaliśmy "własną przestrzeń językową", ale bez żadnych zabawek i narzędzi do choćby lekkiego nadzoru? Byłoby to przykre.

Zdjęcia grzybów i całej reszty nie boli jakoś specjalnie, choć o jakości większości można by podyskutować. Dobrze by było, gdyby była opcja wyłączenia na żądanie podglądu nowych wpisów z działu fotografia dla przeglądania całego forum po ostatnich wpisach. Stałoby się bardziej przejrzyście. Same zdjęcia są też dobrym zobrazowaniem tego jak faktycznie działają aparaty w konkretnych modelach, chociaż tutaj znowu kłania się brak coraz częstszego opisywania urządzenia, które posłużyło za aparat.
2019-10-24 07:36:50
UpTheIrons

Master Bunny

arturchris | from app

Mi_Bunny
ej, ale grzyby to Ty szanuj :P

Misje są jednakowe na wszystkie rynki - to nie jest nasz polski pomyślunek

Bądźmy pierwsza nacją , która chce to zmienić! Monitujcie, tym bardziej że te punkty do niczego nie są potrzebne.
2019-10-24 09:10:17

Moderator

Amsti | from app

Łukasz
Dlatego jak kiedyś wspomniałem o wywalaniu takich tematów, to mnie moderator powiadomił, że on nie widzi nic złego w zakładaniu tematów i umieszczaniu np 1 zdjęcia bez opisu itp. Mi Community powinno zrzeszać ludzi o zainteresowaniach o tematyce komórkowej, Xiaomi i urządzeń Xiaomi a nie być miejscem codziennych setek wrzutów 1 foteczki bez opisu itp. Albo jak mija wam dzień, co myślicie o... Czy kolejne czy będzie MIUI 11 albo jakie są wasze odczucia na ten temat. Wystarczy wejść na en.miui.com i miui.com i popatrzeć jaki panował ład odnośnie tematów i subforów, a teraz nikt na to nie patrzy tematy są zakładane byle gdzie, byle jak i bez sensu czy to bez tekstu. Na Mi Community Global gdzie jest 99% moderatorów, super moderatorów i teamów z oficjalnego en.miui.com dalej panuje ład i skład jak było na starym forum. Moderatorzy masowo wywalają tematy takie jak u nas lądują na pierwszej stronie  codzienne te same zapytania, tematy bez tekstu  lub z samymi fotkami, a jak jest sama fota to przynajmniej jest przenoszona w do tego przeznaczone miejsce.

Największą bolączką wszystkich Mi Community jest daily points, który powstał dla ożywienia Mi Community i zebrania jak największej liczby ludzi, społeczności i aby zyskać popularność. Niestety zalewa nasz wszechobecny spam, gdzie dzieci które dostały telefony od rodziców, wrzucają co popadnie nawet nie patrząc na pisownie. Ok jak ktoś jest słaby z gramatyki, to mamy teraz i na PC jak i w telefonach słowniki, korektory gramatyczne, które za nas to poprawią. Tak jak ostatnio "skim" uznano za normalną formę i odrazu z nerwem na mnie :D Sam popełniam błędy ale staram się je poprawiać a już jak coś miało trafić na stronę główną to musiałem poprawić błędy aby Bartek to umieścił. A tu nie ważne jak napiszę, aby tylko dodać kolejny post i zebrać pkt, ale czy niesie to za sobą jakąś wartość albo chociaż jest poprawnie napisane to już nie ważne.

Pytanie z którym.moderatorem o tym gadałeś?Bo my się już tak nie cackamy jak za dawnych czasów....Parę miesięcy temu ,jak post był mega perfidnym spamem ,to nawet jak to zgłosiłem administracji ,to wpis nie znikał.Macie sugestie?Wysyłajcie na priv linki takich postów.My z Przybortem nie jesteśmy czasem wstanie wszystkiego przewertować.Nie pracujemy tutaj na okrągło, a też czasem ludzie wymagają od nas tyle jakbyśmy dostawali kasę z to....Tez wysyłajcie nam na priv link do spamu jak zauwazycie.A pomozemy ;)
2019-10-24 09:16:49
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Janosik62

Advanced Bunny

• Followers

31

• Threads

27

• Replies

135

995