In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Nowości

[Nowe produkty] Redmi K30 i Redmi K30 Pro pierwsze plotki pojawiły się w sieci

2019-10-12 02:32:17
672 12

W Internecie pojawiły się plotki na temat nowych modeli Redmi - mają to być REDMI K30 I REDMI K30 PRO.

Pierwszy ma być wyposażony w Qualcomm Snapdragona 735 oraz 6 GB lub 8 GB RAM-u w zależności od wersji.

W drugim modelu - K30 Pro - znajdować się na najmocniejszy procesor w androidowym świecie czyli Qualcomm Snapdragona 855 Plus.
Ramu ma być 8 GB lub 12 GB.

Oba modele mają mieć wysuwany aparat i 4 "oczka" z tyłu.

Bateria ma mieć pojemność 4500 mAh i szybkie ładowanie.

(Zdjęcie poglądowe)
2019-10-12 02:32:17
Favorites4 RateRate

Advanced Bunny

Szarek | from app

Raczej model pro powinien mieć snapa 865 który wyjdzie na początku 2020 roku
2019-10-12 02:53:00

Moderator

Amsti | from app

Szarek
Raczej model pro powinien mieć snapa 865 który wyjdzie na początku 2020 roku

Pewnie by tak było, gdyby był to model z serii MI, pamiętajmy że Redmi, to firma córka .I nie może mieć za flagowego modelu. Chociaż moim zdaniem, już mocno zbliżyła się do serii MI.Jednak masz rację, fajnie by bo aby był w niej zamontowany snapdragona 865 :)
2019-10-12 03:28:38

Advanced Bunny

Lukaschels | from app

Może być ciekawa propozycja
2019-10-12 04:27:05

Mi Test Team

michalms | from app

Amsti
Pewnie by tak było, gdyby był to model z serii MI, pamiętajmy że Redmi, to firma córka .I nie może mieć za flagowego modelu. Chociaż moim zdaniem, już mocno zbliżyła się do serii MI.Jednak masz rację, fajnie by bo aby był w niej zamontowany snapdragona 865 :)

Pamiętajmy też, że w Europie te modele należą do rodziny mi i poprzednik w wersji pro dostał jak najbardziej flagowy procesor, więc czemu nie ;) Tyle że biorąc pod uwagę tępo premier w Xiaomi to te telefony moga nie doczekać poprostu nowszej wersji procesora. coraz częściej mamy sytuację typu dziś plotka, za tydzień przeciek, a za kolejne 2 tygodnie premiera ;)
2019-10-12 05:58:02

Master Bunny

mini21 Author |

michalms odpowiada, dnia 2019-10-12 11:58:02
Pamiętajmy też, że w Europie te modele należą do rodziny mi i poprzednik w wersji pro dostał jak najbardziej flagowy procesor, więc czemu nie ;) Tyle że biorąc pod uwagę tępo premier w Xiaomi to te telefony moga nie doczekać poprostu nowszej wersji procesora. coraz częściej mamy sytuację typu dziś plotka, za tydzień przeciek, a za kolejne 2 tygodnie premiera ;)

I to tempo wydaje mi się już trochę zbyt szybkie.
Niby "od przybytku głowa nie boli" ale w wypadku ilości modeli od Xiaomi - jednak boli :D
2019-10-12 06:04:27

Mi Test Team

michalms | from app

mini21
I to tempo wydaje mi się już trochę zbyt szybkie.
Niby "od przybytku głowa nie boli" ale w wypadku ilości modeli od Xiaomi - jednak boli :D

Myślę podobnie. Niby fajnie bo co chwilę lepiej i często taniej. Technologia i rozwiązania schodzą z topowych modeli na średnią półkę, a że średniej na niższą. Z drugiej strony z moich prywatnych odczuć i tego co czuć z rozmów z innymi użytkownikami poza tym bólem głowy przed zakupem zaczyna czasem też pojawiać się taki, że tak powiem żal po zakupie. Myślisz długo, wstrzymujesz się z zakupem bo co chwilę coś nowego za rogiem. w reszcie masz, decydujesz się, kupujesz a za dosłownie 2-3 miesiące, pojawią się przykre uczucie wraz z pojawieniem się modelu, który kosztuje mniej i jest lepszy niż ten który kupiłeś. To zasadniczo dotyczy bardziej fanów, taki "zwyczajny" użytkownik kupi a potem i tak nie wie co się dzieje, jakie modele i kiedy wychodzą, dopóki nie kinie parę lat i nie kupuje kolej ego telefonu.
2019-10-12 06:13:50

Master Bunny

mini21 Author |

Zgadzam się z Tobą w 100%.

Ja pamiętam czasy że nowy "flagowiec" wychodził raz na rok, albo nawet trochę rzadziej, tak że użytkownik kupujący "Telefon Superhit 4" po 2 latach kupował "Telefon SUperhit 6" i miało to sens, bo przez te 2 lata faktycznie coś się zmieniało (głównie chodzi mi o markę na "S").

A teraz.... nie mija miesiąc...
Ba - nie mija tydzień i już zapowiedź nowości.
I w ten oto sposób dojdzie do tego, że potencjalny użytkownik (w sensie taki, który ma świadomość tego co kupuje) NIGDY NIE KUPI nowego telefonu, bo "a to poczekam jeszcze miesiąc - na xxx", po miesiącu "a to poczekam jeszcze dwa, bo ma wyjść yyy" i tak do "usranej śmierci" :)
2019-10-12 06:27:16

Banned

AntyHaker | from app

Jeśli bateria i obiektyw makro to jedyne zmiany to w sumie nie mam żalu posiadając K20 ;P
2019-10-12 08:42:26

Semi Pro Bunny

Fojull33 | from app

może być ciekawie
2019-10-12 09:09:17

Grand Master Bunny

Ian Adoe | from app

Wydaje się zbyt szybkie, aby wypuścić nową serię, podczas gdy K20 został wypuszczony jakiś czas temu
2019-10-12 09:19:50
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

mini21

Master Bunny

• Followers

58

• Threads

64

• Replies

858

9717