In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Duyurular

[Duyurular] KRAL GELİYOR! Lansman Etkinliğine Katılım Şansı Kazanmak İçin Şimdi Başvur!

2019-10-09 08:45:57
31310 112

Merhaba Mi Fanları!

Uzun süredir birbirimizi görmüyorduk. Bunca zamandan sonra sizi görmek için sabırsızlanıyoruz. Bu harika etkinliğe katılmayı dört gözle beklediğinizin farkındayız. Size güzel haberlerimiz var!

Kral geliyor!

Biliyoruz ki hepiniz Kral’ın gelişi için çok heyecanlısınız. Biz de sizi İstanbul’daki yeni ürün lansmanımıza davet etmekten dolayı çok heyecanlıyız! Bu lansmana katılma şansı yakalamak için aşağıda belirtildiği gibi başvurmayı unutmayın.

Etkinliğe katılma şansını artırmak için niye katılmak istediğinizi aşağıda yorum olarak belirtmeyi unutmayın.

Çok yakında büyük şeyler olacak.Etkinliğin bir parçası olmak için şimdi başvur! Nasıl başvurabilirsiniz?
Başvurunuzu tamamlamak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak başvuru adımlarını tamamlayın.

Başvuru bitiş tarihi
11 Ekim 2019, 23:00

Etkinlik yeri:
Etkinlik İstanbul’da olacaktır. Etkinliğe katılım şansı yakalarsanız 15 Ekim saat 13:30’da kayıt için etkinlik alanında olmalısınız.

Sonuçlar açıklandığında kazananlarla nasıl iletişim kurulacak?
12 Ekim 2019’da katılım şansı kazananlar bu forum üzerinden açıklanacak. Kazanan talihlilerle telefon yoluyla iletişime geçilecek.

Etkinliği kaçırmayın, sizi güzel hediyeler bekliyor!

Başvurmak için: https://event.mi.com/tr/apply/redminote8pro

Katılım koşulları

1. Seçilmeniz tamamen başvuru formunda verdiğiniz bilgilere bağlıdır.

2. Davetiye devredilemez. Davet edilen kişi yanında misafir getiremez.

3. Eğer seçilirseniz, seçildikten sonra, paylaştığınız cep telefonu numaranız üzerinden bilgilendirileceksiniz.

4. Kaydınızı onayladıktan sonra etkinliğe katılım göstermezseniz, gelecekteki etkinliklere-davetlerde seçilme şansınız ciddi oranda düşecektir.

5. Seyahat ve konaklama masraflarını kendiniz üstlenmelisiniz.

6. Mi Community, nihai kararları ve etkinlikte herhangi bir değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Etkinlikle ilgili son kararları Mi Community verir ve kurallarda haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

7. Mi Community’nin elinde olmayan koşullardan dolayı etkinlikte oluşacak aksaklıklardan MiCommunity sorumlu tutulamaz.

8. Etkinliğe başvuru yaparak bu koşulları okuyup anladığınızı ve kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz

Bu muhteşem haberi size verdiğimiz için çok mutluyuz. Sizce de heyecan verici değil mi?

Ayrıca etkinlikte sizi bekleyen başka sürprizler de olacak.

2019-10-09 08:45:57
Favorites23 RateRate

Pro Bunny

Kadir Yalçın | from Redmi K20

Başvuruyu yaptım nasipse ilk lansmanda olduğu gibi buna da gelmek istiyorum :)
2019-10-09 08:54:06
Başı Hayalet Ekran ile belada :)
Hadi bakalım yeni bir lansman.
2019-10-09 10:57:05

Advanced Bunny

Grkn | from Redmi Note 6 Pro

uzaktayz gelemiyoruz imkan yok belki hep İstanbul yapıyor sunuz ne anladikki
2019-10-09 11:03:03

Rookie Bunny

6246426188 | from Mi 9T Pro

bir an evvel mi9 t proyu Gameloft oyun larina optimize ediniz benim gibi binlerce oyuncu oyun performansından memnun değil.. en azından anlaş ın ve 60 fps aktif ediniz
2019-10-09 11:05:27

Pro Bunny

Sancak.by | from Mi 9T

Katılım tamamdır, mi nin yanında olmak gurur verici.
2019-10-09 11:09:03

Pro Bunny

Alibaykus | from app

yeni teknolojileri tanımak deneyimlemek
ve buradaki arkadaşlar ile buluşmak
ve Kral ı görmek için gelmek istiyorum

2019-10-09 11:09:45

Rookie Bunny

E1C58 | from Redmi Note 6 Pro

Başvuruyu yaptım. Bakalım sonuç nasıl olacak?
Kısmet olursa ilk olacak.
2019-10-09 11:10:50

Rookie Bunny

1676663698 | from Redmi Note 7

İstanbul un neresinde
2019-10-09 11:16:54
Invalid floor, the posts have been deleted #9

Advanced Bunny

Thrikiller18 | from app

Günümüzün mobil teknoloji trendlerini takip etmek ve mümkünse firma ve sosyal aktiviteler hakkında ayrıntılı bilgi almak için katılım sağlamak istiyorum.
2019-10-09 11:20:35
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Oguzhan Karakas

Mi Comm team

• Followers

384

• Threads

10

• Replies

71

268