In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Nowości

[Inne] Zablokowana hulajnoga xiaomi m365 pro

2019-10-01 23:44:27
485 12
Po uruchomieniu aplikacji Mi Home I wyszukaniu hulajnogi wyświetla się komunikat odnośnie hasła hulajnogi.

Jest to dla mnie problem ponieważ nie zakładałem hasła na ten skuter.
Pytanie!! Jak obejść haslo bądź zmienić??
2019-10-01 23:44:27
Favorites RateRate

Rookie Bunny

jaśek Author | from app

hulajnoga jest prosto od producenta
2019-10-01 23:54:14

Pro Bunny

tomek777 | from app

Nie posiadam tej hulajnogi, ale z tego co wiem to moi znajomi używają do niej aplikacji segway ninebot. Taka sugestia.
https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.ninebot.ninebot
2019-10-02 01:13:05

Semi Pro Bunny

Mattheww | from app

A co jest napisane na tej informacji "The vehicle password is a number consisting of six digits..." tam dalej może być napisane odnośnie gdzie znajduje się hasło.
2019-10-02 01:42:57

Rookie Bunny

i3igos | from app

Jeżeli potrzebujesz tej aplikacji tylko do odczytywania prędkości to polecam zamiast niej m365 tools, a żeby usunąć hasło to chyba trzeba zresetować hulajnogę przytrzymując jednocześnie manetkę gazu, hamulec i włącznik, ale tego nie jestem pewien bo nie stosowałem
2019-10-02 02:00:15

Rookie Bunny

jaśek Author | from app

jestem totalnym laikiem w tej dziedzinie. Dopiero zaczynam historie z e-sprzetem. Ale wydaje mi się że jest dużo więcej ważnych informacji niż sama prędkość w mi home. Spróbuje zregenerować hulajkę zobaczymy co z tego będzie
2019-10-02 02:10:31

Mi Sports Team

MiChauYolo | from app

Jasienku a tak pół żartem pół serio masz na nią paragon/ fakturę ? :) Może na serwis zapuść fona to ci powiedzą.
2019-10-02 02:37:34

Rookie Bunny

jaśek Author | from app

MiChauYolo
Jasienku a tak pół żartem pół serio masz na nią paragon/ fakturę ? :) Może na serwis zapuść fona to ci powiedzą.

Mordeczko tydzień temu kupiłem ją na stronie xiaomi. Nie mam czasu na odsyłanie jej do serwisu. pracuje za granicą i w piątek już będę na miejscu. Wydaje mi się że to nie jest aż tak trudna sprawa co bym sobie sam z nią nie poradził. Ale tak jak mówiłem wcześniej jestem laikiem I się uczę tego sprzętu.

2019-10-02 03:39:55

Rookie Bunny

jaśek Author | from app

i3igos
Jeżeli potrzebujesz tej aplikacji tylko do odczytywania prędkości to polecam zamiast niej m365 tools, a żeby usunąć hasło to chyba trzeba zresetować hulajnogę przytrzymując jednocześnie manetkę gazu, hamulec i włącznik, ale tego nie jestem pewien bo nie stosowałem

Po wciśnięciu hamulca manetki gazu i włącznik hulajnoga zaczyna puszczać I wyskakuje pomarańczowy klucz
2019-10-02 03:42:50
Invalid floor, the posts have been deleted #9

Rookie Bunny

jaśek Author | from app

i3igos

Tak wygląda sytuacja po wcisnie włacznika hamulca I manetki gazu https://youtu.be/fxLu1xE89r4
2019-10-02 04:03:42
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

jaśek

Rookie Bunny

• Followers

16

• Threads

2

• Replies

9

66