In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Informacje dla Fanów

[Ogólne] Mi Fan Cluby - lista miast

2019-09-26 06:34:11
16455 83
Drodzy Fani Mi,

Z dnia na dzień rośnie liczba naszych lokalnych Fan Clubów i miejscowości chętnych do stworzenia lokalnych inicjatyw. W tym wątku będę na bieżąco aktualizowała informacje o Fan Clubach tak, aby każdy użytkownik poszukujący grupy w swojej okolicy mógł szybko znaleźć tu niezbędne informacje.


Kto może zostać członkiem Fan Clubu?
Każdy!!! (wiek, płeć, narodowość, religia, orientacja seksualna, wzrost, waga, kolor oczu czy ulubiony power rangers nie ma znaczenia!)
Jedyny wymóg, jaki stawiamy przed naszymi Klubowiczami to bycie Fanem produktów Mi. Zależy nam na tym, aby wszyscy członkowie Fan Clubu byli zarejestrowanymi użytkownikami Mi Community i posiadali w domu co najmniej jeden z produktów marki Xiaomi. Dodatkowo, członkstwo w Klubie zobowiązuje do tego, żeby raz na jakiś czas się z nami spotkać. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji, więc chcemy, aby nasi Klubowiczie spędzali wspólnie czas w trybie offline ;) Nie bójcie się jednak - spotkania Klubowe nie będą się odbywać częśniej niż raz na miesiąc-dwa, chyba, że sami zadecydujecie inaczej.


Co daje członkostwo w lokalnym Fan Clubie?
- możliwość poznania super ludzi ze swojej okolicy
- wymiana spostrzeżeń i opinii na temat różnych produktów od Xiaomi
- klubowe imprezy zamknięte
- możliwość testowania nowych produktów w ramach spotkania Klubowiczów
- zaproszenia na lokalne wydarzenia
- udział we wspólnych warsztatach (np. fotograficznych)
- specjalne upominki, tylko dla Klubowiczów


Fan Club Trójmiasto
https://c.mi.com/thread-2479411-1-0.html
Pierwszy FanClub dla Fanów z Trójmiasta i okolic założył przybort. Aby dołączyć do jego ekipy, wystarczy wejść do stosownego wątku, bądź skontaktować się z nim bezpośrednio. Stań się Klubowiczem z Trójmiasta, aby poznać nowych, świetnych ludzi, testować razem nowe produkty, czy też uczyć się w gronie najlepszych. Oczywiście w przypadku większych wydarzeń liczymy na to, że Grupa Pomorze i Grupa Trójmiasto będą współpracować, jednak w przypadku lokalnych aktywności jak najbardziej uznajemy Waszą autonomię ;)


Fan Club Pomorskie
https://c.mi.com/thread-2479823-1-0.html
Mieszkasz nad morzem, ale nie po drodze Ci do Trójmiasta? Z pomocą przychodzi DylekPL, który założył Fan Club dla mieszkańców takich miast jak Słupsk, Lębork, Ustka, Bytów, Łeba czy Koszalin. Aby dołączyć do jego grupy, piszcie bezpośrednio w jego wpisie, bądź zgłaszajcie się do niego na prv. Oczywiście w przypadku większych wydarzeń liczymy na to, że Grupa Pomorze i Grupa Trójmiasto będą współpracować, jednak w przypadku lokalnych aktywności jak najbardziej uznajemy Waszą autonomię ;)


Fan Club Kraków
https://c.mi.com/thread-2479674-1-0.html
Drugim miastem na mapie naszych FanClubów jest Kraków. Jego przewodniczącym został Amsti. Jeśli są wśród nas Krakowiacy chętni na wspólne spotkania, śmiało wpisujcie się w stosownym temacie, bądź zgłaszajcie się do niego. Oczywiście w przypadku większych wydarzeń liczymy na to, że Grupa Śląsk, Grupa Kraków i Grupa Katowice będą współpracować, jednak w przypadku lokalnych aktywności jak najbardziej uznajemy Waszą autonomię ;)

Fan Club Katowice
https://c.mi.com/thread-2481573-1-0.html
Po naszej ostatniej premierze, nie mogło zabraknąć oczywiście Fan Clubu w Katowicach. Zadania zbudowania mocnej grupy podjął się Mac1as (goście obecni na premierze mogą kojarzyć go jako członka ekipy, która zrobiła ze mną upragnioną falę ;) ). Jeśli chcecie ponownie spotkać się w Katowicach, piszcie bezpośrednio do niego, bądź w odpowiednim wątku. Oczywiście w przypadku większych wydarzeń liczymy na to, że Grupa Śląsk, Grupa Kraków i Grupa Katowice będą współpracować, jednak w przypadku lokalnych aktywności jak najbardziej uznajemy Waszą autonomię ;)Relacja z pierwszego spotkania fanów w Katowicach: https://c.mi.com/thread-2560780-1-0.html

Fan Club Śląsk
https://c.mi.com/thread-2481583-1-0.html
Nie samymi Katowicami człowiek żyje - MaaNyy postanowił zebrać mocną grupę z Jastrzębia-Zdroju, Wodzisławia, Żorów czy Rybnika plus okolic. Jeśli macie ochotę pozać innych Fanów Mi z tego regionu, zapiszcie się do Śląskiej grupy. Więcej informacji udziela MaaNyy, bądź też znajdzie się w stosownym wątku na forum. Oczywiście w przypadku większych wydarzeń liczymy na to, że Grupa Śląsk, Grupa Kraków i Grupa Katowice będą współpracować, jednak w przypadku lokalnych aktywności jak najbardziej uznajemy Waszą autonomię ;)

Fan Club Wrocław
https://c.mi.com/thread-2482185-1-0.html
Mieszkasz we Wrocławiu bądź w okolicy? MiChauYolo założyl grupę właśnie dla Ciebie! Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów - zgłaszajcie się w odpowiednim temacie, bądź bezpośrednio do MiChau'a :) Wasza grupa ma szansę poznać się już podczas sobotniego spaceru fotograficznego, ale mamy nadzieję, że niebawem będzie Was na tyle dużo, że spotkamy się na kolajnym wydarzeniu lokalnym.

Fan Club Warszawa
https://c.mi.com/thread-2483584-1-0.html
Stolica również doczekała się swojej grupy. Jeśli masz ochotę ponarzekać wspólnie na ceny, MediaTeka czy też po prostu napić się herbaty w doborowym towarzystwie, pisz do mini21, lub też odezwij się w naszym wątku. Liczymy na to, że Warszawska grupa pokaże innym, jak to się powinno robić i szybko stanie się równie popularna, co grupa Katowic.

Fan Club Szczecin i okolica
https://c.mi.com/thread-2544677-1-0.html
Dziki Zachód również wkracza do gry! Jeśli jesteś ze Szczecina, Świnoujścia, albo okolic - Rura zaprasza Cię do wspólnej zabawy! Jak na prawdziwych kowbojów przystało, pokażcie, że potraficie się szybko zebrać i pokonać niejednego wroga :)


Brak Fan Clubu w Twojej okolicy, a jednak chciałbyś/chciałabyś brać udział w tej inicjatywie? Może czas, abyś to właśnie TY założył/a Fan Club w swoim mieście? Napisz do mnie i do usłyszenia!Jak widać mamy na forum bardzo mocną grupę z Pomorza oraz ze Śląska. Co dalej? Czekam na inne duże miasta? Poznań, Łódź, Białystok - jesteście tu? :)


Rate

Number of participants 1 Experience +10 Pack Reason

View Rating Log

2019-09-26 06:34:11
Favorites53 RateRate
Lublin to ja chętnie ogarnę tylko co i jak musi mnie pokierować nasza super Adminka :)
2019-09-26 07:41:26

Admin

Mi_Bunny Author |

#2

Łukasz odpowiada, dnia 2019-09-26 13:41:26
Lublin to ja chętnie ogarnę tylko co i jak musi mnie pokierować nasza super Adminka :)

chętnie na naszej mapce zagości i Lublin :) Odezwij się na prv, przegadamy co i jak :)
2019-09-26 09:06:26

Semi Pro Bunny

MagicVixen | from app

#3

Moje życzenie zostało spełnione, dziękuję za ten wpis !
2019-09-26 10:46:53

Master Bunny

mini21 | from app

#4

Warszawo?
Gdzie jesteś? 😁
2019-09-26 11:31:57

Moderator

Amsti | from app

#5

mini21
Warszawo?
Gdzie jesteś? 😁

Prezesem Fun Club Warsav powinna zossssstać.....nasza Adminka :D
2019-09-26 12:24:18

Admin

Mi_Bunny Author |

#6

Amsti odpowiada, dnia 2019-09-26 18:24:18
Prezesem Fun Club Warsav powinna zossssstać.....nasza Adminka :D

Ja nie mogę niestety się rozdwoić, ale chętnie z kimś zorganizuję jakieś ciekawe eventy w Warszawie :)
2019-09-26 12:26:53

Moderator

przybort | from app

#7

mini21
Warszawo?
Gdzie jesteś? 😁

Może Ty zgłosisz się na Lidera:-).I pociągniesz ten wózek.:-) warszawski. Pomyśl.
2019-09-26 12:52:19

Moderator

Amsti | from app

#8

Mi_Bunny
Ja nie mogę niestety się rozdwoić, ale chętnie z kimś zorganizuję jakieś ciekawe eventy w Warszawie :)

Wiem przecież ,tak sie droczę ;D
2019-09-26 13:12:06

Master Bunny

mini21 | from app

#9

przybort
Może Ty zgłosisz się na Lidera:-).I pociągniesz ten wózek.:-) warszawski. Pomyśl.

Byłby to dla mnie zaszczyt ale boję się że nie podołam.

2019-09-26 13:12:07

Moderator

Amsti | from app

#10

mini21
Byłby to dla mnie zaszczyt ale boję się że nie podołam.

Do odważnych świat należy ;) dawaj kandydaturę do Adminki naszej :)
2019-09-26 13:13:02
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mi_Bunny

Admin

 • Followers

  669

 • Threads

  88

 • Replies

  334

 • Points

  1955

Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Newbie Member
Mi Community Polska
10000 użytkowników na Społeczności Mi!
Mi Explorers Challenger
Mission 1
Mission 2
Mission 3
Mission 4
Mission 5
9 lat MIUI
Global Community
Redmi Note 8
Wyzwanie - Meldowanie
Fotozagadka
better together slogan
Global Community
Mrrrroczne Halloween

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list