In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

Mi Test Team

michalms | from app

mnie to wcześniej stresowało. teraz już nie. nie to że mi nie zależy, ale nie jestem tu z Wami dla statystyk i cyferki z meldunku tylko ze względu na ludzi, którzy tu są i markę która lubię i doceniam. i moim zdaniem są ważniejsze błędy w aplikacji do poprawienia niż nie zaliczony czasem dzień ;)
2019-09-20 10:54:21

Moderator

przybort Author | from app

michalms
mnie to wcześniej stresowało. teraz już nie. nie to że mi nie zależy, ale nie jestem tu z Wami dla statystyk i cyferki z meldunku tylko ze względu na ludzi, którzy tu są i markę która lubię i doceniam. i moim zdaniem są ważniejsze błędy w aplikacji do poprawienia niż nie zaliczony czasem dzień ;)

Wiem o co chodzi. Jasne, że tak. Sprowokował mnie @gUM0L. Ja też Xiaomi nie OPUSZCZĘ aż do śmierci. ! :-)
2019-09-20 10:57:27
no ładnie :D ja niestety nie melduje sie bo jestem pewny, ze w jakis dzien zapomne i wszystko przepada :D
2019-09-20 11:10:07

Master Bunny

Febron | from app

michalms

Może przy aktualizacji apki warto poprawić błąd tłumaczenia z x dni pod rząd na x dni z rzędu.? To też może niezbyt ważne, jednak to oficjalna apka.
2019-09-20 11:10:33

Moderator

przybort Author | from app

hardziol
no ładnie :D ja niestety nie melduje sie bo jestem pewny, ze w jakis dzien zapomne i wszystko przepada :D

Napisałem. Można pierwszy dzień logowania pokazać. ;-)
2019-09-20 11:20:56

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

A ja przenosiny zrobiłem w lutym ;-)
2019-09-20 12:08:21

Master Bunny

gUM0L | from app

Może gdybym chociaż raz albo z dwa razy doświadczył problemów z meldowanien, które tu były zgłaszane, to bym się wypiął :-) Jednak z każdym dniem bezproblemowo... pyk i jest kolejny dzień :-) Dlatego nie rozumiałem tych skarg i robiłem swoje... w ogóle śmiało mogę powiedzieć, że tak długo się meldowałem, że aż dotarłem do 40tki :-P
2019-09-20 12:40:43
gUM0L - Mi 9 owner

I am kind of 'delayed', but I'm also kind of amazing ^.^

Master Bunny

Febron | from app

gUM0L
Może gdybym chociaż raz albo z dwa razy doświadczył problemów z meldowanien, które tu były zgłaszane, to bym się wypiął :-) Jednak z każdym dniem bezproblemowo... pyk i jest kolejny dzień :-) Dlatego nie rozumiałem tych skarg i robiłem swoje... w ogóle śmiało mogę powiedzieć, że tak długo się meldowałem, że aż dotarłem do 40tki :-P

Gdy czterdziestka chłopu mija... dalej nie będzie, bo brzmiałoby niecenzuralnie:-D
2019-09-20 12:52:05

Pro Bunny

grakula | from app

Ja sam już nie wiem jak to było
2019-09-20 12:56:23

Moderator

przybort Author | from Redmi Note 5

gUM0L

I super. Ja też jakoś bez problemów z logowaniem. . . A wracając do 40stki
To wszystkiego najlepszego. I obyś zawsze dążył do celu. Oby Ci się udawało. !!! Pozdrawiam solenizanta. :-)
2019-09-20 13:33:57
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

przybort

Moderator

• Followers

271

• Threads

112

• Replies

2967

16371