In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

Pro Bunny

Marcin Chrobak | from app

Gajorek87PL
Witaj, napisze Ci tak. jestem dyslektykiem i wiem że w pisowni zwracasz się bezpośrednio do kogoś powinieneś napisać z dużej litery. pozdrawiam.

Może lepiej zająć się czym innym ??? Może FB albo Instagram ????
2019-09-13 18:21:14
Marcin..

Pro Bunny

Gajorek87PL
Witaj, napisze Ci tak. jestem dyslektykiem i wiem że w pisowni zwracasz się bezpośrednio do kogoś powinieneś napisać z dużej litery. pozdrawiam.

Ja nie sieje jak to nasz rząd mówi mowy nienawiści, jestem za każdym a zarazem za nimi. Dysleksja ??? hmmm..... przeszkadza Ci duża literą na klawiaturze kliknąć ????? całe życie myślałem że o mowę chodzi. ale uswiadomiles mnie że to pisanie na klawiaturze. !!!!
2019-09-13 18:24:22
Marcin..

Advanced Bunny

Gajorek87PL Author | from app

Marcin Chrobak
Poza tym myślę że temat można zamknąć , osiągnąłeś co chciałeś, dostałeś lajki , masz już rozgłos na forum, dostałeś punkt za stworzenie wątku , no teraz czas wymyśleć inne bzdury . Dobra robota .

akurat nie chodziło mi o lajki bo tym na życie nie zarabiam.
2019-09-13 18:27:39

Pro Bunny

Gajorek87PL
akurat nie chodziło mi o lajki bo tym na życie nie zarabiam.

sorki, dysleksja to problem z mową i czytaniem. ale to nie zmienia faktu że post z dupy wzięty. a skoro masz tą przypadłość , to jak piszesz i jak czytasz ???? hmmmmmm. no... to może skoncz ????
2019-09-13 18:32:15
Marcin..

Pro Bunny

idź spać, a w poniedziałek do szkoły..   tak będzie najlepiej.
2019-09-13 18:32:50
Marcin..

Advanced Bunny

Marcin Chrobak
idź spać, a w poniedziałek do szkoły..   tak będzie najlepiej.

Chciał bym chodzić do szkoły. 87 to nie przypadkowa liczba
2019-09-13 18:45:15

Mi Test Team

michalms | from app

Gajorek87PL

Mam doczynienia z dziećmi i dorosłymi, którzy mają dysleksje. Moim zdaniem Ty nie masz dysleksji, zdania które budujesz, ich szyk, świadczy o tym że Twój mózg nie działa jak u dyslektyka. Może dysortografia, chociaż to ciężko ocenić, bo telefon poprawia błędy.
2019-09-14 01:45:31

Advanced Bunny

michalms
Mam doczynienia z dziećmi i dorosłymi, którzy mają dysleksje. Moim zdaniem Ty nie masz dysleksji, zdania które budujesz, ich szyk, świadczy o tym że Twój mózg nie działa jak u dyslektyka. Może dysortografia, chociaż to ciężko ocenić, bo telefon poprawia błędy.

mam papiery na dysleksję i walczę z nią od dzieciaka dlatego też staram się pisać poprawnie a piszę poprawnie wtedy jak się skupię, jak pisze na szybko i się nie skupiam wychodzą takie kwiatki jak w poprzednim moim wpisie. pozdrawiam.
2019-09-14 02:18:10
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Gajorek87PL

Advanced Bunny

• Followers

5

• Threads

3

• Replies

12

131