In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

Advanced Bunny

Gajorek87PL Author | from app

hardziol
To nie jest hejtowanie, tylko nie potrzebne są tematy bez jakiegokolwiek sensu typu 'co tam' , 'super telefon' , 'przyjaciółki ever', 'co powiecie' itd. bo to nie Facebook czy Instagram :D więc jeśli chcesz wypełnić zadanie to utwórz post, który będzie coś znaczył :) bo bez sensu jest zaśmiecanie forum.

a jednak zobacz jak temat się rozwinął.  
2019-09-13 14:13:01

Mi Tech Team

hardziol | from app

Gajorek87PL
a jednak zobacz jak temat się rozwinął.

no jest temat to i jest dyskusja :)
2019-09-13 14:18:33

Pro Bunny

Furia12 | from app

Nie każdy kto zwróci ci na coś uwagę, poprawi cię czy poprosi o zmianę czegoś na forum z góry jest twoim wrogiem i robi to ci na złość, zwyczajnie panują tu jakieś zasady i powinno się ich trzymać, są tu też osoby jakie odgórnie pilnują porządku...Nikt tu nie jest od tego żeby cię lubić albo nie, ale szanuj innych to i inni będą to odwzajemniali i cię lubili. Schludne posty bez błędów też są w pewnym sensie oznaką szacunku wobec innych... :)
2019-09-13 15:06:07

Advanced Bunny

Rafal Piotr | from app

Gajorek87PL
Dla czego nie da mile widziane, wypełniam tylko zadanie.

Dlaczego piszę się razem.
2019-09-13 15:35:19

Pro Bunny

tomek777 | from app

Przyznam, że i ja wrzuciłem nie do końca miłe komentarze pod postami, które nijak mają się do tego forum. Wszyscy, a zwłaszcza ci, którym zależy na tym forum są mocno poirytowani tym co się dzieje. Furia ma rację, nikt tu nie jest po to żeby go lubić czy nie lubić. Tak naprawdę nie znamy się, nie wiemy jak wyglądamy jak żyjemy, a mimo to chcemy sobie pomagać i wymieniać zdanie na różne tematy. To właśnie jest piękne w tej idei. Tworzymy wspólnotę, rodzinę, więc zachowujmy się jak rodzina niech każdy ma szacunek do drugiego. Wszyscy postarajmy się być choć odrobinę milsi. Przestrzegajmy zasady i sobie pomagajmy. Myślę,że w ten weekend powinniśmy ochłonąć, zresetować się i wrócić na forum w lepszych nastrojach. Życzę wszystkim miłego weekendu i pozdrawiam.
2019-09-13 16:38:19

Pro Bunny

Furia12 | from app

tomek777
Przyznam, że i ja wrzuciłem nie do końca miłe komentarze pod postami, które nijak mają się do tego forum. Wszyscy, a zwłaszcza ci, którym zależy na tym forum są mocno poirytowani tym co się dzieje. Furia ma rację, nikt tu nie jest po to żeby go lubić czy nie lubić. Tak naprawdę nie znamy się, nie wiemy jak wyglądamy jak żyjemy, a mimo to chcemy sobie pomagać i wymieniać zdanie na różne tematy. To właśnie jest piękne w tej idei. Tworzymy wspólnotę, rodzinę, więc zachowujmy się jak rodzina niech każdy ma szacunek do drugiego. Wszyscy postarajmy się być choć odrobinę milsi. Przestrzegajmy zasady i sobie pomagajmy. Myślę,że w ten weekend powinniśmy ochłonąć, zresetować się i wrócić na forum w lepszych nastrojach. Życzę wszystkim miłego weekendu i pozdrawiam.

Masz rację :)
2019-09-13 16:55:47

Pro Bunny

Marcin Chrobak | from app

Gajorek87PL
O już prowokuje :)

No wiesz, moim marzeniem jest prowokacja. a szczególnie upodobałem sobie Ciebie. nie wiem czy z dużej zasługujesz ale tak mnie uczono.
2019-09-13 18:11:19
Marcin..

Pro Bunny

Poza tym myślę że temat można zamknąć , osiągnąłeś co chciałeś, dostałeś lajki , masz już rozgłos na forum, dostałeś punkt za stworzenie wątku , no teraz czas wymyśleć inne bzdury . Dobra robota .
2019-09-13 18:14:58
Marcin..

Advanced Bunny

Gajorek87PL Author | from app

Marcin Chrobak
No wiesz, moim marzeniem jest prowokacja. a szczególnie upodobałem sobie Ciebie. nie wiem czy z dużej zasługujesz ale tak mnie uczono.

Witaj, napisze Ci tak. jestem dyslektykiem i wiem że w pisowni zwracasz się bezpośrednio do kogoś powinieneś napisać z dużej litery. pozdrawiam.
2019-09-13 18:18:50

Pro Bunny

I mam nadzieję że chłopaki z moderacji wyłapią następnym razem tak durny post i go od razu zablokują.
2019-09-13 18:19:23
Marcin..
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Gajorek87PL

Advanced Bunny

• Followers

4

• Threads

3

• Replies

12