In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Ogłoszenie] Mi Community.Granice kompromisu.

2019-09-10 16:40:42
969 41

Pro Bunny

lukasz234 | from app

Ponarzekaliśmy sobie trochę ale raczej nic się nie zmieni. Mam nadzieję, że się ludziom znudzi i temat sam umrze śmiercią naturalną :)
2019-09-11 07:32:58

Mi Test Team

michalms | from app

Moim zdaniem to jest w dużej mierze związane z konkursami. Zdaje się potwierdzać to też fakt, że tak naprawdę tego typu postów jest dużo od konkursu na znaczki. Nie chodzi nawet o to, że jednym z zadań było utworzenie postu, bo to jest incydent i forum przeżyje takie niespodzianki raz na parę miesięcy. Moim zdaniem wynika to z propagowania konkursów na FB. wpis dotyczący konkursu ze znaczkami został otwarty blisko 16 tysięcy razy jak pamiętam, podczas kiedy inne wpisy nie promowane na FB zazwyczaj mogą pochwalić się nie więcej niż 300-500 czytającymi. Jeszcze jeden konkurs się nie skończył a już zaczął się konkurs na nazwę. znowu 3,5 tysiąca osób otworzyło post. Jeśli tylko co któraś z tych osób pozostawiła coś po sobie to mamy na stronie głównej co mamy. Pytanie jaka część z tych osób tak naprawdę zostanie z nami? wypowie się od czasu do czasu, coś przeczyta. Moim zdaniem niewielka. Jak wspomniałem 16 tys wyświetleń postu konkursowego. Tymczasem uzbieranie chętnych na znaczki zajęło dobre kilka godzin, nie wiem ile osób wykonało wszystkie misje, pewnie kilkaset. Najgorzej jednak przekłada się to na ilość wątków utworzonych na konkurs, takich prawdziwych wątków dłuższych niż dwa zdania, wątków konkursowych. Ja naliczyłem może 5. Moim zdaniem cisza po konkursach sama rozwiąże problem. znów wątki są czytane góra przez kilkaset osób. Podsumowując, zrobiło się zamieszanie, przyszli, zrobili bałagan, poszli, Ci co zostali i tak się w większości wykruszą.
2019-09-11 07:54:38

Rookie Bunny

LosowyTester | from app

ja sam posiadam telefon z serii Xiaomi ale tylko zrecenzowałem krótko telefon i się nim nie szpanuję mimo że jestem w liceum
2019-09-11 09:07:02

Pro Bunny

Furia12 | from app

michalms
Moim zdaniem to jest w dużej mierze związane z konkursami. Zdaje się potwierdzać to też fakt, że tak naprawdę tego typu postów jest dużo od konkursu na znaczki. Nie chodzi nawet o to, że jednym z zadań było utworzenie postu, bo to jest incydent i forum przeżyje takie niespodzianki raz na parę miesięcy. Moim zdaniem wynika to z propagowania konkursów na FB. wpis dotyczący konkursu ze znaczkami został otwarty blisko 16 tysięcy razy jak pamiętam, podczas kiedy inne wpisy nie promowane na FB zazwyczaj mogą pochwalić się nie więcej niż 300-500 czytającymi. Jeszcze jeden konkurs się nie skończył a już zaczął się konkurs na nazwę. znowu 3,5 tysiąca osób otworzyło post. Jeśli tylko co któraś z tych osób pozostawiła coś po sobie to mamy na stronie głównej co mamy. Pytanie jaka część z tych osób tak naprawdę zostanie z nami? wypowie się od czasu do czasu, coś przeczyta. Moim zdaniem niewielka. Jak wspomniałem 16 tys wyświetleń postu konkursowego. Tymczasem uzbieranie chętnych na znaczki zajęło dobre kilka godzin, nie wiem ile osób wykonało wszystkie misje, pewnie kilkaset. Najgorzej jednak przekłada się to na ilość wątków utworzonych na konkurs, takich prawdziwych wątków dłuższych niż dwa zdania, wątków konkursowych. Ja naliczyłem może 5. Moim zdaniem cisza po konkursach sama rozwiąże problem. znów wątki są czytane góra przez kilkaset osób. Podsumowując, zrobiło się zamieszanie, przyszli, zrobili bałagan, poszli, Ci co zostali i tak się w większości wykruszą.

Mi w połowie konkursu przestało zależeć na wygranej jak zobaczyłam co się dzieje i jakie jest obłożenie :)
2019-09-11 10:03:42

Master Bunny

Febron Author | from app

Furia12
Mi selfiaczki też się średnio podobają, ale..., ale..., są zwolennicy takich zdjęć i w końcu po coś stworzono przedni aparat w telefonie. Mi się zdjęcie nie będzie podobało, ale znajdzie 20-200 innych osób jakim się spodoba, bo same wrzucają takie zdjęcia, jak się tak każdego jak leci będzie przekreślało bo zdjęcia nie artystyczne i tematyka nie taka, to ludzie też tu chętnie przebywali nie będą, grupa się zmniejszy, a nie powiększy...Za co jeszcze przekreślać - za pisanie o wadach i usterkach sprzętów (tylko zachwalać), za zaczynanie zdania z małej litery, za zwykle wpisy zamiast profesjonalnych artykułów, a może za błędy i literówki w tych że artykułach. Można zabrać z forum całą wolność wypowiedzi i wszystko usystematyzować, tylko po co?

Przecież masz rację. Trudno wyobrazić sobie to forum bez działu foto, który jest jego integralną częścią. Bez niego, kto wie, może uszczupliłoby się do rozmiarów kanapowych. Sam bardzo lubię zdjęcia i lubię je komentować. Staram się unikać ich oceny. Nie potrafię jednak zachować do końca spokoju, jeśli ktoś dorosły wrzuca swój portret nazywając go hotelem w jakimś mieście, lub wycieczką w Bieszczady. O to mniej więcej chodzi. :-)
2019-09-11 11:09:46

Master Bunny

Rav72 | from app

Może polepszyć zdjęcia do zdjęć a nie na ogólny
2019-09-11 11:27:18

Advanced Bunny

Mattheww | from app

przybort
Febron. Nie unikniemy tego. Sam wiesz, że przedział wiekowy jest różny. I tu jest problem. Twój post zaraz spadnie na sam koniec. czyli na dół. pójdzie w nie pamięć. i tak to wygląda. Możemy się napisać i wiesz jakie skutki będą. Chciało by się. Ale grono się powiększa i dalej będzie to samo... ehh. Napisał bym Ci jakie odpowiedzi dostaje na PW od gimnazjalistów to by Ci uszy zwiędły... Tak to wygląda.

Chętnie zobaczyłbym czym "raczą cię" gimnazjaliści
2019-09-11 13:02:35

Moderator

Amsti | from app

Niestety to jest trochę walka z wiatrakami...
2019-09-12 14:52:25

Pro Bunny

Furia12 | from app

Febron
Przecież masz rację. Trudno wyobrazić sobie to forum bez działu foto, który jest jego integralną częścią. Bez niego, kto wie, może uszczupliłoby się do rozmiarów kanapowych. Sam bardzo lubię zdjęcia i lubię je komentować. Staram się unikać ich oceny. Nie potrafię jednak zachować do końca spokoju, jeśli ktoś dorosły wrzuca swój portret nazywając go hotelem w jakimś mieście, lub wycieczką w Bieszczady. O to mniej więcej chodzi. :-)

Tu z tym Hotelem też masz rację ;)
2019-09-12 15:38:18

Admin

Moi drodzy,

Zdaje sobie sprawę, że wraz ze zwiększaniem się liczby użytkowników, zwiększa się liczba spamu - tego nie unikniemy. Ale zawsze możemy z tym walczyć zwiększoną liczbą moderatorów. Może ktoś z tu obecnych ma ochotę odrobinę pomóc w czyszczeniu tego typu wpisów?
2019-09-26 06:03:07
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Febron

Master Bunny

• Followers

69

• Threads

10

• Replies

2627

8011