In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Ogłoszenie] Mi Community.Granice kompromisu.

2019-09-10 16:40:42
969 41

Mi Test Team

Vergiliusz | from app

Dziwi mnie to, że w porównaniu do innych grup tylko ta nasza Polska wygląda tak słabo. Mało wartościowej treści, porad a jak to już nie raz było wspomniane, dużo zdjęć ale nie coś sobą pokazujących ale selfie, jakieś dziadostwo typu: idę i widzę jak menel leży i jeb fotkę. Chcąc zasięgnąć informacji to nie ma gdzie jej szukać a co najlepsze, oficjalne sklepy czy Mi-Store odsyła ludzi właśnie tutaj, byle by zbyć natręta. Xiaomi Polska obudź się, są powołani nowi admini, kilku modów więc róbcie porządek.
2019-09-11 04:28:49

Mi Test Team

Vergiliusz | from app

No i jeszcze kwestia działania co rusz nowej aplikacji przez którą można wysłać 20 takich samych wpisów bo nigdy nie wiadomo czy pierwszy przeszedł.
2019-09-11 04:30:16

Mi Test Team

Vergiliusz | from app

Dziwi mnie to, że w porównaniu do innych grup tylko ta nasza Polska wygląda tak słabo. Mało wartościowej treści, porad a jak to już nie raz było wspomniane, dużo zdjęć ale nie coś sobą pokazujących ale selfie, jakieś dziadostwo typu: idę i widzę jak menel leży i jeb fotkę. Chcąc zasięgnąć informacji to nie ma gdzie jej szukać a co najlepsze, oficjalne sklepy czy Mi-Store odsyła ludzi właśnie tutaj, byle by zbyć natręta. Xiaomi Polska obudź się, są powołani nowi admini, kilku modów więc róbcie porządek.
2019-09-11 04:30:32

Mi Test Team

Vergiliusz | from app

2019-09-11 04:31:01

Rookie Bunny

MilesProwerPL | from app

Mam 16 lat i rozpocząłem akurat swoją naukę w szkole średniej jako technik informatyk. Telefon mam od miesiąca ale np. nie widzę sensu chwalenia się tym, no bo po co? Tak samo testy rzekomych zdjęć itp.
Czuję się osobiście trochę jakbym przesiadywał prędzej na polu popisu młodych użytkowników, chociaż starsze osoby tutaj też mi dają takie wrażenie. Umieściłem tu tylko jeden wpis dotyczący pomocy i kilka komentarzy pod istniejącymi wpisami innych. Czy przypadkiem w społeczności nie chodzi w zasadzie o tą wolność?
2019-09-11 05:34:28

Pro Bunny

lukasz234 | from app

Zdałoby się to jakoś ukrócić, pytanie tylko jak. System lajków jak już wyżej było powiedziane zrobiłby jeszcze większy rozpiernicz, wszyscy wszystkich by lajkowali, im więcej tym lepiej ;) Fajnie by było jakby całkiem znikły robione z przymusu tematy. Nie rozumiem po co na siłę dla tych paru punktów zaśmiecać forum. Mi udało się może raz wykonać wszystkie dzienne zadania, a może i nawet nie. Jakoś to przeżyłem ;)
2019-09-11 05:38:48

Pro Bunny

lukasz234 | from app

MilesProwerPL
Mam 16 lat i rozpocząłem akurat swoją naukę w szkole średniej jako technik informatyk. Telefon mam od miesiąca ale np. nie widzę sensu chwalenia się tym, no bo po co? Tak samo testy rzekomych zdjęć itp.
Czuję się osobiście trochę jakbym przesiadywał prędzej na polu popisu młodych użytkowników, chociaż starsze osoby tutaj też mi dają takie wrażenie. Umieściłem tu tylko jeden wpis dotyczący pomocy i kilka komentarzy pod istniejącymi wpisami innych. Czy przypadkiem w społeczności nie chodzi w zasadzie o tą wolność?

Wszystko jest dla ludzi, tylko co za dużo to nie zdrowo. Ostatnio już jest przesada, po co codziennie podobne zdjęcia umieszczać, albo wpisy? Nie jestem za tym żeby karać czy ograniczać komuś dostęp, bo i po co. Mogłoby to zniechęcić ludzi do używania forum. A raczej nam zależy żeby było nas jak najwięcej. Jestem za tym żeby to jakoś uregulować, skoro już są te zadania i koniecznie muszą ludzie wszystko bez opamiętania wrzucać to chociaż w jakiś granicach rozsądku. Nie znam się na budowie forum i czy są takie możliwości by to jakoś uporządkować. Zdaję sobie sprawę, że nawet jak zrobimy osobne działy to i tak dopóki ludzie nie nauczą się gdzie mają tematy umieszczać to dalej będzie wolna amerykanka ;)
2019-09-11 06:01:16

Rookie Bunny

MilesProwerPL | from app

No w sumie, słusznie.
Nie wziąłem tego pod uwagę i nie doczytałem, tak to jest jak piszesz goniąc na przerwie :D
Z tą tematyką na forach często widzę problemy, nie tylko tutaj, chociaż samemu mi zdarza się czasem temat uniwersalny albo jednak źle zinterpretowany - nie jestem święty.
2019-09-11 06:41:42

Rookie Bunny

MilesProwerPL | from app

Widzę, że ogólnie posty typu zdjęcia jedzenia itp. są od około 1-2 tygodni zamieszczane tutaj dosyć często. Mijam też na głównej czasem zdjęcia młodych twarzy.
2019-09-11 06:43:52

Pro Bunny

Furia12 | from app

Mi selfiaczki też się średnio podobają, ale..., ale..., są zwolennicy takich zdjęć i w końcu po coś stworzono przedni aparat w telefonie. Mi się zdjęcie nie będzie podobało, ale znajdzie 20-200 innych osób jakim się spodoba, bo same wrzucają takie zdjęcia, jak się tak każdego jak leci będzie przekreślało bo zdjęcia nie artystyczne i tematyka nie taka, to ludzie też tu chętnie przebywali nie będą, grupa się zmniejszy, a nie powiększy...Za co jeszcze przekreślać - za pisanie o wadach i usterkach sprzętów (tylko zachwalać), za zaczynanie zdania z małej litery, za zwykle wpisy zamiast profesjonalnych artykułów, a może za błędy i literówki w tych że artykułach. Można zabrać z forum całą wolność wypowiedzi i wszystko usystematyzować, tylko po co?
2019-09-11 06:56:03
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Febron

Master Bunny

• Followers

69

• Threads

10

• Replies

2619

7983