In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Ogłoszenie] Mi Community.Granice kompromisu.

2019-09-10 16:40:42
969 41

Pro Bunny

tomek777 | from app

Febron, sam się nosiłem z zamiarem napisania czegoś podobnego. Wyręczyłeś mnie i wielu innych. Musimy niektórym uświadamiać, że tutaj dzielimy się wiedzą i nowinkami ze świata technologii i nie ma tu miejsca na lans.
2019-09-10 21:09:08

Master Bunny

Rav72 | from app

I tu się także z Tobą zgadzam sam kiedyś poruszyłem ten temat porównując to do FB
2019-09-10 22:31:19

Pro Bunny

adzu | from app

liczą się tylko punkty niestety
2019-09-11 00:37:46

Master Bunny

jarecki | from app

Ja bym w ogóle wszystkie te meldowania i punkty polikwidował,a zostawił tylko te zarobione w konkursach i zadaniach.Zaraz była by czystka.I nie mam zamiaru tym wpisem kogoś dyskryminować.
2019-09-11 01:18:08

Mi Test Team

michalms | from app

Kiedyś pytałem o punkty za posty i chyba jeszcze Cresden napisał, że te naliczane automatycznie to jedno, a wyjątkowe wątki może docenić ktoś o wyższych uprawnieniach i wynagrodzić dodatkowymi punktami. Może warto te z automatu zlikwidować a być bardziej "rozdawanym" jeśli chodzi te za uznanie. Mamy osoby w Xiaomi, mamy moderatorów, mamy szefów grup tematycznych (narazie 3). Gdyby nadać uprawnienia to każdy zadba o swoją działkę i doceni wątki w swoim dziale. Być może mógłby też wtedy nagradzać za dobre i pomocne komentarze.
2019-09-11 01:20:12

Advanced Bunny

blue_1 | from app

Wszyscy macie rację, więc do dzieła i zrobić w końcu porządek z tym zaśmiecaniem, bo chcąc uzyskać pomoc  nie łatwo się doszukać w tym "gąszczu byle czego" konkretnej odpowiedzi. Popieram powyższe propozycje.
2019-09-11 01:43:10

Pro Bunny

lukasz234 | from app

Widzę że innych też to zaczyna wkurzać. Temat już był, kilka dni spokoju i znowu zaczęła się jazda bez trzymanki. Wiele ciekawych wpisów zostaje zasypanych pod stosamii piesków i kotków. Najlepiej byłoby calkiem zlikwidować dzienną listę zadań do wykonania. Jak już musi być to może dałoby się póki co wydzielić dział na forum gdzie takie zdjęcia czy bezsensowne tematy można byłoby wrzucać. Najlepiej w taki sposób żeby nie pokazywały się na głównej stronie. Wszyscy byliby zadowoleni jedni mają punkty, inni nie musieliby się przez to denerwować przewijając kilkadziesiąt bezsensownych tematów. Coś trzeba zrobić bo powoli robi nam się wielki śmietnik.
2019-09-11 02:27:47

Pro Bunny

Furia12 | from app

lukasz234
Widzę że innych też to zaczyna wkurzać. Temat już był, kilka dni spokoju i znowu zaczęła się jazda bez trzymanki. Wiele ciekawych wpisów zostaje zasypanych pod stosamii piesków i kotków. Najlepiej byłoby calkiem zlikwidować dzienną listę zadań do wykonania. Jak już musi być to może dałoby się póki co wydzielić dział na forum gdzie takie zdjęcia czy bezsensowne tematy można byłoby wrzucać. Najlepiej w taki sposób żeby nie pokazywały się na głównej stronie. Wszyscy byliby zadowoleni jedni mają punkty, inni nie musieliby się przez to denerwować przewijając kilkadziesiąt bezsensownych tematów. Coś trzeba zrobić bo powoli robi nam się wielki śmietnik.

Ja to przeskakuje te tematy i nie czytam wcale, aż tak mi nie przeszkadzają, ale fakt ciężko przez to znaleźć jakiś stary temat jaki chcesz odkopać. Można kombinować szukając na kontach u autorów, jeśli się pamięta autora.
2019-09-11 03:52:00

Semi Pro Bunny

virus@:) | from app

Bezsęsowne zdjęcia powinny być od razu usuwane,choć szczerze powiedziawszy generacja ludzi młodego rocznika uwielbia takie głupoty wklejać i tym się zwyczajnie szczycic.Tego się nie uniknie choć myślę że faktycznie powinna być nad tym jakaś kontrola ,a osoby czowajace nad bezpieczeństwem strony powinni mieć większe uprawnienia co do istoty usuwania niedorzecznych fotografia.Jestem za aby zlikwidować punkty za wklejenie zdjęcia a przydział punktów powinien być uzależniony od polubień zdjęć od użytkowników forum .Takie jest  moje zdanie.
2019-09-11 03:53:20
virus@:)
Bezsęsowne zdjęcia powinny być od razu usuwane,choć szczerze powiedziawszy generacja ludzi młodego rocznika uwielbia takie głupoty wklejać i tym się zwyczajnie szczycic.Tego się nie uniknie choć myślę że faktycznie powinna być nad tym jakaś kontrola ,a osoby czowajace nad bezpieczeństwem strony powinni mieć większe uprawnienia co do istoty usuwania niedorzecznych fotografia.Jestem za aby zlikwidować punkty za wklejenie zdjęcia a przydział punktów powinien być uzależniony od polubień zdjęć od użytkowników forum .Takie jest  moje zdanie.

Jeśli chodzi o system nagradzania po ilości lajków i komentarzy to raczej nic to nie zmieni... Młodzi będą się zasypywać łapami w górę i komentarzami typu Super, ekstra, zaje... Może to wręcz nakręcić sytuację... Zrezygnowałem z FB i innych takich ponieważ robił się tam teleranek i rozpiernicz jak na ranczu ponty pandy. Jeszcze miesiąc temu można było spokojnie poruszać się po forum. Dzisiaj w gąszczu kiczu i lansu trudno znaleźć wartościowy wpis... Nowi użytkownicy powinni mieć swoją grupę na forum z osobnym działem gdzie mogliby się wykazać. Taki swoisty przedpokój. Jeśli by się wykazali dojrzałością intelektualną i wnieśli coś dobrego, wtedy w nagrodę pełen dostęp do forum.
2019-09-11 04:28:36
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Febron

Master Bunny

• Followers

67

• Threads

9

• Replies

2591

7890