In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Inne] Redmi Note 8 też z 4 oczkami

2019-08-26 08:20:16
337 7

To już oficjalna wiadomość. RN8 otrzyma również 4 aparaty. Główny 48 Mp, super szerokokątny, kamerę do pomiaru głębi ostrości oraz obiektyw makro. Brzmi dobrze. O ile przedstawione zdjęcie jest prawdziwe, to pytanie gdzie znajdzie się czytnik linii papilarnych?

Ja pomyślałem, że może fajnie byłoby go ukryć w pleckach tak, żeby nie był widoczny. Skoro są szklane to czujnik podobny jak pod ekranem działałby bez problemu. Obszar w Mi9T jest już na tyle powiększony że nie trzeba precyzyjnie trafić, żeby zadziałał. Więc czemu nie ;)

2019-08-26 08:20:16
Favorites1 RateRate
Poczekajmy do premiery, bo już coraz to inne przecieki... W końcu może się okazać, że to będzie całkiem inny telefon niż nam się wydaje...
2019-08-26 10:32:59

Mi Tech Team

Never ExisT | from app

pewnie pod ekranem :p
2019-08-26 11:21:40

Mi Test Team

michalms Author | from app

Never ExisT
pewnie pod ekranem :p

Zgodnie z przeciekami zawierającymi również prawdopodobny wygląd na zdjęciach Redmi Note 8 pro widać czytnik na tyle obudowy. Więc mało prawdopodobne, żeby w słabszym modelu był pod ekranem. Z drugiej strony biorąc pod uwagę liczbę plotek dotyczącym tego, że wersja pro ma mieć jeden aparat z tyłu więcej i że czytnik na zdjęciach z przecieków jest dokładnie tam gdzie nie pasuje i gdzie powinno być oczko kamery to może RN8 będzie miało 4 kamery, RN8 pro 5 kamer i oba modele czytnik linii pod ekranem. To by nawet logicznie kleiło plotki i zdjęcia.
2019-08-26 11:26:04
michalms
Zgodnie z przeciekami zawierającymi również prawdopodobny wygląd na zdjęciach Redmi Note 8 pro widać czytnik na tyle obudowy. Więc mało prawdopodobne, żeby w słabszym modelu był pod ekranem. Z drugiej strony biorąc pod uwagę liczbę plotek dotyczącym tego, że wersja pro ma mieć jeden aparat z tyłu więcej i że czytnik na zdjęciach z przecieków jest dokładnie tam gdzie nie pasuje i gdzie powinno być oczko kamery to może RN8 będzie miało 4 kamery, RN8 pro 5 kamer i oba modele czytnik linii pod ekranem. To by nawet logicznie kleiło plotki i zdjęcia.

Bardzo ciekawe spekulacje. Istnieje taka możliwość. Xiaomi już nie raz robiło nam niespodzianki... Za 3 dni dowiemy się wszystkiego. Sam jestem bardzo ciekaw jaki ten telefon finalnie będzie.
2019-08-26 12:22:09
michalms

Z tego co czytałem na stronie Qualcomma to SD665 obsłuży trzy oczka, a helio G90T do 4 oczek, więc wątpię w to żeby było ich pięć.
2019-08-26 12:31:44

Mi Test Team

michalms Author | from app

Lucas_Islander
Z tego co czytałem na stronie Qualcomma to SD665 obsłuży trzy oczka, a helio G90T do 4 oczek, więc wątpię w to żeby było ich pięć.

z drugiej strony już ma być według niektórych przecieków 4 oczka w tym pierwszym ;)
2019-08-26 12:57:24

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Xiaomi oszalało, urojone 48MP i więcej a fotki wcale nie lepsze niż normalnie, niedługo telefon będzie miał 12 aparatów z tyłu i z 6 z przodu. Parodia, marketing i tyle.
2019-08-27 06:31:54
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

michalms

Mi Test Team

• Followers

205

• Threads

192

• Replies

2026

9638