In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

Rookie Bunny

6187050213 | from Redmi Note 7

Привіт,я Катя,я зі Львова,завжди мій вибір був на гаджети від Xiaomi,вирішила,що і пора зі своїм стареньким 4х попрошатись,бо стільки ж новинок повиходило і ще й з такими повноекранними дисплеями,вибирала напевно пів року,бо ж фірма випускала що місяця нову модель,що очі розбігались,характеристики рівняла,рівняла між самими телефонами і випав таки вибір на Remi 7Note,горжусь цим хлопцем,бо про нього говорять всі і всюди,їду у маршрутці і завжди бачу Його на величезному білборді,ще більше збирає гордість))Зручний,потужний стильний,привикиєш з першого дотику
2019-08-22 11:31:00

Rookie Bunny

6236019128 | from Redmi Note 7

Доброго времени суток, меня зовут Влад, я из города Запорожья, но сейчас живу в Мезютаркани (Венгрия). так же не давно стал собственником данного телефона. Безусловно, все было бы здорово, если бы не мой последний краш-тест, ну а точнее знакомство телефона с асфальтом. По всем традициям, он немного упал на асфальт экраном, а вместе с ним и моё сердце. Поднимаю его, предварительно я уже мысленно сходил в аптеку за карвалолом, но нет, он выжил падение с двухметровой высоты, всего-то пару царапин. Приятно удивило. Вот, хочу испытать новый телефон от Xiaomi на выживаемость во время дня рождения. Этот пережил именины друга, на очереди мои
2019-08-22 11:31:19

Rookie Bunny

Shaytan | from Redmi Note 7

Меня звати Бодя, з міста Рогатин, Україна. Весною я зустрічався з дівчиною і на той час в мене був старий кнопочний телефон. В травні ми розійшлись, а на початку літа я пішов на роботу. Заробив на Xiaomi redmi note 7. За деякий час я зустрів колишню дівчину і сказав їй "Ми розійшлись і в мене появились гроші на топовий смартфон, дякую, що кинула мене!"

Ось така історія
2019-08-22 11:32:03

Pro Bunny

1636680046 | from Redmi Note 7

привіт мене звати Іван я з м.Луцька,я є власником чудового девайсу купляв я його по предзамовленю на Алло,це самий крутий телефон який в мене був від redmi 3 до redmi 4x,задоволений на всі сто ним.На роботі була кумедна ситуація ми з товаришем положили телефони на стіл,запрацювалися телефони накрили паперами забулися про них ,що вони там лежать коли на один із телефонів надійшов дзвінок)автоматом почали шукати телефон в поспіху перевертаючи папери зацепили руками телефони і вони попадали зі стола,Айфон був в захисному скляному(оригінальному) чохлові мій без,так як не встиг придбати,на мому жодних подряпин а в товариша чохол розбився) от вам і приклад дорощий не означає краще!!!
2019-08-22 11:32:41

Rookie Bunny

1817107586 | from Redmi Note 7

Всім Привіт, Мене звати Сергій, родом я з міста Хмельницький, зараз знахожусь на контрактній службі у ЗСУ, так як раніше я був власником смартфону Xiaomi Redmi 6A, мені не вистачало там потужності та власної памяті, оперативної також, в травні місяці я побачив цього красеня Xiaomi Redmi Note 7,  подивившись характеристики, відео порівняння з другими сматфонами я зрозумів що це саме той апарат який мені був потрібен в ньому є все та навіть більше, чудовий дизайн, потужний, великий вміст пам'яті, чудова камера як ззаду так і спереду, хочу Подякувати компанії Xiaomi за такого потужного флагмана, це дійсно смартфон який побив всі показники в порівнянні з другими сматфонами. Дякую Вам
2019-08-22 11:32:49

Rookie Bunny

1661086905 | from Redmi Note 7

Я Владимир с Украины город Казатин Винницкая область. Сменив за пол года 3 телефона ксиоми нод 7 стал фаворитом среди всех хотел я его особо безумно ну так хотел что отказали в трех банках в кредите ну думал все пипец у жены ми8 лайт а у меня лджи ельбелло разница конечно просто жесть полные глаза слез завидую жене и тут на карту подают бабосики а я на работе и в Киеве нигде нод 7 нет вообще только по пред заказу я опять в грусть да что же  это такое что он ко мне так не хотел в руки идти ну все думаю капец звоню жене говорю одевай ребенка идите в Казатине в технотоп заказывайте будем ждать и тут о боги радость то какая он есть только на витрину поставили и на 1000 грн дороже и тут опять столько денег нет этой суммы четко и не хватало ну все думаю жесть пойду набухаюсь с горя и тут через 10 минут звонит жена говорит муж танцуй сделали скидку в 1000 гривен потому что жена сказала менеджеру магазина что по предзаказу он стоит дешевле чем у них на витрине и они делают скидку урааааааа свершилось чудо и через сутки я уже был со своим любимчиком нод 7 но не тут то было приехал домой все счастливый как слон положил телефон на полку пока он обновлялся пошли с женой курить и тут радость от сынишки которому 2 годика смотрю мой нод 7 у него во рту и по телефону текут малого слюни я в ужас только купили так тяжело достался и тут на тебе сходил блин покурить но тут же вспомнил про защиту от влаги и ура товарищи все гуд. Вот такая вот история покупки нод 7   
2019-08-22 11:32:59

Pro Bunny

19922018 | from Redmi 4X

привет меня зовут Руслан я из города Светловодск моя история
2019-08-22 11:33:07

Rookie Bunny

6153869462 | from Redmi Note 7

Вітаю всіх, мене звати Данило з міста Павлоград, Дніпропетровської області. Вже декілька років є палким фанатом Xiaomi, адже всі гаджети просто суперові) Декілька років назад придбав собі першого Xiaomi, це був Mi A1, дуже добрий смартфон, завдяки тому, що він гарний у технічному плані почав грати в онлайн ігри, де й зустрів дівчину, яка наразі є моєю нареченою. Нещодавно вирішив перейти на щось більш сучасне й мій вибір випав саме на цього красунчика) Дуже надійний, потужний самртфон, а найголовніше він мені допомагає завжди бути на зв'язку з моєю нареченою, адже вона з іншої країни) До речі, вона також має redmi note 7, хоча досить довго користувалась Samsung, але після того, як я їй порадив придивитись до Xiaomi вона відразу перейшла на них) Дякую, що ви такі чудові, та допомагаєте бути на зв'язку зі своїми рідними 👍🤗
2019-08-22 11:33:08

Pro Bunny

19922018 | from Redmi 4X

В 1837 году американский изобретатель Сэмюэль Морзе изобрел передающий аппарат – электрический телеграф и придумал систему кодов – телеграфную азбуку (азбука Морзе). В 1861 году немецкий ученый Филипп Райс изобрел устройство, способное передавать звуки на расстояние по проводам. Фактически это и был первы
2019-08-22 11:33:31

Rookie Bunny

Sviatoslav69odessa | from Redmi Note 7

Ну що ж. Мене звати Святослав і я з Одеси.

Пару років назад мав нагоду користуватися смартфонами Xiaomi, але CDMA стандарту . Працював в оператора який продавав такі смартфони . Да й настав час також придбати собі щось таке прям топ . І першим був : Note 5 CDMA 4/64 . Користувався ним доти , доки не побачив в очі Note 7 . Закинув свій Нот5 на продаж ..дуже довго він висів ...бо дуже багато зараз таких гарних смартфонів ... ще щось з новою прошивкою не склалося . Але настав той вечір де з'явився покупець . І купив в мене Нот5 .
На наступний день , я бистренько побіг купувати новий Redmi Note 7 4/64 Blue .
Дуже задоволений , рекомендую всім своїм друзям.
історія звичайна, але має бути .
2019-08-22 11:35:04
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

• Followers

8240

• Threads

362

• Replies

396