In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

Rookie Bunny

6217638239 | from Redmi Note 7

Привет.Меня зовут Игорь,я из Людмиловки,Украина.Я свой Xiaomi Redmi note 7 приобрёл выбирая из Множества фирм.Превлёк моё внимание этот смартфон.. Снап драгоном и очень хорошей камерой....А история у меня такая..Был у меня Meizu который начал зависать через полгода после покупки.И я ним просто выключил свет....И поехал купил себе Xiaomi...Вот так как то....
2019-08-22 11:27:04

Rookie Bunny

1622555971 | from Redmi Note 7

Меня зовут Анна, я из Киева, Украина, меньше месяца назад утопили в море мой нот4, так что долго я не выбирала, взяла нот7 и не пожалела
2019-08-22 11:27:17

Rookie Bunny

demckik | from Redmi 6

привіт мене звати Олексій рівненська обл. М костопіль і я вам розповім як я залишився без свого redmi на весь тиждень

Навчився готувати, швидше працювати, а також згадав що я ще чоловік і тато. А як ви живете без смартфона?

ОДНИМ СЛОВОМ БУЛО ВЕСЕЛО

В один не дуже прекрасний день я залишився без свого улюбленого смартфона. Поки він кілька днів перебував у сервісі, мені довелося дістати свій старенький Nokia 3310. Чесно кажучи, навіть не думав, що він включиться. Але ні, все та ж знайома заставка фінської компанії мене привітала. Майже весь робочий тиждень мені довелося ходити з цим динозавром 

Понеділок

Вранці мало не проспав. Звик вже до будильника в смартфоні. За сніданком, длубаючись в тарілці, понуро дивився у вікно. Зате виявилося, що не потрібно збиратися на роботу цілу годину. Вмився, поголився, одягнувся, хвилин за двадцять. Встиг навіть дітей до школи і в садок зібрати.

У метро виявив, що їду в переповненій електричці. Я єдиний у вагоні, хто не втикнувся носом в гаджет. Люди, які сиділи навпроти мене, подивилися на мене з таким виглядом, ніби я божевільний. Один чоловік навіть відсів в інший кінець вагона.

З щоденною роботою впорався в два рази швидше звичайного. Правда, коли це дізнався начальник, додав її ще. Почав на Нокії грати в змійку. Програв на першому рівні. А ще повністю відвик користуватися кнопками на телефоні.

Ввечері розмовляв з дружиною. Години дві або навіть три. У нас виявляється стільки невирішених проблем. Вирішую з дітьми математику. Точніше, намагаюся. Десяткові дроби - справжнє зло.

Вівторок

Оскільки я встав раніше, встиг приготувати сніданок на всю сім'ю. В туалеті знайшлися старі сканворди. Вирішив їх хвилин за 20. А я, виявляється, ерудит!

У метро почав не тільки усміхатися, але навіть вітатися з пасажирами. Кілька людей несхвально подивилися на мене і пересіли в інший вагон.

Роботу зробив ще швидше. Начальник при всіх похвалив, а колеги злобно стали поглядати на мене.

Зате в змійці дійшов до п'ятого рівня. Правда, пальці болять, так, як ніби я грав на піаніно години чотири.

У десяткових дробах прогрес, в очах дітей - захоплення.

Середа

Навчився готувати не гірше шеф-кухаря найдорожчого ресторану. Принаймні, діти з'їли все і навіть попросили добавки.

Так само вітаюся з пасажирами в метро. Вони вже не так від мене сахаються, хоча дивляться з підозрою.

Роботу зробив години за дві. Начальник потиснув руку і видав тринадцяту зарплату. Злість і заздрість в очах колег зростає.

Я - кращий гравець змійки всіх часів. Вона зайняла вже весь екран.

Вдома приготував вечерю. Наїлися всі: дружина, діти, собака і кіт.

З підвалу дістав діапроектор. Показував дітям казки. Вони сказали, що мультик погано грузиться.

Дружина попросила повісити картину, яку я подарував їй п'ять років тому на річницю. Дістав молоток і цвяхи. Відбив пальці.

Четвер

Думаю над створенням свого Ютуб-каналу про приготування їжі.

Перед роботою поцілував дружину і дітей. Не пам'ятаю, коли це робив востаннє.

З роботою впорався за сорок хвилин. Начальник вирішив зробити мене своїм заступником. В очах колег зауважив запобігливість.

В будинку прикрутив всі розетки, полагодив кран, пофарбував підвіконня.

Дітей навчив грати в «камінь-ножиці-папір». Швидко почав програвати.

П'ятниця

Пішов в сервісний центр. Забрав смартфон. Видалив всі додатки. Залишив тільки змійку.

2019-08-22 11:27:17

Rookie Bunny

1771127781 | from Redmi Note 7

Привіт, я Влад з міста Кривий Ріг . Купив Redmi Note 7 собі на день народження. Ситуація була така,був ясний день я пішов до магазину з наміром купити смартфон, думки розходилися було дві чудові моделі Mi 8 Lite або  Redmi Note 7 але у зв'язку з тим що редмі мене (очарував) я взяв його ,по сьогоднішній день ні разу не пошкодував за це.
2019-08-22 11:27:27

Rookie Bunny

6236017300 | from Redmi Note 7

всем привет меня зовут Иван,я с г.Каменское Днепропетровская обл.Украина.относительно недавно я стал одним из 20 млн. владельцев этого чуда,старый смартфон приказал долго жить вот и пал мой выбор на редми нот 7 ,Сожалений 0,про старый смарт забыл за 0,5 часа,такого позитива от покупки давно не испытывал,а адреналин от его падения зашкаливал ,и чудо в стандартном чехле он прошел краш тест на  проц.я с ним всерьёз и на долго.
2019-08-22 11:27:44

Rookie Bunny

6184272615 | from Redmi Note 7

Мене звати Бодя.Живув Україні м.Тернопіль
xiaomi redmi note 7 це не поганий телефон за свої гроші,за 4 місяці ні разу не тормозив якщо думаєте купляти смартфон то рекомендую редмі нот 7
2019-08-22 11:27:57

Rookie Bunny

1678348526 | from Redmi Note 7

Всім привіт!
Я Таня мені 19
Я з міста Львів
Я також користуюсь редмі 7
дуже довольна
особливо камера
навіть сперечалась що камера моя краща ніж у айфона
В мене колір розовий
Телефон просто класний
Але одного разу сиділа дивилась фільм і чомусь завис сенсор
То замість того щоб його перезгрузити  я цілу ніч плакала поки то зранку не зробила моя подруга
Насправді телефон просто шик
Купляйте

2019-08-22 11:28:45

Rookie Bunny

rinkroid | from Redmi Note 7

Привет! Меня зовут Олег, я из пгт. Слобожанское, Харьковской области. Мне очень давно интересно отслеживать новинки смартфонов. Я смотрю обзоры в ютуб, читаю отзывы, и сравнительные тесты телефонов. История приобретения данного девайса достаточно банальна. 26 июля у моего сына было день рождения, и я уже с января месяца начал отслеживать новости в индустрии смартфонов. Узнал о готовящемся выходе redmi note 7, и сразу решил подарить его сыну, когда он появится в продаже в Украине. И в марте месяце я его приобрел....Блин и оставил себе!!! А сын сказал ,что не хочет в семье одинаковые телефоны, и мне пришлось подарить ему MI 9T😀. Вот такая простая история.
2019-08-22 11:29:10

Rookie Bunny

Knyaz_Ratibor | from Redmi 6

Розігрують Redmi Note 7, для власників Redmi Note7... Не всі дома?!)))
2019-08-22 11:29:11

Rookie Bunny

6222202161 | from Redmi Note 7

Knyaz_Ratibor
Розігрують Redmi Note 7, для власників Redmi Note7... Не всі дома?!)))

Вони ж сказали, що буде інший смартфон, читати навчися !!)
2019-08-22 11:30:06
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

• Followers

8177

• Threads

362

• Replies

396

140548