In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

Rookie Bunny

NazarMiFan | from Redmi Note 7

Всім доброго користування гаджетами MI, мене звати Назар, я тимчасово проживаю у Миронівці, Київської області, і так зійшлось що я став щасливим власником Redmi Note 7, Цей гаджет приносе мені багато емоцій, і не так давно він у мене упав і не на асфальт, не на бетон, А НА ПОЛ!!! Звісно, захисне скло розбилось але я подумав що це екран, я бігав по всім ремонтним сервісам, а потім, придивився бачу що це скло. Ето фіаско братан
2019-08-21 05:38:54

Rookie Bunny

Sanya27 | from Redmi Note 7

Всім привіт , я Олександр , із села міського типу Криве Озеро , я власника вже другого дуже крутого смартфону Xiaomi Redmi nout 7 , він мені дуже сподобався , швидкий , красивий дизайн , і дуже класна  камера . І ось приблизно пройшов місяць після покупки смартфону як з ним сталася ось така історія : якось я сидів на дворі разом із "Кіто" моїм псом і мій телефон випав із рук , тим часом "Кіто" швидко взяв його в зуби і побіг на подвір'я сусіда , я намагався його спіймати ну не вийшло . Через пару неділь ми з ним гуляли і він потягнув мене до будинку в якому вже давно ніхто не живе , і на подвір'ї коло закинутого будинку почав щось рити ,я тим часом присів в холодку , через пару хвилин він мені приніс , як ви думаєте що? , так він приніс мені мій смартфон ,він нажаль вже не працював , але телефон був справді настільки чудовим що я його купив ще раз .
2019-08-21 07:27:09

Rookie Bunny

VanGorbikus | from Redmi Note 7

Всем добра. Меня зовут Александр,живу в Вольногорске,Днепропетровсккой обл. Расскажу и я свою историю покупки Рэдмика. До него был Леновик P70-A. Хорошая рабочая лошадка,верой и правдой отслужившая мне три года. Но прогресс не стоит на месте,и начал я выбирать себе где-то с ноября прошлого года новый телефон в среднеценовом сегменте. Пересмотрел кучу тестов,обзоров.....самсунги,соньки....голова кругом. И тут вдруг однажды на просторах инета увидел фотку рэдмика.......и всё,запал сразу.Хотел заказать из Китая,но потом решил дождаться старта официальных продаж в Украине. Да уж,ожидание штука не совсем приятная. Как говорится,хочется-это хуже чем болит. Но дождался......И вот конец марта,я сижу перед компом,жду официальной презентации Рэдмика в Украине и открытия предзаказов на него в АЛЛО. 18.30 начало презентации,18.35 открытие предзаказов,18.40 со мной уже связалась менеджер. Через три дня я стал первым в городе счастливым обладателем REDMI NOTE 7. И всё это время мой рэдмик меня только радует. Вот такая вот история. Потом был Рэдмик жене,потом дочке. У девочек рэдмики красные,мой синий. За свои деньги это лучшее
пока предложение на рынке.
Ну вот как-то так. Пусть Ваши Рэдмики радуют Вас подольше.
Всем счастья и побольше улыбок.
2019-08-21 09:12:12

Rookie Bunny

T1tan_Pr0k0p | from Redmi Note 7

Всім привіт! Мене звуть Владислав, я з міста Умань. моя історія почалася ще з січня цього року. Пам'ятаю як вперше побачив презентацію Redmi note 7 і так як студент, вирішив збирати кошти на новенький редмі. до цього в мене був Redmi 6, доволі компактний смартфон. Так як я просто обожнюю фотографувати все і всюди, мені "старенького" редмі 6 не вистачало. Тому зібравши кошти я миттю полетів до магазину та отримав свого улюбленця. Коли взявши його вперше до рук, я закохався. Як привабливо переливаються кольори на задній панелі з фіолетового до бірюзового, а екран просто бомба, таких чітких контурів і кольорів я ще не бачив, а саме головне - камера. Довго копався в ручних налаштуваннях камери і яке було для мене диво, коли цей апарат зміг сфотографувати зоряне небо. Половина галереї тільки такими фотографіями і зайнята. Курйозний момент був, коли я вмикав камеру в про режимі та виставляв затримку в 32 секунди, в місті підкладав телефон під якусь підставку та вмикав фото. Мої друзі були шоковані, коли бачили мене як я просто стою біля телефону ці 32 секунди та не рухаюсь. Як я їм не пояснював, вони всеодно не розуміють. Тому телефон в моїх руках вже як місяць і поки що я ним тільки в захваті. Хочу подякувати розробникам за хорошу стабільну прошивку. Дякую вам!
2019-08-21 10:43:50

Rookie Bunny

6235659526 | from Redmi Note 7

Усім привіт! Мене звати Олександр, я з Харкова. Нещодавно придбав Redmi Note 7 на заміну старому, яким користувався майже 5 років. Довго вагався у виборі поміж Mi A2 та A2 Lite, але через те що по роботі іноді необхідно робити якісні фото, зупинив свій вибір на третьому варіанті - Redmi Note 7 - з 48-мегапіксельною камерою. Так вийшло, що перший знімок, зроблений моїм новим телефоном - ліжечко у вигляді машинки для сина, яке ми з дружиною подарували на День народження сину (йому виповнився один рік). З того часу, а не пройшло й місяця, вже зроблено багато фотографій для сімейного альбому - і зі свят, і з подорожей, і просто з прогулянок. Не сумніваюся, що мій новий телефон добре зарекомендує себе в роботі і буде гарним помічником. :)
2019-08-21 14:54:20

Rookie Bunny

6232228936 | from Redmi Note 7

Привіт! Мене звати  Андрій і я з міст Тального. Давно збирався оновити телефон і мріяв про апарат із гарною камерою. І от я став щасливим власником Redmi Note 7 . Наша зустріч відбулася в одному з салонів мережі Алло міста Умані. І відразу ж з перших митей нашого знайомства я поринув у світ фото від Redmi Note 7 . Прекрасні селфі фото з ефектом Боке, чудові панорамні знімки, високоякісне відео, а дендрологічний парк Софіївка лише виконував скромну роль фону на неперевершених фото від Redmi Note 7 . Цей скляний красень мені надзвичайно сподобався, сподіваюся він надійно збереже найяскравіші миттєвості мого життя, та подарує приємні моменти спілкування з рідними та друзями, перегляд фільмів,читання книг. Дякую Redmi за прекрасний смартфон!!!
2019-08-21 15:24:33

Advanced Bunny

LehaPozitiv | from Redmi Note 7

Всех приветствую, меня зовут Алексей из города Харьков. Когда у меня появились деньги я решил взять себе новый телефон,так как мой старый был не особо пригоден уже для использования. Выбор пал на телефоны фирмы Xiaomi. Я не знал какой взять телефон, потому что не особо в них разбирался и мне посоветовали Xiaomi redmi note 7. Я посмотрел характеристики и они и правда были не плохие. Посмотрев разных обзорщиков, я решил всё таки взять этот телефон. Многие говорили что он отличный,но и много проблем в них было,и у всех по разному, поэтому боялся брать его. Решившись я всё-таки его взял,первый осмотр в магазине его был великолепен, телефон выглядит замечательно. Пользуюсь уже месяц и телефон работает просто супер, те проблемы про которые говорили, даже не заметил. Если знакомым нужен телефон рекомендую именно эту модель, потому что за свои деньги,она многого стоит!)
2019-08-21 20:47:25

Advanced Bunny

CactusBro | from Redmi Note 7

Всім привіт, мене звати Нікіта, я з Києва. Тиждень тому придбав Note 7 на зміну моєму Redmi 4A. Коли я купував  4А, я не розбирався в телефонах, мені його порекомендували. Потім мені стало цікаво дізнатися більше про xiaomi, і дізнався про note 7. Я зразу вирішив його придбати, але його не було в магазині куди я прийшов, був змушений їхати на другй кінець Києва, там у іншому магазині він був, я його придбав, приклеїли захисне скло, я був дуже радий новому смартфону. На 3 день користування отклеїлось захисне скло, вже змог прийти в магазин поруч, мені скло доклеїли. Тепер все добре, телефон подобаеться, але побігав по місту багато)
2019-08-22 03:31:13

Pro Bunny

san0 | from Redmi Note 7

Моя історія проста. Після покупки смартфону, я на радощах пішов його розпаковувати в машину. Розпакував, підлаштував під себе. Після чого я зрозумів, що зголоднів. Розмовляючи паралельно по телефону через навушники, купив я кефір з булочкою і сів в машину споживати) І що ви думаєте, в перший ж день я пролив на новий телефон кефір) Машина в кефірі, телефон в кефірі,штани в кефірі ахаха, я в нервах. Щей кефір затік в динамік смартфона. Я думаю все. по телефону. Витер його. Думаю ану чи буде динамік працювати. І знаєте що? Працює ахаха, все ок. Ось така моя коротка історія з моїм редмі) Стрестест)
2019-08-22 05:03:37

Pro Bunny

sladkOy | from Redmi Note 7

Мене звати Максим, з Кременчука (Полтавська область, Україна). Декілька років тому мій попередній смартфон вийшов з ладу і я замінив його на Xiaomi Redmi Note 3 Pro. З нього почалася моя величезна «екосистема» Xiaomi: спочатку mi band 2 (потім 3-тя версія, а наразі 4-та), повербанки, навушники, розумні ваги та кросівки, але сьогодні не про це…
Кілька місяців тому у мого Xiaomi Redmi Note 3 Pro почалися різні «вибрики» (заряд став дуже мало тримати та грітися). І ось я вирішив його замінити на Xiaomi Redmi Note 6 Pro. Але поки я дивився огляди і довго вагався вийшов він – красень Redmi Note 7 з 48мп (але, нажаль, тільки в Китаї). У мене немає слів, щоб описати ту немислиму радість, коли я дізнався, що незабаром його презентація в Україні. Ось і день Х настав – 25 березня. Після презентації я не сумніваючись предзамовив довгоочікуваний смартфон в АЛЛО (ох і азарт був, бо наплив в секунду відкриття замовлень був не аби-який). І через пару днів я забрав його у точці видачі – став щасливчиком.
Дякую Xiaomi за прекрасний смартфон і АЛЛО за те, що стали першим офіційним представником цього бренду.
2019-08-22 06:31:43

please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

• Followers

8193

• Threads

362

• Replies

396

140548