In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Pytania i odpowiedzi] witam, chciałabym odzyskać zdjęcia z poprzedniego telefonu

2019-08-15 06:22:47
178 7
Chciałabym odzyskać zdjęcia z poprzedniego telefonu które powinny być w chmurze, dostępu do starego telefonu nie mam a jak wchodzę na swoim obecnym to mi sie wyświetlają zdjęcia z tego telefonu. Czy jest to możliwe? Potrzebuję dla rzeczoznawcy i nie wiem czy szukać gdzie indziej czy jest szansa to jakoś znaleźć. Help!
2019-08-15 06:22:47
Favorites RateRate

Semi Pro Bunny

Kiniek | from app

Skoro widzisz je w nowym telefonie tzn że są w chmurze. W czym problem? Zalogowałeś się na konto z nowego tel to masz dostęp do zdjęć. Proste.
Nie miałeś karty pamięci? To najlepsze rozwiązanie. Problemy z chmurą online czy z telefonem a wszystko na karcie.
2019-08-15 07:01:01

Rookie Bunny

1736068957 Author | from mobile

Kiniek
Skoro widzisz je w nowym telefonie tzn że są w chmurze. W czym problem? Zalogowałeś się na konto z nowego tel to masz dostęp do zdjęć. Proste.
Nie miałeś karty pamięci? To najlepsze rozwiązanie. Problemy z chmurą online czy z telefonem a wszystko na karcie.

Widzę w nowym telefonie tylko zdjęcia z nowego telefonu. Potrzebuję ze starego właśnie, dane z którego powinny być w chmurze i do starego telefonu nie mam dostępu = do starej karty pamięci też xD
2019-08-15 07:09:09

Semi Pro Bunny

Kiniek | from app

No to nie zsynchronizowales starego telefonu raz na jakiś czas. Jeśli się zapisały fotki na chmurze to muszą być. A jak nie to lipa.
2019-08-15 07:27:51

Semi Pro Bunny

Kiniek | from app

Dlatego jestem zwolennikiem kart pamięci i zgrywania dwa razy w roku na kompa a potem na CD/DVD zdjęć i filmów z telefonu i chmur. Przezorny Zawsze Ubezpieczony :)
2019-08-15 07:29:26

Rookie Bunny

1736068957 Author | from app

Kiniek
Dlatego jestem zwolennikiem kart pamięci i zgrywania dwa razy w roku na kompa a potem na CD/DVD zdjęć i filmów z telefonu i chmur. Przezorny Zawsze Ubezpieczony :)

Wiadomo, tylko nie znasz ani dnia abi godziny i wieczniw nie ma na to czasu, myślałam cały czas ze do tego będę miała dostęp bo pokazuje że chmura jest zapchana i właśnie cały czas miałam pewność że to tam albo ze jestem downem i nie mogę tam wejsc i tego zobaczyć xD
2019-08-15 07:45:55

Pro Bunny

koni.grochal | from app

A logujesz się na to samo konto co na starym telefonie?
2019-08-15 10:49:25

Advanced Bunny

przeXYZmek | from app

Niestety, ale można mieć pretensje do siebie samego. Dużo ludzi chyba nie jest jeszcze odpowiednio nastawionych na chmury. Pytasz się człowieka o kopię zapasową, czy o synchronizację danych to większość robi wielkie oczy. Ewentualnie powiedzą "no coś tam się synchronizowalo , kółeczko jakieś na pasku kręciło" , nigdy się nie zaangażują żeby sprawdzić czy i co mają w chmurze, ale pretensje i niechęć do tych rozwiązań zostają bo samo się nie zrobiło.
2019-08-15 22:21:40
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

1736068957

Rookie Bunny

• Followers

2

• Threads

1

• Replies

2

11