In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi 8

[Soru-Cevap] Mi 8 se formattan sonra imei ler silindi unlock kapandı

2019-07-18 20:41:42
233 2
mi 8 se telefonumu eşime verecektim mi ve google hesabımdan çıkış yaptım fabrıka ayarlarına çevirdim telefonumda imei ler silindi ve biraz ugrasırken unlock kildi kapandı şimdi ne rom atabılıyorum nede unlock yapabiliyorum twrp yuklemek için unlock olması gerekli unlock yapabilmem içinse sim kartımı tanıması gerekli yani imei gerekli ne yapmam gerekiyor bilgi verebilirmisiniz
2019-07-18 20:41:42
Favorites1 RateRate
Birebir aynısı benimde başıma geldi. Eğer ki bilen varsa yardımcı olursa ok teşekkür ederiz.
2019-09-09 13:20:56
Mi 8 SE Çin'e özel satılan bir cihazdır. Maalesef telefonu aldığın kişiyle iletişime geçmen gerekiyor. Konuyu kapatıyorum çünkü forumda yasa dışı imei konuşmak yasaktır.
2019-09-10 02:41:57
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

2222732139

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

0

5