In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ресурси

[Додатки] Знайомство з MiBand4 - WatchFace for Xiaomi Mi Band 4

2019-07-09 09:26:58
1592 6

Не так давно компанія Xiaomi порадувала всіх нас виходом чергової версії свого неймовірно популярного фітнес-браслета Mi Band. Одним з найбільш привабливих моментів в новинці стала поява кольорового дисплея. Це, без сумніву, додає браслету більше витонченості і радує око власника. Вважаємо, що користувачі давно чекали, коли компанія зробить цей крок.


Однак це ще не все. Нікого не потрібно переконувати, що одна і та ж картинка на екрані з часом набридає і це частково може впливати на бажання користуватися гаджетом далі.

Володарі продукції Amazfit Bip і Cor давно мають можливість змінювати циферблати, або ж так звані "вотчфейси", на екранах своїх розумних пристроїв. Тепер же ця можливість є і у тих, хто придбав або збирається придбати фітнес-трекер Mi Band 4.


Про зручність застосування і багату наявность різних вотчфейсів подбав розробник Rokitskiy.DEV, який випустив раніше додатки з циферблатами для Amazfit Bip і Amazfit Cor.

Отже, знайомимося з додатком «MiBand4 - WatchFace for Xiaomi Mi Band 4».


Для тих, кому раніше доводилося користуватися додатками для інших розумних браслетів від даного розробника, використання цієї версії не додасть ніяких складнощів. Хоча і новачкові абсолютно немає чого переживати. Завдяки підказкам і продуманості інтерфейсу управління додатком стає абсолютно зрозумілим і простим.

Під час першого запуску бачимо повідомлення про необхідність доступу додатку до пам'яті пристрою. Даємо дозвіл. Далі слідує ще одне повідомлення про те, що дана версія програми ще знаходиться на стадії Бета, відповідно деякі функції можуть не працювати. Творець додатку обіцяє випуск оперативних оновлень і впровадження нових функцій.


Все - перед нами вікно з анімованими циферблатами. Відразу натиснемо на іконку в правому нижньому кутку екрану. Тут є можливість вибору необхідної нам мови циферблатів. На жаль, української мови немає. Є англійська, польська, російська та інші. Вибираємо потрібну і застосовуємо кнопкою внизу.


Функція пошуку циферблатів знаходиться в розробці і поки не працює.


У лівому нижньому кутку знаходиться меню, в якому поки один пункт - установка свого циферблата, створеного самостійно або завантаженого з інтернету.


Повернемося до головного вікна. Шляхом скролінгу сторінки промотуємо в пошуках цікавого варіанту циферблата і натискаємо на нього. У новому вікні можемо ознайомитися з характеристиками даного циферблата - тими функціями, які будуть відображатися. Тут присутні відомості про автора вотчфейсу, є можливість завантажити циферблат на смартфон або відразу встановити через додаток Mi Fit. В установці відмінно допоможе наявна інструкція. Головне не забути попередньо включити Bluetooth.


Підведемо підсумок.


Додаток на стадії Бета і, зрозуміло, сирий. Розробник мабуть поспішав з випуском, адже:
- по-перше це дуже актуально;
- по-друге - конкуренти не сплять, і хто раніше запустить продукт - у того більше шансів охопити широке коло користувачів гаджетом.
Однак найнеобхідніший мінімум програма виконує з головою.

Власникам браслетів вже не потрібно обтяжувати себе пошуком в інтернеті і установкою окремих вотчфейсів. База циферблатів вже достатня і застосування не складе труднощів. Залишається лише розраховувати на швидке доопрацювання додатку, додавання в нього темної теми, нових вотчфейсів та інших функцій.

Мінус - відсутність циферблатів українською мовою.

Завантажити додаток

MiBand4_0.0.10.apk (7.3 MB, Downloads: 25)2019-07-09 09:26:58
Favorites11 RateRate

Master Bunny

Andrey Jura | from Mi A2

#1

Одному мне "нравится" прямоугольный экран в закруглённом корпусе...? Уж лучше Bip.  Личное мнение, не камень автору. Статья сама хорошая.
2019-07-09 11:14:16
Гарна тема,думаю найближчим часом скористаюсь порадами з неї
2019-07-09 14:44:06

Rookie Bunny

popeye08 | from Redmi Note 7

#3

а кто знает, купаться в них можно?
2019-07-10 07:17:48

Master Bunny

Andrey Jura | from Mi A2

#4

popeye08
а кто знает, купаться в них можно?

Заявлена ip68, но это максимум руки мыть, посуду, дождь, душ. Солёная вода, вода в бассейне с добавками не рекомендуется. Контакты в 4 версии открыты и постоянно соприкасаются с кожей. В 3 версии прятались в ремешок, если я не ошибаюсь. Это минут по моему. И то что вынимать капсулу нужно для зарядки, тоже минус. Уже могли запилить док.станцию, да я понимаю что заряжать не часто от 10 до 30 дней в зависимости от использования, но всё же это не удобно. Смотрите тесты гиков на Ютубе, там любят топить, царапать и поджигать))
2019-07-10 11:26:27
Читал, что уже готовится к выходу Ми Бэнд 5
2019-07-15 02:47:29

Команда Новин

dimychman Author | from MI 8 SE

#6

glwolf
Читал, что уже готовится к выходу Ми Бэнд 5

Скоріш за все, компанія має плани та базу для наступного покоління фітнес трекеру. Але зазвичай такими ранніми анонсами "шокуючих функцій" того, чого ще немає, привертає до себе увагу жовта преса.
2019-07-15 02:55:28
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

dimychman

Команда Новин

 • Followers

  123

 • Threads

  168

 • Replies

  299

 • Points

  6209

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
Newbie Member
100 Коментарів
100 Тем
25 000 Мі-Фанів
50К
Throw Back with Mi 2018
Make your choice
Which X-Men are you?
Зустрічайте Mi 9T!
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list