AppsFree: платні додатки,
безкоштовні деякий час


ІнформаціяОпис

AppsFree пропонує простий і зручний спосіб пошуку й завантаження платних додатків, ігор, шпалер і пакетів іконок, які стають безкоштовними протягом обмеженого часу. Встановіть критерії пошуку завдяки нашим передовим налаштуванням фільтрації; таким чином ви бачитимете лише ті типи додатків, які вас цікавлять.

✔ Жодних "трюків з наживкою": AppsFree показує список лише справді платних додатків, які стають безкоштовними протягом обмеженого часу. Ми не хитруватимемо, наводячи вас на завантаження додатків, які завжди є безкоштовними.

Перелік переваг:
• Дизайн матеріал 2.0
• Постійно оновлюваний список додатків
• Надсилання сповіщень, щоб ви не пропустили останні розпродажі
• Додаткові параметри фільтрів
• Фільтрація за ключовими словами
• Чорний список розробників
• Виключення додатків, які більше вас не цікавлять
• Групування схожих додатків
• Тема темна/нічний режим

✔ Завжди свіжа інформація
Список тимчасово безкоштовних додатків постійно оновлюється, тому вам не доведеться чекати щоденного/щотижневого підсумку.

✔ Сповіщення
Сповіщення можна активувати для популярних додатків і для окремих категорій за вашим бажанням.

✔ Параметри фільтрації
Використовуйте фільтри, щоб налаштувати список тимчасово безкоштовних додатків, вказавши мінімальну кількість завантажень і рейтинг, або відфільтруйте додатки з рекламою чи покупками в них.

✔ Відхилення додатків
Одним рухом пальця відхиляйте додатки, які ви вже завантажили або які вас не цікавлять - і ви не побачите їх або не отримаєте сповіщень про них наступного разу, коли додаток стане доступним для безкоштовного завантаження протягом обмеженого часу

✔ Категорії:
Вас не цікавлять додатки з певних категорій (наприклад, ігри чи шпалери)? Жодних проблем: просто виключіть такі типи - і ви не побачите додатків із цих категорій у списку.

✔ Фільтрація за ключовими словами
Використовуйте наш фільтр за ключовими словами, щоб виключити додатки, які містять певні ключові слова (наприклад, "іконки", "шпалери" або "годинник").

✔ Групування схожих додатків
Служба AppsFree автоматично групуватиме додатки від одних і тих самих розробників, щоб переконатися в тому, що список ваших додатків не переповниться, щойно розробник виставить весь свій портфель на "розпродаж".

✔ Чорний список розробників
Внесіть розробника до вашого особистого чорного списку - і ви ніколи знову не побачите його додатків. Ідеально підходить для розробників, які постійно перебувають у режимі розпродажу пакетів іконок або шпалер, але ви не зацікавлені в таких типах додатків.

✔ Нічний режим
Увімкніть нічний режим, щоб економити заряд акумулятора при використанні дисплею OLED або захистіть свій зір під час роботи з AppsFree, якщо ви користуєтеся ним у темряві.


ПревьюЗавантажити

  


AppsFree_3.3.apk (4.53 MB, Downloads: 29)