In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi

[Unboxing] Unboxing Mi Pocket Speaker 2

2019-06-26 14:08:56
1265 30
Cześć Fani Mi!

Dziś mam dla Was mały (całkiem poważnie) unboxing głośnika Mi Pocket Speaker 2. Głośnik dostępny jest na stronie mi-home w dwóch wersjach kolorystycznych - białej i czarnej i kosztuje 99zł (https://mi-home.pl/audio/mi-pocket-speaker-2-black). Ja swój mam w kolorze czarnym.

Samo pudełko na głośnik według mnie jest zgrabne i po prostu ładne.

W środku możemy znaleźć:
  • głośnik
  • króciutką instrukcję obsługi

Głośnik w pudełku bezpiecznie umieszczony jest w piance, dzięki czemu mamy pewność, że się nie zniszczy przy cięższej podróży.
Prosty design bardzo przydał mi do gustu. Urządzenie jest proste w obsłudze - za włącznie/wyłącznie, parowanie i głośność odpowiada górna część (jakby ktoś miał problemy piękna instrukcja jest na mi-home) i naprawdę bardzo dobrze gra - nawet przy maksymalnej głośności nie charczy, a sam dźwięk jest czysty. Używam go mniej więcej od tygodnia i przyznaję może grać około 6/7h co jest super efektem! Jedynym zaskoczeniem dla mnie był brak kabelka do ładowania... Na szczęście MicroUSB nie brakuje u mnie.

Pierwsze wrażenie? Bardzo pozytywne i już teraz mogę powiedzieć, że jestem trzy razy na tak!
Myślę, że za jakiś czas napiszę coś więcej na temat Mi Pocket Speaker 2 kiedy już spędzimy ze sobą trochę wiecej czasu :).

Korzystajcie ze słoneczka! Enjoy :)!

2019-06-26 14:08:56
Favorites17 RateRate
Faktycznie bardzo fajnie to gra. ;)
2019-06-26 14:21:16

Master Bunny

Febron | from app

Dawno nie czytałem tak sympatycznej, naprawdę sympatycznej i oddającej w zasadzie wszystko co potrzeba recenzji. Napisz jeszcze o mocy i zasięgu. Pozdrawiam, a to słońce w ostatnim słowie koreluje z recenzją.
2019-06-26 14:34:19

Moderator

Lillith.25 Author |

Febron odpowiada, dnia 2019-06-26 20:34:19
Dawno nie czytałem tak sympatycznej, naprawdę sympatycznej i oddającej w zasadzie wszystko co potrzeba recenzji. Napisz jeszcze o mocy i zasięgu. Pozdrawiam, a to słońce w ostatnim słowie koreluje z recenzją.

Bardzo dziękuję za miłe słowa :)
Mocy dyskotekowej to on nie ma, ale tak jak w domu, na ogrodzie/działce jest super! Ale o tym i o zasięgu napiszę już w obszerniejszej recenzji :)
2019-06-26 14:43:23

Master Bunny

arturchris | from app

Super, czekamy na kolejne recenzje. Vergiliusz chyba otwarł worek z recenzjami/unboxami!
2019-06-26 14:46:46

Master Bunny

Febron | from app

arturchris
Super, czekamy na kolejne recenzje. Vergiliusz chyba otwarł worek z recenzjami/unboxami!

Vergiliusz, to potrafi nawet powiedzeć:Sezamie, otwórz się! :-)I, on kurna się otworzy:-)
2019-06-26 14:50:48

Moderator

przybort | from app

Fajny głośniczek. Fajna recenzja. Fajnie się czytało. :)
2019-06-26 14:54:07

Moderator

przybort | from app

Tylko martwię się czy głośnik przypadkowo się nie będzie włączał. Można go przez przypadek przycisnąć. (np. w plecaku).
2019-06-26 14:58:24

Master Bunny

Febron | from app

przybort
Tylko martwię się czy głośnik przypadkowo się nie będzie włączał. Można go przez przypadek przycisnąć. (np. w plecaku).

Weź wór pokutny, a nie plecak. A, tak na poważnie, myślę, że nie.. Mam podobny głośnik, o marce nie wspomnę, choć dość popularna. Nie zdarzyło się to nigdy.
2019-06-26 15:07:29

Moderator

przybort | from app

Febron
Weź wór pokutny, a nie plecak. A, tak na poważnie, myślę, że nie.. Mam podobny głośnik, o marce nie wspomnę, choć dość popularna. Nie zdarzyło się to nigdy.

No ja mam w swoim przełącznik przesuwny. I jest OK.
2019-06-26 15:11:01

Moderator

Lillith.25 Author |

przybort odpowiada, dnia 2019-06-26 20:58:24

Nie ma opcji. Głośnik ma specjalną gumę widoczną na zdjęciu. Ona blokuje możliwość włączenia czy wyłączenia przypadkiem głośnika (oczywiście w momencie włączenia/wyłączenia go musimy ją ściągnąć).
2019-06-26 15:11:18
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Lillith.25

Moderator

• Followers

103

• Threads

6

• Replies

73

1877