In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Sohbet

[Duyurular] 6. Geleneksel MIUI Türkiye Fan Buluşması

2019-06-12 17:22:25
2907 42
Geleneksel olarak her yıl düzenlediğimiz MIUI Türkiye Fan Buluşmalarının altıncısını bu yıl Mi Community'nin de katkılarıyla 22 Haziran'da İstanbul'da düzenleyeceğiz.

Etkinlik Tarihi : 22 Haziran 2019 Cumartesi
Saat : 13.00 - 17.00 arası
Buluşma Yeri : Renaissance Polat İstanbul Hotel içerisinde yer alan Marmara Fish Restaurant ( Harita )
Katılımcı Sayısı : 200 kişi (Tüm katılımcılara sürpriz tasarımlı T-Shirt hediyemiz olacaktır)
Kuruluşumuz olan 2014'ten bu yana her yıl gerçekleştirdiğimiz ve her biri birbirinden keyifli geçen fan buluşması etkinliğimizi son 2 yılda olduğu gibi bu yılda da İstanbul'da düzenleyeceğiz. Etkinliğimizin gerçekleştirileceği mekan ise muhteşem manzarası ile Renaissance Polat İstanbul Hotel içerisinde yer alan Marmara Fish Restaurant olarak belirlendi. Etkinlik alanımız nedeniyle daha önce sınır getirmediğimiz katılımcı sayısını maalesef 200 kişi ile sınırlandımak zorunda kaldık. Ancak etkinliğimiz hala tüm katılımcılarımız için ücretsiz :)
Buluşma Yerine Ait Bir Kaç Fotoğraf

Menü (Açık Büfe)
  • Karışık Sandviç Çeşitleri
  • Ispanaklı Börek
  • Peynirli Börek
  • Peynirli Kroket
  • Patates Salatası
  • Zeytinyağlı Yaprak Sarma
  • Zeytinyağlı Fasulye
  • Mevsim Sebzeleri
  • Mini Köfte
  • Tereyağlı Su Böreği
  • Kısır
  • Tavuk Şiş
  • Salata Çeşitleri
  • Kek Çeşitleri
  • Mini Ekler
  • Sütlaç
  • Tavuk Göğsü
  • Kazandibi
  • Mevsim Meyveleri
  • Meyveli Tartoletler
  • Meyve Suları
  • Çay ve Kahve

Her yıl olduğu gibi bu yıl da etkinliğimizin temel amacı hem daha önce tanışma şansına eriştiğimiz arkadaşlarımızla yeniden görüşerek hasret gidermek hem de yüz yüze tanışma fırsatı yakalayamadığımız ancak forumumuzda tanışarak aile gibi olduğumuz arkadaşlarımızla tanışma vesilesi yaratabilmek. Ayrıca etkinliğimizde geçtiğimiz ay mi.com üzerinden düzenlenen Baklava Yarışmasında ödül kazanan arkadaşlarımıza ödüllerini takdim edeceğiz. Elbette ki tüm katılımcılarımıza hediyelerimiz ve etkinlik esnasında düzenlenecek küçük ve eğlenceli oyunlarla dağıtımı gerçekleştirilecek olan ödüllerimiz de olacak. Bu yıl farklı olarak küçük eğitimlerin gerçekleştirileceği "workshop"larımız da olacak. Forumumuzda özellikle çok soru gelen "brick cihazların kurtarılması", "nasıl tema yapılır" vb. soruların en yetkin isimler tarafından cevaplanıp, temellerin anlatılacağı bu eğitimlerin de oldukça keyifli olacağını düşünüyoruz.

Hazırlıklarımızın tam olarak yapılabilmesi ve organizasyonun sorunsuz gerçekleşebilmesi için kaç arkadaşımızın katılabileceğini en azından yaklaşık olarak belirlememiz gerekiyor. Bu nedenle katılabilecek arkadaşlarımızın herhangi bir soruna mahal vermemek ve tek konudan yürümesi açısından aşağıdaki linkteki konu altına yorum yaparak kaç kişi geleceklerini bildirmelerini rica ediyoruz. 200 kişinin üzerine çıkamayacağımız için ücretsiz fan buluşması etkinliğimizde siz de yer almak istiyorsanız bir an önce sizler de isimlerinizi eklemeyi unutmayın :)
Etkinliğe katılım ve isim yazdırma konusu

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2019-06-12 17:22:25
Favorites12 RateRate

Pro Bunny

Kadir Yalçın | from Redmi 5 Plus

Nasipse ordayım :)
2019-06-12 18:34:06
Başı Hayalet Ekran ile belada :)

Pro Bunny

dogannozann | from MI 5s

Her etkinlikteki gibi bunada katılmayı çok isterdim ama çok uzakta olmuş keşke Anadolu yakasında oturanlar da düşünülüp köprülere yakın bir konumda olsa idi çok daha güzel olurdu imkanı olup gideceklere afiyet olsun
2019-06-12 19:42:20

Master Bunny

chatin_62 Author | from Mi MIX 2

Kadir Yalçın
Nasipse ordayım :)

Lütfen linkteki konuya isminizi yazdırınız.
2019-06-13 00:02:03
MiMix2 6/256GB Black Miui Global Kararlı v10.3.1.0

Moderator

Jiraiya06 | from app

Çok güzel. Özellikle ortak böyle etkinlikler düzenlemek bayağı iyi . Ankara'da çalıştığım için malesef katılamayacağım . İstanbul'daki arkadaşlara tavsiyem ise mutlaka gidin , su an 150 kişilik yer kalmış sanırım
2019-06-13 00:37:15

Master Bunny

chatin_62 Author | from Mi MIX 2

Aslında yer daha az. Çünkü sponsorlarımıza ayrılan kontenjan ve baklava oyunundan hediye kazanan yaklaşık 50 - 60 kişi bu 200 kişiye dahil. Katılmak isteyenlerin bir an önce ismini yazdırmasını tavsiye ederim.
2019-06-13 00:46:34
MiMix2 6/256GB Black Miui Global Kararlı v10.3.1.0

Mi Pilot

007abdurrahim | from MI 6

Bende katılmak istiyorum diye cevap yazdım. Listeyi kontrol ediyor olacağım ismim eklenir umarım :)
2019-06-13 01:37:21
keşke ankara'da da etkinlik düzenleseniz :)
2019-06-13 01:57:52
Xiaomi Mi 6 - Xiaomi Amazfit Bip

Moderator

Burak | from MI 8

chatin_62
Aslında yer daha az. Çünkü sponsorlarımıza ayrılan kontenjan ve baklava oyunundan hediye kazanan yaklaşık 50 - 60 kişi bu 200 kişiye dahil. Katılmak isteyenlerin bir an önce ismini yazdırmasını tavsiye ederim.

ben basvurumu yaptim, sanirim kabul edilirim :)
2019-06-13 03:19:10

Super moderator

Mİmar | from Mi MIX 2

Ankara'dan gelmek mümkün olmayacak ama hediyemi eve bekliyorum :) mi Band 3 kazanmıştım baklava yarışmasında.
2019-06-13 06:40:32

Master Bunny

beraq1w | from Mi Note 3

kısmetse ben de orda olacağım
2019-06-13 07:09:20
Log in Ceo :D
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

chatin_62

Master Bunny

• Followers

23