In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Zgłoszenia

Mi Tech Team

Łukasz | from app

#11

Bart.ek1
Z tego co widzę, został tu tylko jeden moderator @Diagoras.
Gdyby zajrzał tu któryś z chińskich adminów, to albo jutro to forum przestało by istnieć, albo w końcu zaczęło by działać tak jak oficjalne forum Xiaomi powinno.
W porównaniu z innymi regionami Polska wypada żałośnie, wygląda jak wczoraj uruchomiona wersja beta. Przez pół roku nie udało się zorganizowanego żadnego subforum, wybrać modów...  

Zagadzam się w zupełności. Tam każde urządzenie miało swoje subforum z 1-3 modami, plus subfora z theme, tapety itp i wiele wiele innych, działy bug i beta team i tam też moderatorzy. Tak samo zadania co msc taki moderator musiał się wywiązywać z warunków jak i beta team etc.
Tam wchodziłem, widziałem gdzie mogę poczytać o problemach aktualizacjach czy faq danego modelu, tam wchodziłem wiedziałem gdzie jest jaki dział, gdzie zgłasza się bugs, gdzie pobiera romy, bez ręcznego wpisywania adresu. Tam jaj ktoś dodał post, temat nie był ladowany na główne, dopiero jak mod zadecydował, admin miał też swoje zadania. Tu nawet chanegloga co tygodniowego vzy to z globala czy china nie ma, nie wrzuca ani mod ani admin ani nikt z developerow. Tylko sami userzy to robią, tłumacząc dosłownie lub nie zrozumiale tekst z chińskiego lub angielskiego. To moim zdaniem powinien wrzucać admin lub pracownik Xiaomi..
Jak tak dalej pójdzie to nie będzie co zbierać bo społeczność padnie i tyle.Zero ładu i składu przynajmniej na PL, na others też nie jest super, ale tam to zrozumiałe migracja a tu nie ma co migrować.
2019-05-25 09:27:00

Pro Bunny

Przemol35 | from app

#12

Czytam i muszę się zgodzić z tym co w tym wątku jest napisane i opisane. To nie jest forum o Xiaomi tylko o pogodzie,kotkach,pieskach,jedzeniu,ogrodnictwie itp. Merytorycznych zagadnień jak i ich rozwiązań jest jak na przysłowiowe lekarstwo,gross odpowiedzi,porad ogranicza się do prostej zasady: reset. Fakt,czasem pomaga:-) a w przypadku tego forum to zdecydowanie by pomogło. Punktacja za stworzenie wątku? Owszem,dopiero wtedy gdy ktoś na niego odpowie czyli kogoś temat,problem, zagadnienie zainteresowało i o ile mieści się w nurcie tematów forum. Może to bolączki wieku dziecięcego :-) więc poczekajmy trochę,może tu w końcu znormalnieje:-)
2019-05-25 16:28:23

Mi Test Team

Vergiliusz | from app

#13

A czy nie można wybrać moda ze zwykłych użytkowników którzy są tu najaktywniejsi i umieszczają najbardziej wartościowe treści oraz służą pomocą. Zauważyłem kilka osób które są bardzo aktywne i one mogłyby otrzymać ten status. LUKASZ, SP4UBW, Fwbron, michalms, gumol, arturchris
2019-05-26 03:14:11

Advanced Bunny

Dzynek | from app

#14

A ja powiem tak przestałem tu zaglądać bo jest jeden wielki syyyffffffff tematy zakładane po 10000 nie  wspominając o postach nabijających punkty nie wnoszących kompletnie niczego i tryliony fotek psów kotów szkoda że zaden\na nie wstawiła jeszcze foty zawartości kibla po posiedzeniu partyjnym. syf...
2019-05-26 07:20:10

Master Bunny

arturchris Author | from app

#15

Dzynek
A ja powiem tak przestałem tu zaglądać bo jest jeden wielki syyyffffffff tematy zakładane po 10000 nie  wspominając o postach nabijających punkty nie wnoszących kompletnie niczego i tryliony fotek psów kotów szkoda że zaden\na nie wstawiła jeszcze foty zawartości kibla po posiedzeniu partyjnym. syf...

A jednak zajrzałeś? Wyraziłeś swoją opinię i to się liczy, na tym opierają się fora. Byleby nie popadać w skrajności. Może twoja opinia zmieni to forum na lepsze.
2019-05-26 07:23:57

Pro Bunny

lukasz234 | from app

#16

Początkowo mi to nawet nie przeszkadzało, kilka fotek kotków czy jakiś widoków ale teraz to już przesada. Przebijanie się przez dziesiątki nic niewnoszących tematów jest poprostu wkurzające, przewijasz i przewijasz i końca nie widać. Jak już koniecznie chcą nabijać w ten sposób punkty to może stworzyć  jakiś osobny dział. Tam niech i tysiące kotków biega, skacze albo sobie leży ;) Ale wtedy pilnować i bić po łapkach jak ktoś wsadzi temat o pierdołach nie tam gdzie trzeba.
2019-05-27 15:04:19
A moderacja dalej nic nie robi, dalej śpi...
I tak każdego dnia a tematy dalej zostają.2019-07-24 01:26:29

Admin

#18

Hej Sympatycy Mi,

Na wstępie może się przedstawię - jestem nową adminką, która przykicała do Was właśnie po to, aby, jak to mawia pewien wielki mówca -
#MakeForumGreatAgain!


Na początek chciałam Wam podziękować za czujność i za wszelkie uwagi, które się znalazły w tym wątku.

TAK! Chcemy, żeby to było forum o Xiaomi!
TAK! Chcemy, żebyście czuli się tu dobrze i chcieli tu wracać!
TAK! Chcemy stworzyć fajną społeczność, która komunikuje się na różne tematy!

Wiem, że w ostatnim czasie nie wszystko wyglądało tak, jakbyście tego oczekiwali. Ze swojej strony mogę tylko posypać głowę popiołem i poprosić Was o pomoc w ukierunkowaniu przyszłych działań w taki sposób, abyście to Wy, czyli użytkownicy byli zadowoleni - jeśli macie jakiekolwiek sugestie, czegoś Wam brakuje, albo w drugą stronę - coś Wam przeszkadza - koniecznie zgłoście to do mnie - czy to w tym wątku, czy w wiadomości prywatnej, jeśli nie chcecie pisać o tym na forum publicznym.

Jeśli macie uwagi co do pracy konkretnych moderatorów - również proszę o sygnał, będziemy interweniować.

W najbliższym czasie złapiemy za Mi Vacuum Cleanera i rozpoczniemy wielkie porządki - będę poszukiwała nowych moderatorów, pootwieramy nowe działy, wprowadzimy codzienne aktywności, konkursy, eventy itp. Nie dam jednak rady zrobić tego bez Waszej pomocy, także gorąca prośba do wszystkich sympatyków MI, oraz userów, którym zależy na wspólnej zabawie i integracji o zgłaszanie swoich pomysłów, kandydatur i pomoc w rozkręcaniu nowych przedsięwzięć. Razem, stawiając coraz większe kroki, na pewno uda się nam zbudować świetną społeczność, której globalna wersja community będzie nam mogła tylko pozazdrościć! :)

Ściskam,
Mi Bunny
2019-08-13 07:32:54
Mi_Bunny odpowiada, dnia 2019-08-13 13:32:54
Hej Sympatycy Mi,

Na wstępie może się przedstawię - jestem nową adminką, która przykicała do Was właśnie po to, aby, jak to mawia pewien wielki mówca -

Na początek poprawcie błędy językowe w przyklejonych instrukcjach. Zgłaszane kilkukrotnie od dawna.

Jedyne forum, gdzie takie kwiatki mają miejsce.
Później kasowanie zdjęć chomików czy kwiatków i bany sumiennie rozdzielone. Tyle wystarczy aby zaprowadzić porządek.
2019-08-13 07:46:58
Nie lubię nadgryzionych jabłek
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

arturchris

Master Bunny

 • Followers

  43

 • Threads

  84

 • Replies

  1062

 • Points

  10297

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Newbie Member
Master of Speed
10000 użytkowników na Społeczności Mi!
Mi Explorers Challenger
Święta z Mi!
Message in a bottle
Throw Back with Mi 2018
Name The Color
Znajdź króliczki
Złoty Króliczek
Wymyślamy ksywkę
Redmi Note 7
Wielkanoc z Mi
20k użytkowników!
ShotByMi
Złoty Mi Band
Świętujemy dzień X-Men!
Którym bohaterem jesteś?
Mi 9T
Three's A Party
Fortune 500!
Mission 1
Mission 2
Mission 3
Mission 4
Mission 5
Like
Check in
Reply
Favorites
Post
9 lat MIUI
MIUI 9th Birthday
Global Community

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list