Привіт, Mi-фани! Будь-який форум, як місце спілкування, повинен мати правила, дотримуватися котрих – обов'язок кожного відвідувача. У Mi Community є загальні положення, ознайомлення з якими обов'язкове. Але, оскільки розділ POCOPHONE – окремий, ми з вами теж матимемо правила, дотримання котрих буде обов'язковим для кожного. Вони наведені нижче:

1. Не варто створювати багато однакових тем. Можливо, ваше запитання/проблема обговорювалися раніше, користуйтеся пошуком, або фільтром!2. Теми з серії "Коли вийде оновлення MIUI?" будуть з цього моменту видалятися. Авторам будуть винесені перші попередження, потім переведення акаунту в режим читання форуму. Модератори Mi Community не є членами команди розробників, тому не мають точних дат виходу оновлень. Відповідна інформація, за наявності, з'являтиметься у розділі новин. Актуальну версію MIUI для вашого POCO F1 можна завантажити на офіційному сайті, або за посиланням.

3. Заборонені неінформативні назви тем, наприклад: «Памагите!», «У мене проблема!», «Крик душі!» і тому подібні. Намагайтеся помістити в заголовок теми коротку суть вашої проблеми для кращого розуміння! Також заборонені неінформативні теми в цілому (тільки посилання, теми з одного/двох слів і т.і)!

4. Ставтеся з повагою один до одного. Будь-які образи не залишаться непоміченими!

5. Використовувати нецензурну лексику заборонено!

6. Теми, що не відповідатимуть правилам розділу та загальним правилам, буде видалено.

Що ж, сподіваюся, ці прості правила не будуть порушуватися, і ми разом зробимо наш розділ та Mi Community краще!