In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Оголошення] Зроби свій вибір - конкурс від Mi Community Україна!

2019-05-03 09:47:17
20091 98

Привіт, Мі-Фани!
Коли в родині є кілька дітей, вони дуже часто є об'єктами порівняння. Ну згадайте самі - той пішов першим, а в другого раніше з'явилися зуби; один – кращий учень в класі, інший – розбишака хоч куди; перший любить слухати Олю Полякову, другому до смаку «Без обмежень»... І таких порівнянь – незлічена кількість.

Цьогоріч наша улюблена компанія Xiaomi повторила минулорічний досвід для своєї преміум-моделі, випустивши одночасно кілька пристроїв-братів. З першого ж дня, як їх було представлено і стало відомо, що для глобального ринку стануть доступними моделі Mi 9 та Mi 9 SE, прихильники бренду почали палкі суперечки, яка ж з моделей краща, який з Mi-братів найближчим часом міг би поповнити домашню Mi-колекцію...
Що треба буде робити?
1. 3 та 18 травня ми будемо публікувати спеціальні теми із запитаннями.
Кожна тема або раунд буде тривати рівно 2 тижні;

2. В коментарях до кожної теми ви маєте надати відповідь на запитання (не більше 1-го коментаря від учасника);
3. Серед всіх, хто правильно відповів на запитання, за допомогою сервісу Random.org, ми оберемо 1-го щасливчика, який отримає чудовий подарунок від Mi Community Україна;
4. Пам'ятайте, що переможець 1-го раунду не може приймати участь у 2-му
5. Dear friends, this contest is for Ukrainian users only. Users from other countries can only receive a medal and can not participate in the prize draw.


Умови розіграшу
1. Розіграш триває з 03.05.2019 по 30.05.2019 (включно) р. (або доки акційний товар є в наявності) на території України і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у розіграші, потрібно:

  • Бути зареєстрованим на Mi Community;
  • В коментарі до теми Першого раунду (https://c.mi.com/thread-2132238-1-0.html) додати коментар з поясненням, чому Mi 9 SE кращий за Mi 9 (03.05.19 - 17.05.19)
  • В коментарі до теми Другого раунду додати коментар з поясненням, чому Mi 9 кращий за Mi 9 SE (18.05.19 - 30.05.19)

 • *- Одна людина може відправити тільки один коментар.

2. Коментар має відповідати Загальним Правилам Mi Community України, а також Правилам розміщення контенту Mi Community України. Профіль учасника розіграшу повинен бути реальним та принаймні частково заповненим на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. У розіграші НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів* і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
4. Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які залишили коментар у відповідності до П.1 цих Правил в рамках визначеного раунду в період, вказаний в П.1 цих правил (включно), та виконали умови, передбачені П.2., П.3. цих Правил (станом на 31.05.2019 р. включно), 31.05.2019; буде визначено 1 (одного)  переможця за допомогою сервісу random.org.
5. Переможця буде оголошено на сторінці Mi Community впродовж 5 робочих днів з моменту завершення розіграшу. Після оголошення результатів переможці отримають на сайті Mi Community приватне повідомлення, на яке вони мають дати відповідь та підтвердити особу в термін трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час голосування категорично забороняється масова реєстрація нових акаунтів з однієї IP-адреси, або інші дії, спрямовані на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, які будуть запідозрені у нечесній конкуренції, отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Перевага, отримана нечесним чином, не буде враховуватись при підведенні підсумків розіграшу. В разі, якщо учасник не припинить дії, спрямовані на створення умов нечесної конкуренції, учасника буде знято з конкурсу, про що його буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин, остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами розіграшу переможець отримає приз. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати один з товарів: смартфон Xiaomi Mi 9 SE 6/64GBабо смартфон Xiaomi Mi 9 6/64GB за ціною 1 (одна) гривня. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора. Розіграш не діє на товари, які купуються в кредит. Грошовий еквівалент призу не виплачується. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару різноманітними засобами (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта.
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти» на розсуд переможця. Відправлення буде здійснене за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, він втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор розіграшу не несе відповідальності за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
11. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і могли вплинули на хід проведення розіграшу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

*Організатором розіграшу є  ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ними даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторськими і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2019-05-03 09:47:17
Favorites57 RateRate

Master Bunny

@hd48915 | from app

#1

Mi 9SE лучше чем Mi9 только для тех, кто ценит компактность, умеренность и неплохой функционал за свои деньги. Младший брат старшего брата :)
2019-05-03 10:03:31
@hd48915 відповів о 2019-05-03 17:03:31
Mi 9SE лучше чем Mi9 только для тех, кто ценит компактность, ...

Для участі в конкурсі є окрема тема для першого раунду - https://c.mi.com/thread-2132238-1-0.html. Удачі вам та іншим учасникам :-)
2019-05-03 13:54:43

Master Bunny

@hd48915 | from app

#3

Olexa
Для участі в конкурсі є окрема тема для першого раунд ...

Благодарю за пожелание, я разобрался и запостил свой вариант в правильной теме :) Если у вас есть техническая возможность, вы бы могли почистить эту тему от моих, ошибочных сообщений?
2019-05-03 13:59:12

Master Bunny

NOTE4xBOMB | from Redmi Note 5

#4

Молодший брат компактний та дуже зручний у використанні а ще mi9se має дуже міцний мотор під копотом у вигляді 712снапдрагон що за ці гроші є найкращим варіантом ,що до камери то вона майже не чім не відрізняється від камери мі9 , відрізняються лише лінзи та деякі нюанси!
2019-05-03 14:14:31

Rookie Bunny

6189316473 | from Mi A2

#5

класс
2019-05-03 15:08:04

Master Bunny

@hd48915 | from app

#6

NOTE4xBOMB
Молодший брат компактний та дуже зручний у використан ...

Я согласен с вами на 99%, но как говорят, дьявол кроется в деталях. Почти как Mi9, почти такая же камера... Младший брат, бесспорно выгодное приобретение, вот только (как владелец PocoF1) могу сказать, что почти устраивает и устраивает - это две большие разницы.
2019-05-03 15:29:18
@hd48915 відповів о 2019-05-03 20:59:12
Благодарю за пожелание, я разобрался и запостил свой  ...

Ну, іноді помилкові повідомлення можуть стати джерелом цікавих дискусій :-) Тим більше, з урахуванням того, що в конкурсній темі за кількість коментарів, відмінну від 1, можна отримати дискваліфікацію...
2019-05-03 16:37:18
приймаю участь ))
2019-05-03 16:51:41

Master Bunny

sikti | from Redmi Note 6 Pro

#9

Mi 9 SE  Mi 9.....!!!?
2019-05-04 05:26:19

Master Bunny

Сергей Жиляев | from Redmi Note 5

#10

супер!
2019-05-04 07:34:12
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MENTOR

Mi Comm team

 • Followers

  7688

 • Threads

  125

 • Replies

  95

 • Points

  3958

Beta Tester
3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Корректор-эксперт
MIUI Russia
10 000 пользователей
Опрос
20 000 пользователей
Редактор-експерт
Місія здійсненна
50 000 пользователей
7 років MIUI
Технічний Спеціаліст
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
150.000 Pengguna
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Wang Cai Medal
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
З Великоднем!
50К
Мі Дослідники
#2КращеНіж1
Golden Mi Bunny
З Днем Незалежності України!
Najbardziej aktywny użytkownik!
Мі-Колекція
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Message in a bottle
Новорічне Диво
8 Березня 2019
Make your choice
Mi Band History
#UnleashYourPower
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list