In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne

[Pytania i odpowiedzi] Jak wydobyć rtp/url z kamerki Xiaomi?

2019-04-26 16:18:40
152 2
Witam.
Posiadam kamerę ChuangMi Xiaomi 720P,  kamera współpracuje z Mi Home, chociaż nie mam powiadomień z Mi Home o ruchu ani głoś na kamerę nie idzie to mam jeszcze jedno pytanie.

Jak wydobyć link/adres kamery i odtowrzyć obraz na vlc np na Pc/Laptopie?

Na en.miui.com widziałem coś takiego ale chyba dla Aqara i innej apki niż Mi Home.

Zna ktoś sposób na 2 moje problemy i pytanie?
2019-04-26 16:18:40
Favorites RateRate
jest to dosyć ciezki temat, z tego co ja wiem to większość kamerek musi mieć wgrany inny soft żeby były tak dostępne... np. dla yi kamer jest coś takiego

https://github.com/TheCrypt0/yi-hack-v4

poszukaj po angielsku na google

jeśli chodzi o IP to masz pewnie z ustawieniach kamery gdzieś to wrzucone jak w nią wejdziesz w Xiaomi Home... dane o sieci czy jakoś.
2019-04-30 00:31:01
Canibalo odpowiada, dnia 2019-04-29 21:01:01
jest to dosyć ciezki temat, z tego co ja wiem to większość kamerek musi mieć wgrany inny soft  ...

Właśnie po tym jak natknąłem się na ten temat o Yi postanowiłem zapytać czy i na tych się coś takiego da :)
2019-05-10 17:17:46
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
Aktywny 3 dni pod rząd
Aktywny 7 dni pod rząd
Aktywny 21 dni pod rząd
Mi Community Polska
Throw Back with Mi 2018
Mi Band 3
Medalla Amazift Bip
10k
Medalla MFF2019