In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne

[Dyskusja] ładowarka w samochodzie

2019-04-22 00:36:35
137 1
Od marca jestem zadowolonym właścicielem Mi9. Sporo podróżuję samochodem i wtedy telefon robi za nawigacje i źródło muzyki. Co wymaga używania na kablu. Wiele różnych teorii słyszałem o tym jak ładowanie pod korek i jednoczesne korzystanie z telefonu fatalnie wpływa na żywotność baterii, choć są też głosy, że współczesny telefon przy 100% przestaje ładować akumulator i pobiera prąd z ładowarki.
Na pewno warto w tym czasie chłodzić urządzenie trzymając je w uchwycie na nawiewie klimatyzacji, pytanie czy doładowywać i rozłączyć przy pełnej baterii czy to nie ma znaczenia? Jakie macie doświadczenia, wiedzę dobre rady ?
2019-04-22 00:36:35
Favorites RateRate

Beta Team-Global

K4r0lSz | from app

W przypadku najnowszych produktów nie ma znaczenia, choć niektórzy nadal zalecają odłączać, a najlepiej ładować do 80% (najczęściej), a do 100% raz na jakiś czas.
2019-04-22 21:42:38
Satisfied user of Xiaomi devices:
Mi9, Mi5, Mi Band 2 and much more
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
  • Followers

6

• Threads

8

• Replies

30

186