In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi

[Unboxing] Mini unboxing Mi9

2019-04-17 13:04:13
973 16

Advanced Bunny

Yogi998 | from app

Vergiliusz
A jak jest z baterią? Jak się sprawuje AMOLED

Mi daje radę około 2d zależy od włączonego LTE ale średnio ponad 5h na wyświetlaczu
2019-04-21 07:15:12
kupiony w pierwszy dzień premiery w Polsce, chyba jedna z pierwszych sztuk. Idealnie byłem na wyjeździe w Poznaniu i wstąpiłem do mi store w posnanii :)
2019-04-21 13:45:58
Ja czekam na swojego :)
Złożyłem zamówienie 18.04 na mi-home, przyjdzie do mnie prawdopodobnie w środę :)
Nie mogę się doczekać, robię przesiadkę z Note 5 :)
2019-04-22 11:29:01
Kuba ;)
Ja wciaz poluje.  Jest wolna amerykanka, kto pierwszy ten lepszy :-)
Odczytuje powiadomienia zbyt pozno o tym, ze wlasnie przyszla jakas partia na mi-hone i jak juz wchodze na strone to sa wyprzedane... czlowiek zapracowany nie moze co chwile zerkac na prywatnego maila, a zarezerwowac, zaplacic z gory i wtedy poczekac nie ma opcji.
2019-04-24 07:02:13
gUM0L - Mi 9 owner

I am kind of 'delayed', but I'm also kind of amazing ^.^
Mnie już zaczyna nudzić ten model. Mam go prawie 2 miesiące i rozglądam się już za czymś nowszym. Tutaj wszystko co można było poprawić zostało poprawione. Wszelkie modyfikacje są już ogólnodostępne. Nuda :) po prostu nuda.

No i staroć bo to już kilka miesięcy jak na rynku.
Dobrze, że wyszedł P30 Pro, zastanawiam się nad nim. I do testów tez myślę nad MI9 SE - tak na miesiąc bo SOT mnie ciekawi.

A tak po 2 miesiącach z MI9:
- kiepski aparat, sporo gorszy niż w MI8 i MI8 PRO z powodu braku optycznej stabilizacji obrazu, przez co Gcam w  nocy leży, a wiadomo, że tryb nocny Xiaomi jest porazką, a nie trybem nocnym i tylko Gcam dawał radę;
- przeciętny wyświetlacz, dalej są kolorowe smugi przy zmianie kąta widzenia, kolory nie są naturalne i brak opcji ustawienia ich prawidłowego;
- sunlight 2.0 - totalne gówno, które nie da się wyłączyć nijak, kosmiczna porażka Xiaomi, w Huawejach to siędaje wyłączyć w opcjach;
- brak stereo
- ciągle niedopracowany soft oficjalny - po dwóch miesiącach!;
- zbugowana aplikacja galerii i w niej czarne zdjęcia;
- brak zasilacza 27W w zestawie i zmuszanie klientów do kupienia dodatkowego w przypadku chęci posiadania talerzyka;
- Gorilla Glass 6 z przodu i rysuje się jak folia, wszystkim dosłownie;
- czytnik palców w ekranie - ciągle wymaga poprawy bo działa źle i wolno;
- tryb ciemny ciągle (dwa miesiące) nie jest wszędzie ciemny;
- oryginalne etui jest niższe od wystających obiektywów i ich nie chroni;
- brak obsługi etui z aktywną klapką;
- tragicznie wyłączana łezka z przesunięciem całośći ekranu w dół;
- zbugowana aplikacja pogody z brakiem lokalizacji na bieżąco podczas przemieszczania się.

Takie minusy, które byłem w stanie wymienić od ręki.
Ogólnie ciekawy model, pełen wad, ale da się używać bo i tak nic lepszego nie ma od tego producenta.
2019-04-24 08:26:18
Nie lubię nadgryzionych jabłek

Moderator

ph.eliezer | from Mi 9 SE

doskonała informacja
2019-05-14 12:07:03
@ph.eliezer
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Lillith.25

Moderator

• Followers