In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne

michalms odpowiada, dnia 2019-04-13 16:02:35
myszki widziałem w 3 rosmanach. nie nie białe, te komputerowe od Xiaomi ;)

U mnie w Rossman telefonów już nie widziałem ale myszki, szczoteczki a nawet jedna lampa i power banki jeszcze były. Czajnik w jednym Rossmanie też się ostał :-P
2019-04-13 12:11:04

Advanced Bunny

Perełka | from app

Mąż kupił w Rossmanie drona
Mi Drone Mini.

Vergiliusz
U mnie w Rossman telefonów już nie widziałem ale myszki, szczoteczki a nawet jedna lampa i powe ...

U nas w Rossmanie też już nie było telefonów.

//Diagoras - scalam. Post pod postem.
2019-04-13 12:33:59
Invalid floor, the posts have been deleted #23

Mi Test Team

michalms | from app

Ostatecznie odwiedziłem jeszcze 2 sklepy Rossmann. Akurat byłem w Ikei i jeden jest przy Ikei a drugi w centrum handlowym po drugiej stronie też w Jankach. Także do domu wróciłem z nową szczoteczka, listwa zasilająca, czarnym kablem USB C (tym z plecionka) i z długopisem, który kupiłem z ciekawości, wszyscy chwalą jak fajnie pisze. Także rodzina sprzętów Xiaomi rośnie ;)
2019-04-13 13:44:02
Gdy tylko dowiedziałam się i o tym, że w Rossmannie będzie można nabyć smartphone'a o dobrych parametrach i w korzystnej cenie, czekałam z niecierpliwością cały tydzień, by 11.04 udać się po nowy telefon. Miałam szczęście, bo na półce został ostatni egzemplarz, inne produkty również rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Co do samego Xiaomi Redmi 6A - jestem bardzo zadowolona, model ma o wiele więcej funkcji i nieco lepsze parametry niż mój poprzedni telefon (MyPhone Prime Plus), który kupiłam kilka lat temu w podobnej cenie, a w którym aparat przestał łapać ostrość, co skłoniło mnie do podjęcia szybkiej, ale naprawdę trafnej decyzji o zakupie nowego smartphone'a.
2019-04-13 17:00:38
Dziś dokładnie przyjrzałem się temu, co jest wyłożone i zdziwiło mnie jedno, w miejscu takim jak Rosmann nikt nie wpadł na pomysł, aby wystawić Xiaomi Electric Shaver Razor.
2019-04-14 06:38:24
Pozdrawiam

Moderator

Diagoras Author |

Blaszak odpowiada, dnia 2019-04-14 12:38:24
Dziś dokładnie przyjrzałem się temu, co jest wyłożone i zdziwiło mnie jedno, w miejscu takim  ...

Może i wpadł, ale po pierwsze ta golarka nie jest dostępna w polskiej dystrybucji, a po drugie jest słaba :D
2019-04-14 07:33:28

Advanced Bunny

Blaszak | from app

Diagoras
Może i wpadł, ale po pierwsze ta golarka nie jest dostępna w polskiej dystrybucji, a po drugie  ...

Jest dostępna, mi-home ma Polską edycję :-)
2019-04-14 07:35:47
Pozdrawiam

Moderator

Diagoras Author |

Blaszak odpowiada, dnia 2019-04-14 13:35:47
Jest dostępna, mi-home ma Polską edycję :-)

Ooo faktycznie. Nie wiedziałem :D
No to w takim razie dziwna decyzja, przecież to jedna z lepszych golarek na rynku...
2019-04-14 07:53:05

Rookie Bunny

razinos | from app

Sprawiłem sobie również tą zabawkę. Świetna sprawa na stres.
2019-04-17 04:16:23
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Diagoras

Moderator

• Followers

2619

• Threads

23

• Replies

213

3322