In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi 8

[Soru-Cevap] WhatsApp kamera ve geçiş efektlerinde ana ekrandaki duvar kağıdını gösteriyor.

2019-03-18 07:22:33
169 4
Merhaba arkadaşlar. Mi 8 kullanıcısıyım, WhatsApp a girip WhatsApp dan fotoğraf çekerken veya WhatsApp a girip telefonun ana ekranına dönüp sonra WhatsApp da tekrar dolaşırken ana ekranda ki duvar kağıdını efektini görüyorum. Sadece geçişlerde WhatsApp da oluyor başka hiçbir şeyde yok. Telefonda ilk başta Ghost Screen var diye korktum ama test ettim o da yok. Sizde de aynı problem oluyor mu ? Güncellemeden mi kaynaklı ? Teşekkürler.
2019-03-18 07:22:33
Favorites RateRate
Bu sorunu birkaç önceki sürümde yaşamıştım fakat beta rom kullanıyordum. Bir sonraki güncelleme ile geçmişti. Daha önce olmamışsa yeni oluyorsa güncellemeden olabilir.
2019-03-18 09:20:13

Advanced Bunny

Edmund Johansson | from Redmi Note 7

bende de öyle oluyor arada bir, WhatsAppı kapatıp açınca düzeliyor yazılımsal bir sorun bu donanımsal değil

2019-09-06 08:38:51
Bende hala oluyor pek fazla önem vermiyorum. Kesinlikle yazılımsal bir olay.
2019-09-06 09:02:17

Semi Pro Bunny

Mami61 | from MI 8

aynisi bendede var kesinlikle yazilimsal donanimaal olma sansi yok yani insallah bir sonraki yazilimla duzeltirler
2019-09-14 17:24:56
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

OğuzhanCinal

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

0

13