In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Informacje dla Fanów

[] Mi Fan Club wkrótce w Polsce! Dowiedz się jak otworzyć Fan Club w swoim mieście!

2019-03-12 09:03:27
1012 24
Mi Fani,
Jak wiecie, Xiaomi to marka zbudowana przez fanów dla fanów. Chcielibyśmy wkrótce ruszyć w Polsce z programem Mi Fan Club!
Na pewno macie wiele pytań. "Czym jest Mi Fan Club?". "Jak założyć Mi Fan Club w moim mieście?". Oto wszystko, co powinniście wiedzieć o Mi Fan Clubach.

Czym są Mi Fan Cluby i co robią?

1. Mi Fan Cluby są tworzone przez Mi Fanów, dla Mi Fanów. To tam znajdziecie pasjonatów Xiaomi. Mi Fani spotykają się w swoich lokalnych społecznościach i organizują różnego rodzaju spotkania związane z Mi.
2. W Indiach jest aż 20 oficjalnych Mi Fan Club w miastach takich jak Tripura Chennai, Meerut, Jaipur, Patna, Lucknow, Mumbai, Bengaluru, Kalkuta, Vizag, Delhi, Pune, Chandigarh, Hyderabad, Ahmedabad, Bhubaneswar, Kerala, Vadodara, Agra. Mamy nadzieję otworzyć w tym roku kilka Fan Clubów w większych miastach w Polsce!
3. Spotkania odbywają się co miesiąc i są organizowane z charakterystycznym motywem za każdym razem.
4. Wszystko jest zaplanowane, zorganizowane i wykonywane przez fanów.
5. Wszystkie plany są omawiane wspólnie przez wszystkich członków Mi Fan Clubu na specjalnej grupie np. na facebooku czy messengerze.
Jakie są korzyści z oficjalnych Mi Fan Clubów?
1. Możliwość współpracy i poznania innych Mi Fanów oraz pracowników Xiaomi.
2. Lojalni fani będą brani pod uwagę przy programach Mi Explorers, wydarzeniach premierowych produktów Mi.
3. Możliwość zobaczenia najnowszych i najlepszych produktów Mi jako pierwsi.
4. Szansa na bezpośrednie spotkanie z oficjalnymi pracownikami Xiaomi.
5. Okazjonalne konkursy / prezenty dla każdego fanklubu.

Jak założyć Mi Fan Club?
1. Zainteresowani mogą założyć Fan Club w swoim miaście, tworzyć i dodawać fanów do grupy, organizować wydarzenia.
2. Napisz do pracownika Xiaomi, poinformuj go, że chcesz stworzyć Mi Fan Club.
3. Przeprowadzaj comiesięczne spotkania i zwiększaj poziomy zaangażowania.
4. Biorąc pod uwagę liczbę fanów i poziom zaangażowania, pracownik Mi zdecyduje, czy to miasto zostanie dodane do oficjalnej listy Mi FC.
5. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to Voila! teraz twoje miasto posiada Mi Fan Club i znajduje się na oficjalnej liście!

Coś jeszcze?
1. Weź udział w każdym spotkaniu przeprowadzonym w Twoim mieście, podziel się swoim doświadczeniem w społeczności
2. Kochaj Xiaomi, przeprowadzaj comiesięczne spotkania, dodawaj więcej ludzi i wartości do FC i rozpowszechniaj miłość!

Już wkrótce chcielibyśmy otworzyć pierwszy Mi Fan Club w Warszawie! Śledźcie nasze forum, gdyż wkrótce ogłosimy pierwszy mini-event!

Więcej szczegółów na temat warszawskiego Mi Fan Clubu pojawi się wkrótce. Jeśli macie jakieś pytnie, napiszcie mi w komentarzu, postaram się na każde odpowiedzieć.

Chcecie pomagać przy Mi Fan Clubach? A może sami chcielibyście taki prowadzić?
Napisz Mi w komentarzu co sądzisz o Mi Fan Clubach!

2019-03-12 09:03:27
Favorites23 RateRate
Super pomysł!
2019-03-12 09:17:03

Advanced Bunny

Piotr1976 | from app

pomysł ok chętnie bym brał udział
2019-03-12 10:36:42

Master Bunny

mini21 | from app

Ciekawa inicjatywa.
Mi fan z Warszawy zgłasza się.
2019-03-12 11:02:24

Advanced Bunny

Jacek1205 | from app

Ciekawe, sam bym się zgłosił
2019-03-12 11:12:48

Mi Tech Team

TeDe | from app

Czy jestem zafiksowanym fanem? Bardzo cenię naszą markę i z uwagą śledzę jej poczynania ale nie jestem bezkrytycznym. Kolejny fan z Wawki :-)
2019-03-12 12:47:46

Advanced Bunny

Pitwar36 | from app

Super sprawa
2019-03-12 13:10:58
Witam. Chciałbym poprowadzić MiFanClub w Żarach :) pracuje w  sklepie Tommix GSM i dużo mamy klientów w okolicach którzy cenią sobie jakość produktów Xiaomi jak i nasze podejście do obsługi klienta a także do jakości akcesoriów ktore oferujemy do tej marki
2019-03-12 13:39:08
hmm, pomysł uważam za godny uwagi
fan mi Warszawa ;)
2019-03-12 15:24:40

Advanced Bunny

Wiikusia | from app

fajny pomysł, czekam na Częstochowę
2019-03-12 19:29:42

Pro Bunny

Damian Kostka | from app

super pomysł!!!
2019-03-13 01:35:36