In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

Mi Test Team

michalms | from app

Luksus
Dla mnie wyróżnieniem jest wybór do 7mki spośród ponad 500 zgłoszeń. Hmm Redmi Note 7 Błęki ...

Masz rację. To duże wyróżnienie trafić do 7 przy tylu zgłoszeniach. Nie będziemy się też oszukiwać, że fajnie byłoby dostać RN7, czego każdemu z nas życzę ;). Najważniejsze, żeby gra była czysta, a głosujący wybierali najlepszą według nich nazwę, a nie osobę.
2019-03-10 14:38:20

Mi Test Team

michalms | from app

Zibzes
Dzięki za troskę, ale póki co chyba niczego mi nie urwało. Michalms ma rację. Pogratulowałem ...

No powiedzmy 1/7 drogi ;)
2019-03-10 14:39:01
Invalid floor, the posts have been deleted #13

Semi Pro Bunny

Anakoris | from app

Polowa dennych jest
2019-03-11 01:37:36
Wow, zacięta rywalizacja. Dziękuję wszystkim za głosy na nazwę Błysk, pomimo, że wybór nie jest łatwy
2019-03-11 03:03:47

Mi Test Team

michalms | from app

Nadszedł ten moment, w którym też postanowiłem zagłosować. Nie będę hipokrytom i przyznam się, że jeden głos oddam na swoją propozycję nazwy, ale do rozdania pozostały mi jeszcze dwa.
Mimo, że wybór to bardzo subiektywna kwestia, to chciałem podejść do sprawy choć częściowo obiektywnie, w końcu ksywka ma być oficjalna, więc dobrze wiedzieć z czym kojarzą się te przez nas zaproponowane. Zdecydowałem się sprawdzić jakie wyniki wyrzuci google.

1. Błękitna Panda - w google wita nas zdjęcie błękitnego fiata Panda. Reszta wyświetlanych wyników to strony z produktami dekoracyjnymi, produktami dla dzieci typu pościel, maskotki, śpiworki itp.
Mnie Panda się kojarzy fajnie, tylko ten kolor. Co prawda RN7 jest dostępny w niebieskim kolorze, ale ten kolor ma już swoją nazwę i to wyłoniona w konkursie. Mi ma swoją maskotkę, Redmi po wyłączeniu firmy jeszcze chyba nie. Może więc warto podsunąć pomysł na błękitna Pandę w tej roli ;)

2. Błysk - tutaj google jest w miarę jednoznaczne. Myjnie samochodowe, firmy sprzątające czy to prywatne czy komunalne. Jasno widać, że słowo błysk  kojarzy nam się przede wszystkim z czystością. Mamy nawet powiedzenie - wyczyścić na błysk. Ja mam podobne skojarzenia, chyba pod wpływem ogółu.

3. Łamignat - sympatyczny zbój, mąż czarownicy Jagi, postać z serii komiksowej Kajko i Kokosz autorstwa Janusza Christy. Jak sam o sobie mówił zabierał bogatym i dawał biednym, chociaż czasem zdarzało mu się przez pomyłkę spuścić łomot przyjacielowi. Łamignat jest znany również młodszemu pokoleniu, komiks Kajko i Kokosz jest lektura obowiązkowa. Ulubione powiedzenie Łamignata to - lelum polelum.

4. Dziki kotek - google wyświetla głównie zdjęcia kotków i rady jak poskromić dzikiego kotka przyniesionego do domu. Subiektywnie dla mnie to trochę za miękko.

5. Stolem - google przede wszystkim pisze o silnych olbrzymach prześladujących ludzi. Ich ulubionym zajęciem było rzucanie głazami czy to w walkach czy zawodach, czy poprostu żeby popisać się siłą. Przypisuje się im ukształtowanie terenu, dzieki nim powstały wzgórza. Są legendy dotyczące niektórych głazów właśnie rzuconych przez Stolemy. Olbrzymy miały swoje rodziny i dzieci. Subiektywnie nazwa mi się nawet podoba, ale chyba opisy mnie nie przekonują.

6. Lotan - google pokazuje przede wszystkim część Izraela, zdjęcia, opisy definicje. Jeden wpis po angielsku z wikipedii opisuje smoka o 7 głowach. Osobiście mnie ta nazwa podoba się najbardziej. Sam szedłem tą drogą szukając siedmiogłowego smoka. Trafiłem tylko na biblijne wcielenie Szatana o imieniu 666. Największy minus to brak ogólnej wiedzy o takim stworzeniu. Myślę, że nieliczni bez wsparcia internetu odgadną co Lotan oznacza, a i znaleźć w internecie go nie jest łatwo.

7. Sokolik - tu google zdecydowanie wskazuje na szczyt w Sokolich Górach. Mimo najszczerszych chęci i wpisywania różnych haseł nie udało mi się go powiązać z Sokołem. Sokoły zanim dorosną określane są mianem pisklęta Sokoła, młode Sokoły. Idea ksywki mi się podoba, taka jak w tłumaczeniu autora, tylko czemu nie Sokół?
2019-03-11 05:12:41

Pro Bunny

Luksus | from app

michalms
Nadszedł ten moment, w którym też postanowiłem zagłosować. Nie będę hipokrytom i przyznam si ...

Błękitna Panda bo panda to sympatyczny miś, błękitna - gwiazda, niebo ale i właśnie kolor urządzenia. Pomysł na maskotkę? O tym nie pomyślałem :) Wywołałeś myślę ciekawą rozmowę. Może jeśli mamy 3 kolory RN7 to warto by było wybrać 3 nazwy, które odnosiły by się również do koloru obudowy? Wydaje mi się to ciekawym pomysłem. Fajnie by było, gdyby Xiaomi zabrało głos :)
2019-03-11 05:41:09

Advanced Bunny

Jacek1205 | from app

blakitna panda
2019-03-11 07:13:58

Rookie Bunny

1815262882 | from app

Sokolik bo tak leży w dłoni... No chyba ktoś z Jury bo premiery jeszcze nie było
2019-03-11 07:29:26

Mi Test Team

michalms | from app

Widzę na pozycji lidera remis. Ciekawe w sumie co by było jakby zakończyło się remisem. Regulamin z tego co kojarzę nie przewiduje dogrywki, raczej ciężko nagrodę podzielić na pół, więc musiałyby być dwie ;)
2019-03-11 07:53:23
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Cresden

Pro Bunny

• Followers

935

• Threads

209

• Replies

240

2505