In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Pytania i odpowiedzi] Gasnący wyświetlacz przy Netflixie

2019-02-06 14:36:55
284 16
Mam ustawione wygaszanie wyświetlacza po 5min i podczas oglądania na netflixie obraz się wygasza tak jak ustawione... Czy jest możliwość ustawienia wyświetlacza tak by nie wygaszał się podczas korzystania z Cyfrowego Polsatu, HBO GO, Netflixie czy innym ustrojstwie? Czy muszę zmienić na 'nie wygaszaj' i ręcznie wyłączać po zamknięciu aplikacji?
2019-02-06 14:36:55
Favorites2 RateRate
Wszystkie wymienione aplikacje mają podtrzymywanie włączonego ekranu podczas odtwarzania. Nie powinno następować wygaszanie.
Na początek wykonaj wył/wł telefonu i sprawdź ponownie, jeśli dalej będzie ten efekt to masz błąd w systemie i nie widzę innej metody niż reset do ustawień fabrycznych.

Jeśli chcesz, możesz testowo też zainstalować tę aplikację, włączyć tryb amoled lub samą opcję "Nie wyłączaj ekranu" i poczekać dłużej niż 5 minut, jeśli będzie tak samo to system niedomaga i czekają Cię ustawienia fabryczne.

Link do aplikacji:
https://play.google.com/store/ap ... l&hl=pl
2019-02-06 14:50:57
Nie lubię nadgryzionych jabłek

Advanced Bunny

Dzynek Author | from app

Podziękował przetestuje i dam znać co i jak  hmm dziwne sys nie ruszany tylko bootloader odblokowany a tak nic nie grzebałem , nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło w końcu zainstaluje jakiś nasz polski rom
2019-02-06 14:58:04
Dzynek odpowiada, dnia 2019-02-06 20:58:04
Podziękował przetestuje i dam znać co i jak  hmm dziwne sys nie ruszany tylko bootloader odblokow ...

To jesteś w dobrej sytuacji, możesz zmieniać na co chcesz i kiedy chcesz :)

PS. jakbyś testował i chciał dać 1 gwiazdkę bo niechcący trafiłbyś na radio Eska to proszę nie :) Wiem, ze nie działa chwilowo.
2019-02-06 15:01:48

Mi Tech Team

pawelt | from app

Tak z ciekawości skąd komórka
2019-02-07 11:56:16

Advanced Bunny

Dzynek Author | from app

pawelt
Tak z ciekawości skąd komórka

niestety Chiny
2019-02-07 17:48:38

Mi Tech Team

pawelt | from app

Czyli fake miui nie wykluczony
2019-02-08 11:09:20

Advanced Bunny

Dzynek Author | from app

całkiem prawdopodobne.... w sumie to ten tel jakiś podejrzany jest trudno stwierdzić czy to AI Dual Camera czy też Pro... Dual ma z przodu kam 13 (i tak jest u mnie) natomiast Pro ma 20mpx jednak w specyfikacji która wyskoczyla poprzez program aida wyskakuje nazwa kodowa tego egzemplarza jako WHYRED https://rootblog.pl/jaka-nazwe-kodowa-ma-moj-telefon-xiaomi-i-jak-znalezc-twrp/ (model o takiej nazwie to Pro) tak więc kij wie co to jest za egzemplarza a muszę to rozszyfrować bo w tym momencie towar niezgodny z zamowionym...
2019-02-08 11:36:38
A jak po restarcie? Dalej to samo?
2019-02-08 18:44:18

Advanced Bunny

Dzynek Author | from app

1604934220
A jak po restarcie? Dalej to samo?

Niestety wszelkie próby zawiodły, pozostaje wgranie nowego rom, ale to po ustaleniu co to za telefon a aktualnie wygaszanie ekranu wyłączone (zobaczymy na co stać tą bateryjkę) żeby się nie wnerwiać :-P
2019-02-08 19:09:46
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Dzynek

Advanced Bunny

• Followers

0

• Threads

3

• Replies

87

756