In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Pytania i odpowiedzi] Jaki to model redmi note 5 ???

2019-01-25 12:23:59
474 9
Witajcie wszyscy lepsi  
Mam małą rozkmine odnośnie swojego nowego zakupu a mianowicie jak w tytule  wydaje mi się że mam redmi note 5 dual camera (bo zwykły nie miał 6gb ramu no chyba że jakiś chińczyk dolutowak bo na YouTube jesteś nawet jak składają iphona) lecz pewności nie mam bo zakup na allegro i paczka z chin co gorsza nie ma w paczce nawet rachunku :0  Chciałbym się upewnić co posiadam ponieważ mam zamiar zmienić globala na .eu lub może 9(pie) lub jak to walek ewentualny zwrot sprzętu ( aukcja allegro w tytule posiadała nazwę REDMI NOTE 5 6GB/64GB)

Podziękował za pomoc
2019-01-25 12:23:59
Favorites3 RateRate

Pro Bunny

Wooyoo | from app

Najprawdopodobniej masz to: https://technology.ihs.com/600981/teardown-xiaomi-redmi-note-5-mee7s
2019-01-25 13:21:38

Advanced Bunny

Dzynek Author | from app

xiaomilepsze=lepsi
Czyli to normalny redmi note 5 chociaż podobno nie występował w opcji 6gb jedynie 3gb i 4gb z tego co czytałem dopiero jakieś wersje Dual Camera oraz Pro posiada 6gb i dlatego moja rozterka bo sporo dziwnego info na stronach albo jakieś inne nazewnictwo  a na pudełku chińskie znaczki
2019-01-25 16:14:30

Pro Bunny

Luksus | from app

Jest to wersja Dual cam AI  z 6gb ram dostępna tylko na chińskim rynku, która nie wspiera pasma lte b20. U nas jest wersja z 4gb ram i wspierająca pasmo lte b20
2019-01-25 17:18:14

Advanced Bunny

Dzynek Author | from app

Luksus
Jest to wersja Dual cam AI  z 6gb ram dostępna tylko na chińskim rynku, która nie wspiera pasma l ...

Hej rozterki ciąg dalszy po przeczytaniu tego http://en.miui.com/thread-2683843-1-1.html wygląda na to iż jest to Redmi note 5 Chines/Global ??
2019-01-29 14:17:50

Pro Bunny

Luksus | from app

Teraz to ja mam zagwostkę. Jedno jest pewne, Xiaomi na różne rynki tj china, India i pozostałe wypuszcza troszkę zmienione wersje swoich telefonów i chyba też występują pod innymi nazwami.
2019-01-29 15:48:47

Advanced Bunny

Dzynek Author | from app

Luksus
Teraz to ja mam zagwostkę. Jedno jest pewne, Xiaomi na różne rynki tj china, India i pozostałe w ...

Mieszają po całości ;-)
Zdjęcie opakowania z linku, który podałem wcześniej odpowiada w stu % opakowaniu posiadanemu przeze mnie, więc po tym wnioskuję iż jest to zwykły redmi 5 Chines/Global. Jednak dalej mnie zastanawia 6gb bo w necie brak tej wersji z tym ramem , 6gb pojawia się dopiero w AI Dual Camera i Pro... Tylko że znowu oprogramowanie sys które posiadam na stronie nie istnieje :O przynajmniej nie jest wymienione nawet początkowe literki się nie pokrywają... Zgłupiałem.... hmmm zapytam inaczej czy wejdzie na to ustrojstwo ten polski soft czy nie ryzykować uwalenia halo?
2019-01-29 16:16:51

Pro Bunny

Luksus | from app

Dzynek
Mieszają po całości ;-)
Zdjęcie opakowania z linku, który podałem wcześniej odpowiada w stu ...

Wejdzie. Musisz tylko odblokować bootloader i takie tam. Na stronie polskiego miui masz napisaną procedurę i bardzo fajny poradnik. Obecnie masz wgrany Globalny room. Kolego, chyba masz dokładnie tę wersje Rn5
https://s.click.aliexpress.com/e/USCu9EC
2019-01-29 16:44:35

Advanced Bunny

Dzynek Author | from app

Luksus
Wejdzie. Musisz tylko odblokować bootloader i takie tam. Na stronie polskiego miui masz napisaną ...

Bootloadera już dawno odblokowałem :)
A co do poradnika jest bardzo fajnie napisany autor zrobił kawał dobrej roboty, ostatnią zabawę z os-ami miałem przy systemie Bada od samsunga oraz Ace 2 już nie pamiętam jaki to był andek... Ale dzięki poradnikowi nie powinienem mieć problemów. A co do samego tel to ja jestem zielony pogubiłem się w tych modelach, jednakże zdaje mi się że to jest jednak zwykły RN5
2019-01-29 17:13:29
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Dzynek

Advanced Bunny

• Followers

0

• Threads

3

• Replies

87

756