In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia MIUI

Ja się dałem wyrolować na taki produkt z chin. Na ali była informacja Global ROM. A produkt z Global ROM to nie to samo co Global Version.
Ogólnie dla mnie nie ma większego problemu ponieważ ja się zgadzam na oblokowany telefon i w pełni sobie z taką zamianą poradzę, ale poleciłem taki telefon komuś kto chce mieć bezpieczny i w pełni sprawny telefon(na odblokowanym telefonie nie działa kilka aplikacji przez zabezpieczenia SafetyNet które na chwile obecną można obejść ale nie wiadomo jak w przyszłości ponieważ Google stara się zabezpieczać swojego robocika).
Jak już wcześniej ktoś pisał, dobrze że Xiaomi wprowadza ograniczenia które pomogą m. in. w serwisowaniu urządzeń kiedy będą się tym zajmować lokalne punkty serwisowe, ale taka informacja powinna być podana z wyprzedzeniem, a sprzedawcy zobowiązaniu do informowania o ograniczeniach związanych z produktem.

Nie wydaje mi się że społeczność coś w tym momencie zmieni. Mamy nauczkę na przyszłość nie cebulić na ali tylko wspierać lokalne źródła sprzedaży. Myślę też że trochę to moje/nasze cebulactwo zostało zakorzenione przez fakt, że telefony długi czas nie były dostępne polskich sklepach stacjonarnych. Byliśmy zmuszeni do zamawiania przez internet a w internecie jest najwięcej nieuczciwych sprzedawców.
2018-10-01 09:25:17

Mi Tech Team

pawelt | from app

mvha
Ja się dałem wyrolować na taki produkt z chin. Na ali była informacja Global ROM. A produkt z Gl ...

Nie to nie tak kupiłeś komórkę z customem tzw fake rom chińskim. Chodzi im o to byś miał język polski. A że rom jest skopany to inna sprawa. Wystąp o odblokowanie (sprawdź bo może juz masz odblokowany) i wgraj czysty rom jak masz oficjal polski jak nie sięgnij po customy np xiaomi.eu albo miui pro. Tu mówimy o czymś całkiem innym
2019-01-10 01:03:21
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

goszka

Moderator

• Followers

7336

• Threads

14

• Replies

255

3029