In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

Lucky Draw Post

This grab floor sticker, greater than You can grab Floor  

Advanced Bunny

Мішелька | from Mi A1

Усім привіт!!!✋
Мене звати Михайло і мені 13 років.Прошу відійти від екранів смартфонів людей ,які не є Мі фанами і дітей менше 7 років (шкідливо для здоров'я)
Отож про Xiaomi...
Ще в далекому 2015 я побачив у друга екшн камеру УІ першого покоління.Він нею так хизувався)))А й справді : модний дизайн,широкий функціонал і головний козир- ціна ....Це зараз її можна придбати за 1000 грн,а тоді чесно наколядовані 2500 були виваженим фінансовим кроком.І нарешті я її  отримав .Був настільки вражений,що одразу позамовляв монопод,чохол,кріплення на голову,руку,груди...Знімав усе підряд :забивав начисто 32 ГБ,скидував все на комп і знову знімав ,знімав,знімав.Так пройшло 3 роки.І ось у лютому цього року я серйозно задумався над покупкою нового смартфона .У моїх однокласників були ноути 4 покоління от і я вирішив собі такий взяти,аж тут виходить Мі А1...Неймовірний дизайн,флагманська камера , тоненький корпус .....Я кожні вихідні заходив у Алло і просто його гладив,вмикав і вимикав,перекидав з руки у руку-від цього всього я отримував колосальне задоволення.Передивившись десятки розпаковок,оглядів ,досвідів експлуатації,оцінок, плюсів і мінусів я вирішив серйозно піднажати на колядки і щедрівки(чому піднажати?Бо колядки й щедрівки з інтернету мають такий їдкий запах банальщини,що доводиться самому братись за перо) .Батьки пообіцяли трішки підкинути на День Народження. Прикинувши всі за і проти я вирішив ризикнути .Ходив колядував і щедрував з ранку до вечора,добився свого-зібрав потрібну суму.Вранці наступного дня побіг в Алло за новеньким смартфоном і тут почалось .....Консультанти почали втюхувати Якийсь Хуваей який і близько не стояв поряд(напевно ну дууууууже потрібно було продати) .Я спокійно вислухав і попросив показати їх свої телефони ...І ,що ви думаєте?У них у всіх були Xiaomi ...Вже придбавши Xiaomi Mi A1 почав ретельно вивчати його функціонал,і повірте,голий Андроїд припав мені до душі.(я перфекціоніст-мінімаліст )І якось порпаючись у телефоні зайшов у Мі comunity.Зареєструвавшись почав зависати у цьому середовищі МенІподібних Мі фанів довше ніж у Вайбері, Фейсбуці, Інстаграмі й навіть у іграх!!!Одного разу побачив конкурс про спорт навесні.Вирішив спробувати свої сили,адже призи були достойні!(годинники і фітнес браслети).Написав якусь незрозумілу статейку і вирішив, що приз у мене в кармані.Так я не лажав ніколи...Мав 1 дорослий розряд з греко-римської боротьби, 10 медалей, 15 грамот за 1-ші й за 2-гі місця в області й в Україні.Вже після оприлюднення результатів я виклав свої досягнення і написав невеликий комент де вказав своє місце проживання . Несподівано мені відповів Юрій Мі фан(сподіваюсь згадування форумчан не є рекламою),що теж мав багато цікавих історій пов'язаних зі спортом і навіть жив у тому самому місті ,що і я!!!Ми трохи пообмінювалися спогадами про спорт і про свої досягнення.Було цікаво порівняти себе з людиною яка зв'язалась із мистецтвом сили аж на 30 з гаком років раніше)))Після цього став активним користувачем Мі comunity .Часто публікую фотографії , розміщуються опитування й допомагаю форумчанам.Іноді беру участь у конкурсах (на цей покладаю великі сподівання).А компанія Xiaomi-справжня корпорація добра)Вже придбав і Мі лампу,і Мі павербанк,і Мі навушники, і навіть мій улюблений Мі А1))І що найголовніше,ні один з цих чудо-девайсів мене не розчарував,а навпаки,показав,що навіть із маленького стартапу , що базувався на виготовленні оболонки на телефони може вирости гігантська фірма ,що вже утерла,й утре ніс багатьом виробникам! Ну от і все!Спасибі всім хто не полінувався й знайшов час прочитати цей пост!
2018-06-09 09:44:28

Rookie Bunny

1721503069 | from Redmi Note 4

Я також пам'ятаю коли взяв дружині редмі 4а, старшому 4х,а собі not 4x.Радості просто невідбавити щасливі всі...І тепер Я тут звами
2018-06-09 11:36:30

Master Bunny

Скеля | from Redmi Note 4

Всім привіт, хочу поділитися радістю, яка мене переповняє. Що завдяки компанії Xiaomi, багато людей отримали дуже якісні гаджети за принципом ціна-якість. Дуже цікаво перебувати у спільноті і спостерігати, як цей гігант набирає обертів.
2018-06-09 12:47:56

Semi Pro Bunny

Serg Sentischev | from Mi-4c

Мое знакомство с комьюнити началось с английского варианта, я был крайне удивлен насколько крепкая и дружная семья ми фанов.Насколько много людей изо дня в день трудятся что бы улучшить функционал и качество устройств от ми. Ми это не просто производитель это конгламират производителя и пользователей которые день ото дня создают уникальный продукт. Для меня было невероятным открытием что украинское сообщество уже работает вовсю. Появление украинского подразделения это ещё один шаг получить по-настоящему локализированого и настроенного для нашего рынка девайса! Ми комьюнити ,это не просто владельцы девайса, это международное общество ярких фанатов здоровья прогрессивных технологий и людей всегда готовых помочь друг другу!)
2018-06-09 20:00:08

Advanced Bunny

Ivan Stan | from Redmi Note 5A Prime

у мене все просто і банально: побачив, полюбив :)
2018-06-09 22:18:18
я купила телефон Редми нот 4,я была такая счастливая,боялась его в руки брать,он показался мне большим,но я быстро разобралась,очень довольна,состою в клубе,на форуме у меня уже 660монет,или как они там считают,хочу сестре такой телефон,я прихожу она сразу у меня забирает и говорит,ты пока в ноуте посмотри.
2018-06-10 07:38:01

Rookie Bunny

1654049619 | from mobile

Iphone це шлак  який віджив себе,  а xiaomi на сьогоднішній день г
2018-06-10 07:51:23

Advanced Bunny

frost_ua | from mobile

Значимым событием для меня были покупка первого моего устройства Redmi Note 2 и участие в команде бета-тестеров в китайском комюнити (очень интересный опыт). Всесторонняя техническая поддержка пользователей в англоязычном комьюнити. Эх....была же прорва свободного времени)))
2018-06-10 08:16:56

Rookie Bunny

1830680543 | from Redmi 5

Усім Привіт!Мене звати Ксенія.Хочу поділитися з вами моєю історією.
Я дуже довго вибирала собі смартфон,щоб був і простий у використанні,і ціна доступна.Передивилася усі популярні інтернет-магазини,і натрапила на смартфон Xiaomi Redmi 5.Мені дуже сподобалась і комплектація,і камера(як усі дівчата,я люблю фотографуватися),і те,що він сучасний.Я вирішила його замовити.
Отримавши замовлення,я була просто в захваті.Головне,що батарея тримає дуже довго,максимум годин 20.
Взагалі-то,для мене це найголовніше,бо я є активним користувачем соціальних мереж.
Я дуже задоволена,що обрала саме цю компанію Xiaomi,і бажаю вам створювати ще удосконаденіші смартфони,і ощасливити багато людей.
2018-06-10 08:33:58

Süper moderatör

Ирина Клочко | from Redmi 5 Plus

У мене цілий квест. Розпочалося все з співробітниці, в якої був редмі2, він старенький був але працював значно краще мого лєново, я зацікавилася смартфонами xiaomi, і вирішила для початку придбати mi band 2, по рекомендації тієї ж співробітниці, і печаль всього це те що мій бенд виявився підробкою, шкода було і велике розчарування, він просто не заряджався, коли ще працював то показував 20 000 кроків за день, веселий він був)))), радував тим що я сиджу на місці а кроки рахує наче я бігаю як гірський олень))))). Але тут у співробітниці з'явився редмі5, і він просто шикарний, і от я вирішила перейти на світлий бік і придбала собі редмі5 + і мі бенд 2 (оригінал))))). Xiaomi справді виділяються якістю і ціною, а ще Miui вище всіх похвал, дуже все красиво і швидко працює. Xiaomi молодці.
2018-06-10 08:42:10
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

• Followers

7989

• Threads

354

• Replies

392

140374